Κινέζικη αερόθερμη σόμπα

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #43150 από stergiosbik
Απαντήθηκε από stergiosbik στο θέμα Απ: Κινέζικη αερόθερμη σόμπα

Nasikas έγραψε:

kosi έγραψε: για σας μια ερωτηση κ.μοσχαλη την ιδια σομπα την εχω δη σε γερμανικο σαιτ απο την εταιρια gude με το ιδιο ονομα gp 8000 πως γινεται αυτο?????


Pelletkachel Houtkachel 9.4 kW Bordeaux 68030
de GP 8000 basis Boussari Pellet kachel. verspreid een aangename en uniforme warmte waarbij u volop van kan genieten van ontspannen momenten. Drie... €1,599.00

Ο Γερμανός αισχροκερδεί ή
ο Μοσχάλης δουλευει με χαμηλά ποσοστά κέρδους ;


Ο Γερμανος ποτε δεν αισχροκερδει Κωστα!
Μονο το λαμογιο ο Ελληνας!!! ;)

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #43181 από terisds
Απαντήθηκε από terisds στο θέμα Απ: Κινέζικη αερόθερμη σόμπα

stergiosbik έγραψε:

Nasikas έγραψε:

kosi έγραψε: για σας μια ερωτηση κ.μοσχαλη την ιδια σομπα την εχω δη σε γερμανικο σαιτ απο την εταιρια gude με το ιδιο ονομα gp 8000 πως γινεται αυτο?????


Pelletkachel Houtkachel 9.4 kW Bordeaux 68030
de GP 8000 basis Boussari Pellet kachel. verspreid een aangename en uniforme warmte waarbij u volop van kan genieten van ontspannen momenten. Drie... €1,599.00

Ο Γερμανός αισχροκερδεί ή
ο Μοσχάλης δουλευει με χαμηλά ποσοστά κέρδους ;


Ο Γερμανος ποτε δεν αισχροκερδει Κωστα!
Μονο το λαμογιο ο Ελληνας!!! ;)

Βέλγος ειναι,και οχι Γερμανος.

ΥΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ-ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ!!!!!!!!
Στράτος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #43193 από terisds
Απαντήθηκε από terisds στο θέμα Απ: Κινέζικη αερόθερμη σόμπα
Δεν υπάρχει ebay APP ID ορισμένο στις ρυθμίσεις του KunenaΔεν υπάρχει ebay APP ID ορισμένο στις ρυθμίσεις του Kunena
Eδώ είναι ο Γερμανος.
Οτι θέλει ζητάει ο καθένας.

ΥΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ-ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ!!!!!!!!
Στράτος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #43258 από Moschalis
Απαντήθηκε από Moschalis στο θέμα Απ: Κινέζικη αερόθερμη σόμπα

stergiosbik έγραψε:

Nasikas έγραψε:

kosi έγραψε: για σας μια ερωτηση κ.μοσχαλη την ιδια σομπα την εχω δη σε γερμανικο σαιτ απο την εταιρια gude με το ιδιο ονομα gp 8000 πως γινεται αυτο?????


Pelletkachel Houtkachel 9.4 kW Bordeaux 68030
de GP 8000 basis Boussari Pellet kachel. verspreid een aangename en uniforme warmte waarbij u volop van kan genieten van ontspannen momenten. Drie... €1,599.00

Ο Γερμανός αισχροκερδεί ή
ο Μοσχάλης δουλευει με χαμηλά ποσοστά κέρδους ;


Ο Γερμανος ποτε δεν αισχροκερδει Κωστα!
Μονο το λαμογιο ο Ελληνας!!! ;)


Καλημέρα,

Είχα περίπου πέντε λεπτά με το ρολόϊ, σκεπτόμενος αν έπρεπε να πω καλημέρα ή όχι .
Να ξεκινάς τη μέρα σου βλέποντας την παραπάνω έκφραση , την οποία αν τη δεί κάποιος φαίνεται σαν να λέμε ότι ο Μοσχάλης είναι λαμόγιο δεν είναι και ότι καλύτερο.
Περιμένω απο τον stergiobik, μια εξήγηση, αν το διαβάσει ο οποιοσδήποτε άγνωστος δε θα βγάλει και τα καλύτερα συμπεράσματα.

Οσον αφορά το θέμα της σόμπας τώρα.
Υπάρχει πιστοποίηση για το μοντέλο GP8000 στα 8.8KW. O Γερμανός στο site που έχετε έχει την HP24, το προηγούμενο μοντέλο , το οποίο εμείς το πουλούσαμε μέχρι προσφάτως για 6 KW. Αυτή την πιστοποίηση είχαμε αυτή χρησιμοποιήσαμε. Ο γερμανός πουλάει την 6άρα μας, σαν 9.4KW. Χωρίς να θέλω να προσβάλω κανέναν , ποιός είναι λαμόγιο?
Η εταιρεία μας ή ο Γερμανοαυστριακός?
Μπείτε λίγο στο μαγαζί που έχει στο ebay. Πουλάει κούκλες , παιχνιδάκια , τοστιέρες, κάδους απορριμάτων και άλλα. Θέλετε να συγκρίνετε τις δυο εταιρίες? Πιστεύετε ότι ο συγκεκριμένος κύριος/α , έχει απο πίσω του ομάδα για service και υποστήριξη? Οτι μπορεί να σας εξηγήσει πως δουλεύει η σόμπα ή να την ρυθμίσει κατάλληλα? Εμπορος είναι παιδιά συγκρίνουμε δυο ανόμοια πράγματα και δυο εταιρείες που κάνουν τελείως διαφορετική δουλειά.


Οτι έχει η εταιρεία ΜΟΣΧΑΛΗΣ είναι φτιαγμένο για εμάς με συγκεκριμένες διαδικασίες και υλικά και τουλάχιστον στην Ελλάδα δεν πρόκειται να βρείτε το ίδιο ακριβώς προϊόν. Και μια τελυταία ερώτηση , αν ο ΜΟΣΧΑΛΗΣ είναι φθηνότερος και τον χαρακτηρίζετε λαμόγιο , αν ήταν ακριβότερος? πως θα τον χαρακτηρίζατε?

Θα την πώ τελικά την καλημέρα , αν και με έχετε κάνει να καπνίσω ένα πακέτο τσιγάρα μέχρι τώρα.

Καλημέρα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #43260 από Fokion
Απαντήθηκε από Fokion στο θέμα Απ: Κινέζικη αερόθερμη σόμπα
καλημερα...

Μπας και καπνισεις κανα τσιγαρο λιγότερο, τη φραση ως ειρωνικη την εξελαβα οταν τη διαβασα, δηλ με το αναποδο κατ' ουσιαν νοημα...

ENERGY GP 8000 (X2) εφυγαν - απολυτα ευχαριστημενος
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...mid=144&limitstart=0
ECOSPAR AUGIRA 23KW NEW ENTRY....
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=59591&Itemid=384

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #43262 από lakis21
Απαντήθηκε από lakis21 στο θέμα Απ: Κινέζικη αερόθερμη σόμπα
Καλημέρα σε όλους, από ενάν νέο στην παρέα.
Θέλω να κάνω μία ερώτηση, υπάρχει περίπτωση η 8.8KW του κ. Μόσχαλη, να τεριάζει στην περίπτωση μου;
www.energ.gr/j15/index.php?option=com_ku...&id=43101&Itemid=127
Μπορεί κάποιο να ρίξει μια ματιά;

Ευχαριστώ πολύ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.191 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ