Κινέζικη αερόθερμη σόμπα

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #84070 από GT
Απαντήθηκε από GT στο θέμα Κινέζικη αερόθερμη σόμπα
Γρηγόρη καλωσήρθες στην παρέα μας!

Σε παρακαλώ να γράφεις με μικρά γράμματα, άλλαξε και το παραπάνω κείμενό σου γιατί είναι δυσανάγνωστο.

Ελπίζω το θέμα με τη σόμπα σου να λυθεί άμεσα.


Ακόμα στα πετρέλαια...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #84072 από GREGORI200
Απαντήθηκε από GREGORI200 στο θέμα Κινέζικη αερόθερμη σόμπα
ευχαριστω θερμα τον κυριο μοσχαλη ηταν τοσο αμεση η επικοινωνια μαζιτου παρα το οτι ειναι κυριακη. αν ολοι οι επαγγελματιεσ η επιχειρηματιεσ ηταν σαν τον κυριο μοσχαλη η χωρα μασ θα ηταν πολυ μπροστα. ευχαριστω κυριε μοσχαλη ανεξαρτητωσ αν θα επιλυθει η οχι το προβλημα μου
Last edit: 11 Χρόνια 2 Μήνες πριν by GT. Αιτία: Κεφαλαία σε μικρά

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #84107 από love.bacardi
Απαντήθηκε από love.bacardi στο θέμα Κινέζικη αερόθερμη σόμπα
φιλε στοικον την αδεισα ολη την σομπα και την ανοιξα ολη γυρω γυρω και ειδα οτι εκει που γυριζει το μοτερ του κοχλια οπως λες εχει μια αλενοβιδα εκεινη η αλενοβιδα οπως λεσ ειναι βιδωμενη σε συγκεκριμενη θεση, εγω δεν την μετακινησα απλα εβγαλα 1 χιλιοστο σχεδον πιο εξω το μοτερ χωρις καμια αλλη αλλαγη, η αλενοβιδα ειχε ΦΑΓΩΘΕΙ απο την μια πλευρα ακουμποντας επανω στο μεταλλο. γιαυτο την μετακινησα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #84121 από stoikon
Απαντήθηκε από stoikon στο θέμα Κινέζικη αερόθερμη σόμπα

love.bacardi έγραψε: φιλε στοικον την αδεισα ολη την σομπα και την ανοιξα ολη γυρω γυρω και ειδα οτι εκει που γυριζει το μοτερ του κοχλια οπως λες εχει μια αλενοβιδα εκεινη η αλενοβιδα οπως λεσ ειναι βιδωμενη σε συγκεκριμενη θεση, εγω δεν την μετακινησα απλα εβγαλα 1 χιλιοστο σχεδον πιο εξω το μοτερ χωρις καμια αλλη αλλαγη, η αλενοβιδα ειχε ΦΑΓΩΘΕΙ απο την μια πλευρα ακουμποντας επανω στο μεταλλο. γιαυτο την μετακινησα.


Φίλε Άνθιμε. Για το συγκεκριμένο θέμα, σου έδωσε απάντηση ο mastoras. Εγώ δεν έχει τύχη να ασχοληθώ με το μοτέρ του κοχλία :)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #91075 από pannarab
Απαντήθηκε από pannarab στο θέμα Κινέζικη αερόθερμη σόμπα
Καλημέρα παιδιά,

Από χθες το πρωι (εχω μια ΗΡ-60), ακούω τον κοχλία να κάνει ένα τακ-τακ-τακ-τακ με ρυθμό περίπου 1 φορά το λεπτό ή και παραπάνω. Για να είμαι πιο ακριβής,το παρατήρησα για πρώτη φορά χθες το πρωι, μετά έφυγα για δουλειά και όταν γύρισα το απόγευμα δεν ακουγόταν. Σήμερα το πρωί που την άναψα, το ακούω πάλι. Ο θόρυβος μοιάζει σαν να ανοίγεις μια πόρτα που έχει πολύ σφιχτούς τους μεντεσέδες. Ενδιάμεσα από τις φορές που κάνει αυτό το θόρυβο, γυρίζει και αθόρυβα όπως είναι η συνηθισμένη λειτουργία του.

Ξέρω ότι τα παιδιά από τον Μοσχάλη (Γιάννης & Σταύρος) λείπουν ταξίδι στην Κίνα, για αυτό είπα να γράψω εδώ πριν επικοινωνήσω μαζί τους. Έχετε καμιά ιδέα;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #91084 από Fokion
Απαντήθηκε από Fokion στο θέμα Κινέζικη αερόθερμη σόμπα
το ευκολο λεει σκουπιδακι
το δυσκολο λεει μετατοπιση του κοχλια

ENERGY GP 8000 (X2) εφυγαν - απολυτα ευχαριστημενος
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...mid=144&limitstart=0
ECOSPAR AUGIRA 23KW NEW ENTRY....
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=59591&Itemid=384

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.203 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ