Προμηθευτής με παράπονα για την προσφορά του

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #30946 από kosmidis80

γιαννης-δραμα έγραψε:

kosmidis80 έγραψε:

Τάκης έγραψε:

kosmidis80 έγραψε: ...

Λοιπον ντρεπομαι ειλικρινα για αυτα που βλεπω να ακουγονται και αναθεωρω επισης για τον τροπο που διαχειριζομαστε (admin & mods) καταστασεις και για πολλα που επιτρεπουμε να κανετε ελευθερα στο energ.


Καλά όλα τα άλλα, μπορεί νάναι και καλαμπούρι η προσφορά και τραγική η αντίδραση του giogud. Αλλα αυτό το δικό σου είναι μάλλον σοβαρό. Δεν μας το κάνεις πιο λιανά ποιά είναι αυτά που μας επιτρέπετε να κάνουμε ελεύθερα που χρήζουν αναθεώρησης;


Θα μαθεις οταν ερθει η ωρα.. συντομα θα κανω τις προτασεις μου και βλεπουμε. Ως γενικοτητα να σου πω λοιπον οτι ειμαι της γνωμης για πιο αυστηρη διαχειρηση και ας γινουμε οι κακοι της υποθεσης.

Ως καλαμπουρι εγω παντως δεν λαμβανω τα σεναρια για μιζες και διαπλοκη, εσυ ετσι το λαμβανεις?

Μου φαινεται ξεχασατε τι εγινε πριν 11 μηνες στο αλλο φορουμ(αιτια για να δημιουργηθει το energ)με την προσπαθεια φιμωσης μελων!


Ξεκολατε και μην κανετε σεναρια ρε γαμωτο! Εχουμε αποδειξει ολοι μας οτι ειμαστε πολυ καλυτεροι ως φορουμ απο το παλιο. Ποιος σου ειπε για φιμωση μελων? Εχουμε ολοι ορεξη τωρα να παρεξηγουμε το καθε τι που γραφεται νομιζω.

Η διαχειριση δεν εχει να κανει μονο με εσενα, εμενα και τα υπολοιπα απλα μελη! Εγω δεν λεω αυστηροτερη διαχειρηση προς τον Γιαννη, τον Τακη κτλ, υπαρχουν περισσοτερα θεματα που επιτρεπεται να βλεπει ενας διαχειριστης και εκει θελει προσοχη και περισσοτερη αυστηροτητα.
Το κλεινω εδω για να μην παρεξηγηθει και παει αλλου..

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #30947 από KERBEROS
Κι όσο για την ελευθερία λόγου των μελών: ΑΠΟΛΥΤΗ.
Ακόμα κι αν κάποιοι αφήνουν υπόνοιες, ΔΥΣΤΥΧΩΣ...

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #30949 από Τάκης

KERBEROS έγραψε: ΤΟ ΚΕΡΑΤΑΣ ΚΑΙ ΖΗΜΙΩΜΕΝΟΣ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ;;;


Έλα που θα μας αλλάξεις και τις παροιμίες... Κερατάς και δαρμένος λέγεται, το ζημιωμένος παίζεται, πόσο την γούσταρες, μήπως και βρήκες την ησυχία σου κλπ.

Για τον κόσμο του κεφαλαίου είμαστε όλοι ξένοι.
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #30950 από γιαννης-δραμα

kosmidis80 έγραψε:

γιαννης-δραμα έγραψε:

kosmidis80 έγραψε:

Τάκης έγραψε:

kosmidis80 έγραψε: ...

Λοιπον ντρεπομαι ειλικρινα για αυτα που βλεπω να ακουγονται και αναθεωρω επισης για τον τροπο που διαχειριζομαστε (admin & mods) καταστασεις και για πολλα που επιτρεπουμε να κανετε ελευθερα στο energ.


Καλά όλα τα άλλα, μπορεί νάναι και καλαμπούρι η προσφορά και τραγική η αντίδραση του giogud. Αλλα αυτό το δικό σου είναι μάλλον σοβαρό. Δεν μας το κάνεις πιο λιανά ποιά είναι αυτά που μας επιτρέπετε να κάνουμε ελεύθερα που χρήζουν αναθεώρησης;


Θα μαθεις οταν ερθει η ωρα.. συντομα θα κανω τις προτασεις μου και βλεπουμε. Ως γενικοτητα να σου πω λοιπον οτι ειμαι της γνωμης για πιο αυστηρη διαχειρηση και ας γινουμε οι κακοι της υποθεσης.

Ως καλαμπουρι εγω παντως δεν λαμβανω τα σεναρια για μιζες και διαπλοκη, εσυ ετσι το λαμβανεις?

Μου φαινεται ξεχασατε τι εγινε πριν 11 μηνες στο αλλο φορουμ(αιτια για να δημιουργηθει το energ)με την προσπαθεια φιμωσης μελων!


Ξεκολατε και μην κανετε σεναρια ρε γαμωτο! Εχουμε αποδειξει ολοι μας οτι ειμαστε πολυ καλυτεροι ως φορουμ απο το παλιο. Ποιος σου ειπε για φιμωση μελων? Εχουμε ολοι ορεξη τωρα να παρεξηγουμε το καθε τι που γραφεται νομιζω.

Η διαχειριση δεν εχει να κανει μονο με εσενα, εμενα και τα υπολοιπα απλα μελη! Εγω δεν λεω αυστηροτερη διαχειρηση προς τον Γιαννη, τον Τακη κτλ, υπαρχουν περισσοτερα θεματα που επιτρεπεται να βλεπει ενας διαχειριστης και εκει θελει προσοχη και περισσοτερη αυστηροτητα.
Το κλεινω εδω για να μην παρεξηγηθει και παει αλλου..

Το φορουμ αυτο ειναι ενα διαμαντι μεσα στο βουρκο του διαδικτυου και δεν θα ηθελα να αλαξει η δομη του,μαλλον πηρα στραβα το ΄αυστηροτερη διαχειρηση΄και εκανα λαθος σκεψη!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #30952 από kakos
Κύριοι ψυχραιμία.....

Έμποροι, πρέπει να πληρώνετε το κόστος για μια πανελλαδική προβολή μέσω ενός Forum με ΣΤΟΧΕΥΜΕΝΟ ΚΟΙΝΟ είναι πλεονέκτημα ανεκτίμητης αξίας, ειδικά στο είδος σας που πλέον έχει αρχίσει να πωλείται και στα περίπτερα.

Συμφορουμίτες, το Forum είναι ΙΔΙΌΚΤΗΤΟ και όχι δημόσιο. Σημαίνει λοιπόν όπως προανέφεραν και άλλοι προλαλήσαντες ότι υπάρχει κόστος λειτουργίας και χρονοώρες απο ανθρώπους που καμιά φορά δεν πληρώνονται με τίποτα. Αν κάποιος νομίζει οτι μπορεί να το κάνει και με 0 χρήματα λκαι έξοδα ώστε να είναι όλα τσάμπα, Ιδού η Ρόδος Ιδού και το πήδημα το Internet είναι ανοιχτό για όλους. Ας το τολμήσει.
Προτείνω το θέμα να ΚΛΕΙΔΩΣΕΙ θα φάει πολλές σελίδες χωρίς να υπάρχει και νόημα στο τέλος.

(και μετά μου λέτε να ανοίξουν και τα ΠΜ......έρε τι θα γίνε τότε...του energ το κάγκελο... :woohoo: )

ΚΑΒΑΛΑ - ΚΩΣΤΑΣ
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": GeoTa

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #30954 από γιαννης-δραμα

jnet έγραψε:

γιαννης-δραμα έγραψε:

kosmidis80 έγραψε:

Τάκης έγραψε:

kosmidis80 έγραψε: ...

Λοιπον ντρεπομαι ειλικρινα για αυτα που βλεπω να ακουγονται και αναθεωρω επισης για τον τροπο που διαχειριζομαστε (admin & mods) καταστασεις και για πολλα που επιτρεπουμε να κανετε ελευθερα στο energ.


Καλά όλα τα άλλα, μπορεί νάναι και καλαμπούρι η προσφορά και τραγική η αντίδραση του giogud. Αλλα αυτό το δικό σου είναι μάλλον σοβαρό. Δεν μας το κάνεις πιο λιανά ποιά είναι αυτά που μας επιτρέπετε να κάνουμε ελεύθερα που χρήζουν αναθεώρησης;


Θα μαθεις οταν ερθει η ωρα.. συντομα θα κανω τις προτασεις μου και βλεπουμε. Ως γενικοτητα να σου πω λοιπον οτι ειμαι της γνωμης για πιο αυστηρη διαχειρηση και ας γινουμε οι κακοι της υποθεσης.

Ως καλαμπουρι εγω παντως δεν λαμβανω τα σεναρια για μιζες και διαπλοκη, εσυ ετσι το λαμβανεις?

Μου φαινεται ξεχασατε τι εγινε πριν 11 μηνες στο αλλο φορουμ(αιτια για να δημιουργηθει το energ)με την προσπαθεια φιμωσης μελων!


Γιάννη εγω δεν το ξεχνάω καθόλου.
Ξέρεις οτι είσαι από τους προτεινομενους για συντονιστής εδω μέσα από τους αλλους συντονιστες?
Θα στο συζητούσα οταν θα βρεθούμε επάνω αλλά να μια ευκαιρία να το θεσω και να το σκεφτείς.
Τι λες θα το άντεχες?

Γιωργο δεν ξερω αν θα το αντεχα δεν εχω ξανακανει κατι τετοιο.Θα τα πουμε ομως απο κοντα!Και κατι ασχετο γιατι μου βγαζει συχνα σφαλμα διακομιστη.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.114 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ