Προμηθευτής με παράπονα για την προσφορά του

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #30964 από kosmidis80
Η μονη φυμωση λοιπον που βλεπουμε ειναι δυστυχως απο τον Server! :lol:

Καπως λοιπον πρεπει να ξεπεραστει με νεο ή και δευτερο server. Οπως λοιπον ανακοινωσε παραπανω ο Jnet προχωραει το θεμα!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #30966 από giogud

Τάκης έγραψε:

giogud έγραψε:

Ο giogud προσφέρθηκε να αγοράσει όλη την ποσότητα για να μας την ξαναπουλήσει με κάποιο κέρδος.


Ο giogud θα αγοράσει προϊόν σε νταλίκα, θα το αποθηκεύσει, θα το διανέμει (με γερανούς, με παλετοφόρους, με οδηγούς, με έξρτα πετρέλαια, με έξτρα ΤΕΒΕ, με Ελληνική εφορία και Ελληνικό ΦΠΑ) Για αυτά πρέπει να πληρωθεί.


Υπάρχουν καλύτεροι τρόποι για να κάνεις τη δουλειά σου από το να προσπαθείς να καπελώσεις και να μηδενίσεις κάποια προσφορά που απευθύνεται στα μέλη. Γενικά πρέπει να προσέξεις την συμπεριφορά σου, τους αλλαζόνες και τους λαίμαργους δεν τους πολυπάει ο κόσμος.


Δεν μηδένισα καμία προσφορά. Είπα ότι η προσφορά αφορά επικαθήμενο και δεν είναι για όλον τον κόσμο.
Εγώ πληρώνομαι για κάποιες υπηρεσίες-εργασίες. Ξεφόρτωμα-αποθήκευση-φόρτωμα-διανομή.
Για τις προηγούμενες διαμάχες που είχαμε για κάποιες τιμές, τελικά αποδείχθηκε ότι καλώς επέμενα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #30971 από Τάκης

giogud έγραψε:
Δεν μηδένισα καμία προσφορά. Είπα ότι η προσφορά αφορά επικαθήμενο και δεν είναι για όλον τον κόσμο.
Εγώ πληρώνομαι για κάποιες υπηρεσίες-εργασίες. Ξεφόρτωμα-αποθήκευση-φόρτωμα-διανομή.
Για τις προηγούμενες διαμάχες που είχαμε για κάποιες τιμές, τελικά αποδείχθηκε ότι καλώς επέμενα.


Πριν πεις τι αφορά η προσφρά είπες ότι την αγοράζεις όλη.
Για ποιες διαμάχες για τιμές αποδείχθηκε ότι είχες δίκαιο; Άδικο είχες σε όλες τις διαμάχες που συμμετείχα. Και για το ΜΑΚΗ πέρυσι που έλεγα ότι το αγοράζω λιανικά 265 τον τόνο, τόσο το παίρνω και σήμερα, και το αμφισβητούσες και τις προάλλες με το αυστριακό πέλλετ.

Για τον κόσμο του κεφαλαίου είμαστε όλοι ξένοι.
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Last edit: 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν by jnet.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #30974 από Τάκης

kosmidis80 έγραψε:
Βασικα με το προηγουμενο μου εδωσες πατημα να σε βαλω λιγο στο πνευμα του mod, αλλα ο Γιωργος προλαβε και στο ειπε ανοιχτα. χαχαχα

Οσον αφορα τα λειτουργικα και την ευθυνη, μην σε τρομαζουν! Και εγω πρωταρης ειμαι. :P


Τι έχουμε εδώ; Εξαγορά συνειδήσεων αντιφρονούντων;

Για τον κόσμο του κεφαλαίου είμαστε όλοι ξένοι.
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": γιαννης-δραμα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #30976 από giogud

Τάκης έγραψε:

giogud έγραψε: [

Δεν μηδένισα καμία προσφορά. Είπα ότι η προσφορά αφορά επικαθήμενο και δεν είναι για όλον τον κόσμο.
Εγώ πληρώνομαι για κάποιες υπηρεσίες-εργασίες. Ξεφόρτωμα-αποθήκευση-φόρτωμα-διανομή.
Για τις προηγούμενες διαμάχες που είχαμε για κάποιες τιμές, τελικά αποδείχθηκε ότι καλώς επέμενα.


Πριν πεις τι αφορά η προσφρά είπες ότι την αγοράζεις όλη.
Για ποιες διαμάχες για τιμές αποδείχθηκε ότι είχες δίκαιο; Άδικο είχες σε όλες τις διαμάχες που συμμετείχα. Και για το ΜΑΚΗ πέρυσι που έλεγα ότι το αγοράζω λιανικά 265 τον τόνο, τόσο το παίρνω και σήμερα, και το αμφισβητούσες και τις προάλλες με το αυστριακό πέλλετ.


Μα αφού το πέλλετ το δήθεν αυστριακό ήταν προορισμένο αποκλειστικά για big bag και ο τύπος το συσκευάζει σε μονάδα στην Βουλγαρία. Πως γίνεται να έχεις δίκιο; Δεν είναι το γνωστό πέλλετ της Schweighofer. Πως να το κάνουμε;

Και όσο το "αγοράζω όλη την ποσότητα", δεν είναι φυσικά στο χέρι μου να συμβεί. Συνήθως ξεμπροστιάζει τις μούφα προσφορές. Μέχρι στιγμής πολύ φύγαν τρέχοντας όταν είπαν τρελές τιμές.
Last edit: 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν by giogud.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #30977 από kosmidis80

Τάκης έγραψε:

kosmidis80 έγραψε:
Βασικα με το προηγουμενο μου εδωσες πατημα να σε βαλω λιγο στο πνευμα του mod, αλλα ο Γιωργος προλαβε και στο ειπε ανοιχτα. χαχαχα

Οσον αφορα τα λειτουργικα και την ευθυνη, μην σε τρομαζουν! Και εγω πρωταρης ειμαι. :P


Τι έχουμε εδώ; Εξαγορά συνειδήσεων αντιφρονούντων;


Μα ετσι δεν δουλευει ο καπιταλισμος? :lol:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.080 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ