Συγκριτικό τεστ καύσης διάφορων pellet

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #28030 από aithio

Πετρελαιο η αεριο μπορεις να φερεις απο Βουλγαρια η Ρουμανια μονος σου σαν ιδιωτης;;; μαλλον οχι.


Χρήστο τι έγραφα παραπάνω για προσχήματα;
Στο πετρέλαιο βρήκαν το πρόσχημα στο λαθραίο...(Λες και δεν το ήξεραν)
Στο ξύλο είμαι σίγουρος ότι το πρόσχημα θα είναι οικολογικό.....
Θα δούμε....
Απλά σήμερα χρειάζεται κίνητρο που δίνει και ώθηση στην αγορά για να γυρνάει χρήμα.
Ετσι πουλάνε οι έμποροι, δουλεύουμε εμείς και κάτι κινείτε στην αγορά.
Δες τι έγινε σήμερα με το υγραέριο κίνησης.

Gregori
Last edit: 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν by aithio.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #28105 από valsam
Δεν τολμουν φιλε να το ακουμπησουν το ξυλο και δεν μπορουν,ηδη η παρανομη υλοτομια χτυπησε κοκκινο με τραυματισμους και ξυλο στους αγροφυλακας,πως να ελεγχξουν την καθε γιαγια που κατεβαζει ξυλα απο το βουνο, θα γινει σκοτωμος ,ολοι θα βγουν με τα αλυσοπριονα και θα κοβουν τα δεντρα ακομη και μες'την Τσιμισκη!
Πολυ φοβαμαι πως εφτασε η ωρα τις μεγαλης εξεγερσης του κοσμου,μολις αρχισουν και εφαρμοζονται τα νεα μετρα και πιασει και το κρυο και κλαινε τα παιδακια επειδη παγωνουν τα επεισοδεια που βλεπανε στην Αργεντινη πριν χρονια θα φαινονται αστεια,ειναι ζητημα ημερων!
Εχω φιλο με 2 παιδια που δουλευει για 700 ευρω (την γυναικα του την απολυσανε)μηνιατικο και καθε μερα παει απο Περαια στην ΣΙΝΔΟ ,80 χ.λ.μ δηλ. 400 χλμ την βδομαδα δηλ. 70-75 ευρω βενζινη 300 ευρω τον μηνα του εμεναν 400 ολο και κανα σαντουiτς καναν καφε ολο τον μηνα 300 ευρω πηγαινε σπιτι,αποφασισε να βαλει αεριο και το χρεωσε στην καρτα πριν μια βδομαδα,τωρα τι θα κανει αυτος ,χθες ηταν εξοργισμενος γιατι αποφασισε να βαλει αεριο και για θερμανση ουτε λογος αφου δεν υπαρχει σεντ,οταν τον ρωτησα τι θα κανει για θερμανση μου απαντησε "χοντρα ρουχα" ,επι λεξη μου ειπε "θα σκοτωσω κοσμο μολις αρχισουν και κλαινε τα παιδια απ'την πεινα και το κρυο,δεν παει αλλο"!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #28291 από Pri
Απαντήθηκε από Pri στο θέμα Συγκριτικό τεστ καύσης διάφορων pellet

jnet έγραψε: Είναι να στείλει ένας έμπορος από την Βέροια. Ας μας πει κάποιος από τον Μοσχάλη αν το έχει παραλάβει.


Έστειλε τελικά κανείς Biotherm;

Εγώ είχα κάτι τρεχάματα και δεν πρόλαβα καθόλου την περασμένη βδομάδα, αλλά μάλλον (πλέον μάλλον-γιατί όποτε το έχω σίγουρο κάτι συμβαίνει!) από Δευτέρα θα στείλω αν δεν σας έχει στείλει άλλος. Ενημερώστε με μόνο.

There is nothing more uncommon than common sense.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #28488 από Moschalis
Καλημέρα σας,
Ετοιμαζόμαστε για την έκθεση και τα τεστ πήγαν λίγο πίσω. Σύντομα θα έχουμε αποτελέσματα και απο τα υπόλοιπα.

Είχα αναφέρει ότι δεν έχουμε άλλο AMECO, αν κάποιος μπορεί να στείλει ένα τσουβαλάκι θα το εκτιμούσαμε ιδιαίτερα.

Και πάλι καλημέρα σας.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #28516 από Pri
Απαντήθηκε από Pri στο θέμα Συγκριτικό τεστ καύσης διάφορων pellet
Μια απάντηση για το αν σας έστειλαν τελικά Biotherm;;; :dry:

There is nothing more uncommon than common sense.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #28703 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Συγκριτικό τεστ καύσης διάφορων pellet

Pri έγραψε: Μια απάντηση για το αν σας έστειλαν τελικά Biotherm;;; :dry:

Δεν έστειλε τελικά αυτός που μου είχε πει οπότε στείλε εσύ. Πάρε την Μαρία στο 2421095390 να σου πει με ποια μεταφορική συνεργάζονται στην πόλη σου να πας να το αφήσεις χωρίς χρέωση.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.107 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ