Ένδειξη Service

Περισσότερα
6 Χρόνια 6 Μήνες πριν #160086 από VASIGO
Απαντήθηκε από VASIGO στο θέμα Ένδειξη Service
Λοιπον ,να που συμβαινουν και θαυματα.Απο προχθες που εβαλα τον κωδικο UT04-77,αφου εκεινη την στιγμη αναβοσβησε το service,εβγαλα το φις της σομπας απο την μπριζα και δεν ξανα πειραξα τιποτα.Σημερα που πηγα να δοκιμασω αυτο που μου ειπες Κωστα,απο την πρωτη σελιδα,(τις υποδειξεις του sakisestem),η ενδειξη service Ε Ξ Α Φ Α Ν Ι Σ Τ Η Κ Ε.Σε ευχαριστω παρα πολυ,διοτι και τον κωδικο 77,τον ανακαλυψα απο ξενο φορουμ,το οποιο σαϊτ εσυ υπεδειξες σε καποιον αλλον.Ετυχε να διαβασω την υποδειξη και αφου το βρηκα,εκανα μεταφραση απο ιταλικα και το ελεγε ο Ιταλος,οτι ο κωδικος 55 δειχνει τις ωρες λειτουργιας,στις σομπες καλοριφερ και ο κωδικος 77 σβηνει την ενδειξη.Σε ευχαριστω και παλι και μακαρι να μπορεσω και εγω να βοηθησω καποιον,οπως εσυ εμενα.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": nikospoly

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 6 Μήνες πριν #160090 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Ένδειξη Service
Σε ευχαριστώ για τα καλα σου λόγια καλές καύσεις .καπου ειχα βρει στα ιταλικά για κάποιον άλλον.στειλε μου την μετάφραση στο εμαιλ μου αν θες kpixas76@gmail.com.Να βοηθά ο ένας τον άλλο έστω και απο το φόρουμ .Ειναι και γι αυτο εδω μεσα.ευχαριστω και παλι

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 6 Μήνες πριν #160091 από etsa67
Απαντήθηκε από etsa67 στο θέμα Ένδειξη Service
Κώστα καλημέρα!
Σου εύχομαι Καλό Χειμώνα.
Τι έκανες τελικά με λέβητα πήρες κάποιον?

Στάθης Μηχανολόγος Μηχανικός

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 6 Μήνες πριν #160092 από VASIGO
Απαντήθηκε από VASIGO στο θέμα Ένδειξη Service
Φιλεμου Κωστα,σου εστειλα αυτο που μου ειπες.Καλο χειμωνα να εχουμε ολοι μας.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 6 Μήνες πριν #160093 από VASIGO
Απαντήθηκε από VASIGO στο θέμα Ένδειξη Service
Αν και για μενα θα ειναι δυσκολος ο χειμωνας γιατι σε ενα μηνα βγαινω στη συνταξη, αλλα ποτε θα ερθει η ΡΗΜΑΔΑΑΑΑΑΑΑ?????????.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 6 Μήνες πριν #160122 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Ένδειξη Servic
Στάθη καλησπέρα και καλο χειμώνα.δεν εχω κανει τιποτα διότι εχω ανοίξει κάτι δουλειές σπίτι σοβατίσματα πλακάκια!!!!!!!Χαμος!!!!δουλευω και νύχτα αυτή τη βδομάδα ατσάλι να πάνε!!!!θελω να το κοιτάξω διότι η μανα μου επέμενει στο πετρελαιο!!!!ακομα δεν έχουμε ανάψει τιποτα.πες μου κάτι σε ένα δωμάτιο νότιο θέλω να βάλω σώμα καλοριφέρ πάνελ .εχει μόνα αλουμίνια σοβατιςμενο πλακάκια ειναι στη μέση ανάμεσα σε 2 δωμάτια με θέρμανση . κάτω γιαπιά ειναι 3 ύψος μήκος 4.50 και πλάτος 2.90.ειναι περίπου 13 τμ.για δες και πες μου θα μπει δίπλα σε μπαλκονόπορτα και το κενό απο το τοίχο ειναι 85 ποντους

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.072 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ