Προμηθευτής με παράπονα για την προσφορά του

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #30956 από jnet
Γιάννη υπάρχει πολύ Traffic και μας εχουν σκίσει τα Robots των μηχανων αναζήτησης.
Παρήγγειλα και νεα αναβάθμιση γιατι βλεπω οτι ολα τα νουμερα ανεβαινουν.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #30958 από XAALAARAA

γιαννης-δραμα έγραψε:

jnet έγραψε:

γιαννης-δραμα έγραψε:

kosmidis80 έγραψε:

Τάκης έγραψε:

kosmidis80 έγραψε: ...

Λοιπον ντρεπομαι ειλικρινα για αυτα που βλεπω να ακουγονται και αναθεωρω επισης για τον τροπο που διαχειριζομαστε (admin & mods) καταστασεις και για πολλα που επιτρεπουμε να κανετε ελευθερα στο energ.


Καλά όλα τα άλλα, μπορεί νάναι και καλαμπούρι η προσφορά και τραγική η αντίδραση του giogud. Αλλα αυτό το δικό σου είναι μάλλον σοβαρό. Δεν μας το κάνεις πιο λιανά ποιά είναι αυτά που μας επιτρέπετε να κάνουμε ελεύθερα που χρήζουν αναθεώρησης;


Θα μαθεις οταν ερθει η ωρα.. συντομα θα κανω τις προτασεις μου και βλεπουμε. Ως γενικοτητα να σου πω λοιπον οτι ειμαι της γνωμης για πιο αυστηρη διαχειρηση και ας γινουμε οι κακοι της υποθεσης.

Ως καλαμπουρι εγω παντως δεν λαμβανω τα σεναρια για μιζες και διαπλοκη, εσυ ετσι το λαμβανεις?

Μου φαινεται ξεχασατε τι εγινε πριν 11 μηνες στο αλλο φορουμ(αιτια για να δημιουργηθει το energ)με την προσπαθεια φιμωσης μελων!


Γιάννη εγω δεν το ξεχνάω καθόλου.
Ξέρεις οτι είσαι από τους προτεινομενους για συντονιστής εδω μέσα από τους αλλους συντονιστες?
Θα στο συζητούσα οταν θα βρεθούμε επάνω αλλά να μια ευκαιρία να το θεσω και να το σκεφτείς.
Τι λες θα το άντεχες?

Γιωργο δεν ξερω αν θα το αντεχα δεν εχω ξανακανει κατι τετοιο.Θα τα πουμε ομως απο κοντα!Και κατι ασχετο γιατι μου βγαζει συχνα σφαλμα διακομιστη.


και εμενα

Database Error: Unable to connect to the database:Could not connect to MySQL

ΡΕ ΟΥΣΤΤΤΤΤ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #30960 από theoilia

jnet έγραψε:

theoilia έγραψε: Δεν σας ζήτησα να μου πείτε αν έκανε κάποια προσφορά!Να μάθω τους προμηθευτές που υπάρχουν ζήτησα.Και δεν μου απαντήσατε γιατί να μην υπάρχει μια λίστα με τους προμηθευτές και τα τηλ τους.Ευχαριστώ


Δεν εχουμε δημιουργήσει καποια τετοια λίστα. Είναι στα μελλοντικά σχεδια ενας οδηγός αγορας. Νομίζω οτι σας το εχω ξανααπαντησει αυτό .


Αν και δεν νομίζω πως πρόσβαλα κάποιον με αυτά που έγραψα,ζητώ συγνώμη από όσους ένιωσαν κάτι τέτοιο.Και Γιώργο με χαρά διάβασα πως είναι στα σχέδια η δημιουργία ενός "μητρώου" προμηθευτών και αν μπορώ να βοηθήσω σε κάτι τέτοιο θα το κάνω με ευχαρίστηση.
και φυσικά κατανοώ απόλυτα πως το κόστος για το εγχείρημα του energ είναι μεγάλο και κάπως πρέπει να πληρωθεί.Αυτά τα ολίγα για να κλείσω από την πλευρά μου αυτό το θέμα

φέτος καίμε πετρέλαιο...


Last edit: 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν by theoilia.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": jnet

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #30961 από Τάκης

giogud έγραψε:

Ο giogud προσφέρθηκε να αγοράσει όλη την ποσότητα για να μας την ξαναπουλήσει με κάποιο κέρδος.


Ο giogud θα αγοράσει προϊόν σε νταλίκα, θα το αποθηκεύσει, θα το διανέμει (με γερανούς, με παλετοφόρους, με οδηγούς, με έξρτα πετρέλαια, με έξτρα ΤΕΒΕ, με Ελληνική εφορία και Ελληνικό ΦΠΑ) Για αυτά πρέπει να πληρωθεί.


Υπάρχουν καλύτεροι τρόποι για να κάνεις τη δουλειά σου από το να προσπαθείς να καπελώσεις και να μηδενίσεις κάποια προσφορά που απευθύνεται στα μέλη. Γενικά πρέπει να προσέξεις την συμπεριφορά σου, τους αλλαζόνες και τους λαίμαργους δεν τους πολυπάει ο κόσμος.

Για τον κόσμο του κεφαλαίου είμαστε όλοι ξένοι.
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #30962 από kosmidis80

γιαννης-δραμα έγραψε:

kosmidis80 έγραψε:

γιαννης-δραμα έγραψε:

kosmidis80 έγραψε:

Τάκης έγραψε:

kosmidis80 έγραψε: ...

Λοιπον ντρεπομαι ειλικρινα για αυτα που βλεπω να ακουγονται και αναθεωρω επισης για τον τροπο που διαχειριζομαστε (admin & mods) καταστασεις και για πολλα που επιτρεπουμε να κανετε ελευθερα στο energ.


Καλά όλα τα άλλα, μπορεί νάναι και καλαμπούρι η προσφορά και τραγική η αντίδραση του giogud. Αλλα αυτό το δικό σου είναι μάλλον σοβαρό. Δεν μας το κάνεις πιο λιανά ποιά είναι αυτά που μας επιτρέπετε να κάνουμε ελεύθερα που χρήζουν αναθεώρησης;


Θα μαθεις οταν ερθει η ωρα.. συντομα θα κανω τις προτασεις μου και βλεπουμε. Ως γενικοτητα να σου πω λοιπον οτι ειμαι της γνωμης για πιο αυστηρη διαχειρηση και ας γινουμε οι κακοι της υποθεσης.

Ως καλαμπουρι εγω παντως δεν λαμβανω τα σεναρια για μιζες και διαπλοκη, εσυ ετσι το λαμβανεις?

Μου φαινεται ξεχασατε τι εγινε πριν 11 μηνες στο αλλο φορουμ(αιτια για να δημιουργηθει το energ)με την προσπαθεια φιμωσης μελων!


Ξεκολατε και μην κανετε σεναρια ρε γαμωτο! Εχουμε αποδειξει ολοι μας οτι ειμαστε πολυ καλυτεροι ως φορουμ απο το παλιο. Ποιος σου ειπε για φιμωση μελων? Εχουμε ολοι ορεξη τωρα να παρεξηγουμε το καθε τι που γραφεται νομιζω.

Η διαχειριση δεν εχει να κανει μονο με εσενα, εμενα και τα υπολοιπα απλα μελη! Εγω δεν λεω αυστηροτερη διαχειρηση προς τον Γιαννη, τον Τακη κτλ, υπαρχουν περισσοτερα θεματα που επιτρεπεται να βλεπει ενας διαχειριστης και εκει θελει προσοχη και περισσοτερη αυστηροτητα.
Το κλεινω εδω για να μην παρεξηγηθει και παει αλλου..

Το φορουμ αυτο ειναι ενα διαμαντι μεσα στο βουρκο του διαδικτυου και δεν θα ηθελα να αλαξει η δομη του,μαλλον πηρα στραβα το ΄αυστηροτερη διαχειρηση΄και εκανα λαθος σκεψη!


Βασικα με το προηγουμενο μου εδωσες πατημα να σε βαλω λιγο στο πνευμα του mod, αλλα ο Γιωργος προλαβε και στο ειπε ανοιχτα. χαχαχα

Οσον αφορα τα λειτουργικα και την ευθυνη, μην σε τρομαζουν! Και εγω πρωταρης ειμαι. :P
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": γιαννης-δραμα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #30963 από jnet

XAALAARAA έγραψε: και εμενα

Database Error: Unable to connect to the database:Could not connect to MySQL



Οταν το βγάζει αυτό κανει restart την Βαση(MysQl)

Και για να το ελαφρύνουμε λιγουλάκι την παράθεση πατάτε την αλλά σβηνετε και τίποτε από μέσα. :)

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.087 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ