Προσάναμμα σε ξυλόσομπα ενεργειακή

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #39715 από stergiosbik
Σε ολα τα παραπανω να προσθεσω κ το δαδι.
Φυσικο προιον κ απιστευτη μυρωδια!Ευωδιαζει ο τοπος.
Αν κ στις μαντρες το πουλανε ακριβα. :angry:

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #39717 από rivol
Βάλε και τα κουκουνάρια (άπω πεύκα οι κουκουναριές), αρπάζουν για πλακά και βγάζουν πολύ φλόγα.

Αλέξης

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #39718 από stergiosbik

rivol έγραψε: Βάλε και τα κουκουνάρια (άπω πεύκα οι κουκουναριές), αρπάζουν για πλακά και βγάζουν πολύ φλόγα.


Τα κουκουναρια δεν κανουν για τετοιες σομπες.
Θα σπασει το τζαμι τους απο την "εκρηξη" που κανουν.
Εχει απιστευτη πλακα ομως ο θορυβος που κανουν οταν σκανε! :cheer:

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #39733 από kosmidis80
Εγω εδω και 2 χρονια βαζω σε ενα μπετονι κομμενο πριονιδι, πετρελαιο και υδραυλικο λαδι και γινεται :woohoo: και κραταει κι ολας γιατι εχει το υδραυλικο λαδι (κοκκινο).

Απο επανω βαζω και εγω τα υπολειματα των ξυλων που μου ερχονται μαζι με τον κυριο ογκο και απο επανω τα κουτσουρα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #39736 από Sp4wN

kosmidis80 έγραψε: Εγω εδω και 2 χρονια βαζω σε ενα μπετονι κομμενο πριονιδι, πετρελαιο και υδραυλικο λαδι και γινεται :woohoo:


Στούς οικολόγους έχει γραφτεί επίσημα ο Κοσμίδης , μην αναρωτιέστε αγαπητοί φίλοι :P




Τώρα είναι παρενέργειες των μεθόδων του ?? Είναι από το πόσο πράσινος νιώθει οικολογικά ?? :whistle:
Εδώ τον απαθανάτισε ο άγρυπνος φωτογραφικός φακός του energ.gr ενώ εξηγούσε στο group πώς μπορούμε να ψήσουμε λουκάνικα με πυρηνική σχάση :P

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Συνημμένα:
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by Sp4wN.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #39787 από Panos
ρε παιδιά, πλάκα με κάνετε? κάντε τα παρακάτω βήματα και καλές καύσεις
1. αντί για προσανάμματα αγοράστε με 4,5 € ένα σακί πέλλετ, έχει 15 κιλά προϊόντος και ένα μπουκαλάκι οινόπνευμα 1€
2. πάρτε από το σακί μια χούφτα π'ελλετ
3. τοποθετήστε αυτή την χούφτα πέλλετ στην βάση των ξύλων (εντός της σόμπας ή του τζακιού)
4. πάρτε το μπουκαλάκι του οινοπνεύματος και περιβρέξτε την χούφτα πέλλετ (πάντα εντός της εστίας)
5. ανάψτε το πέλλετ με το οινόπνευμα
6. κλείστε την πόρτα.
7. ελέγξτε να μην έχετε πάρει φωτιά στο μανίκι
8. απολαύστε την ζέστη

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.068 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ