Συμβουλές για αγορά αερόθερμης σόμπας pellet

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #75749 από zevooazaz

spyroskosmas έγραψε:

zevooazaz έγραψε: πιστευετε ότι αυτο που συζητώ (την τζακόσομπα) έχει ιταλικά εξαρτήματα? και βγαίνει στα 1600 αρχική χωρις ΦΠΑ??? μου φαίνεται δύσκολο....
δηλαδή αν έχει και ιταλικά εξαρτήματα φύγαμε τρέχοντας... (χωρις να υποτιμώ τα κινεζοtaiwan ... και κινεζίκο να είναι, εγω είμαι ενα τσακ γιατι θα με βοηθήσει στο θεμα χώρου... ) οι ιταλοί έχουν καλά πράγματα αλλά έχω ακούσει και περιπτώσεις μούφας...

ας πουμε για την Angela δεν έχω ακούσει κακά λόγια .. αλλά τα εξαρτήματα απο που είναι δεν γνωρίζω....


Δεν ξέρω τι έχει η τζακόσομπα, σίγουρα σε αυτό μπορεί να σας απαντήσει το κατάστημα. Ασφαλώς και όλα τα Ιταλικά δεν είναι καλά. Φέτος κοντά στα καλά Ιταλικά προϊόντα, πουλήθηκαν και πολλά που...βαφτίστηκαν Ιταλικά.
Το σημαντικό όμως στον Έλληνα κατασκευαστή είναι η υποστήριξη. Θα χρειαστείς ένα εξάρτημα βρε αδερφέ, και θα στο στείλει με το ΚΤΕΛ.
Οσον αφορά για την Angela που λέτε, προσωπικά αναφερόμουν στην Ioli, έχει Ιταλικά εξαρτήματα.


υποστήριξη... σωστά... εφόσον την πουλά θα έχει υποστίρηξη απο όπου και να είναι φτιαγμένη....είδωμεν

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #76065 από zevooazaz
σήμερα που μίλησα μου είπαν ότι τα εξαρτήματα είναι Ιταλικά απο κάποια εταιρία (δεν άκουσα καλα το όνομα)
αλλα αυριο θα παω να την δω και απο κοντά.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #76391 από GPAP
Δεν καταλαβα για πια σομπα μιλας εαν εχεις φωτο στειλε.
Εγω σημερα πήγα στο εργαστηριο που της κατασκευαζουν και είδα την ελληνικη 14.5 kw μου αρεσε παρα πολυ και σκεφτομαι αρκετα σοβαρα να την παρω ομως περιμενω και απο εσενα νεα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #76435 από zevooazaz

GPAP έγραψε: Δεν καταλαβα για πια σομπα μιλας εαν εχεις φωτο στειλε.
Εγω σημερα πήγα στο εργαστηριο που της κατασκευαζουν και είδα την ελληνικη 14.5 kw μου αρεσε παρα πολυ και σκεφτομαι αρκετα σοβαρα να την παρω ομως περιμενω και απο εσενα νεα.


ειναι αυτη και ειναι τζακόσομπα


εσυ ποιά είδες 14.5kw ???

μια και το ειδατε διαγραφηκαν τα λινκ
Last edit: 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν by dimlyk.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #76437 από GPAP
www.gfh.gr
Ειναι ελληνικη το εχω καρατσεκαρη

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #76442 από zevooazaz

GPAP έγραψε: www.gfh.gr
Ειναι ελληνικη το εχω καρατσεκαρη



με τι τιμη στην δίνουν ???

εγω αυτο που κοιτώ τώρα είναι η λύση που δεν θα μου φαει εξτρα χώρο στο σπίτι...
θα πάω να το δώ και βλέπουμε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.101 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ