Συμβουλές για αγορά αερόθερμης σόμπας pellet

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #72195 από zevooazaz
Δεν υπάρχει ebay APP ID ορισμένο στις ρυθμίσεις του KunenaΔεν υπάρχει ebay APP ID ορισμένο στις ρυθμίσεις του KunenaΔεν υπάρχει ebay APP ID ορισμένο στις ρυθμίσεις του Kunena

dimlyk έγραψε: την αρτελ την ξερω με την εννοια οτι ηταν μια απο τις επιλογες μου στο ψαξιμο
οπως επισης ξερω οτι βρηκα και 200 ευρω διαφορα απο εμπορο σε εμπορο
η τιμη που δειχνεις παντως εκεινη την εποχη ηταν καλη 1750 ηταν η χαμηλοτερη που ειχα βρει


κοιτα.... θα ζητήσω και απο τηλεφώνου κάτι καλύτερο σε τιμή.... μετρητά τα έχω...

εσύ σε τι έχεις καταλήξει????

καλά για διαφορές στις τιμές είναι χαοτικές... άσε που πολλοί δεν γράφουν στο internet τίποτα.. περιμένουν να σε δουν στην φάτσα να σε κόψουν.....

παντως απο e-bay καινούργιες απο ιταλια είναι φθηνότερες και σου την φέρνει Αθήνα.
πάρε μια γευση (μεταφορικά απο 150 εως 180 ευρώ)
(δεν ξέρω γιατι τα βγάζει σε δολάρια εγω απο το ιταλικο e-bay τα πήρα.....)
πως να τα βάλω να βγάλει μονο τις διευθυνσεις

""

""

""
Last edit: 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν by zevooazaz.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #72204 από dimlyk
oi τιμες μεταφορικων απο ιταλια εκει παιζουν στα 150 το θεμα ειναι να εμπιστευθεις τον πωλητη αφ ενος και να εξασφαλισεις την υποστηριξη αφ ετερου
εγω κατεληξα σε lanordica κι ενας λογος ηταν καποιος εμπορος που ενω μουπε οτι ηταν καλη ειπε οτι ειχε και δυσκολια στο καθαρισμα ...εκ των υστερων αναρωτιεμαι ακομα τι ειδους δυσκολια ειχε .


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #72207 από zevooazaz

dimlyk έγραψε: oi τιμες μεταφορικων απο ιταλια εκει παιζουν στα 150 το θεμα ειναι να εμπιστευθεις τον πωλητη αφ ενος και να εξασφαλισεις την υποστηριξη αφ ετερου
εγω κατεληξα σε lanordica κι ενας λογος ηταν καποιος εμπορος που ενω μουπε οτι ηταν καλη ειπε οτι ειχε και δυσκολια στο καθαρισμα ...εκ των υστερων αναρωτιεμαι ακομα τι ειδους δυσκολια ειχε .


για την υποστίρηξη αυτος ο γνωστός μου ο τεχνικός (για να καταλάβεις δεν ήξερα καν οτι ασχολείται με αυτα τα πράγματα) ότι τους φωνάζουν και φτιάχνουν γενικώς ότι σόμπα να'ναι... παρ'ολο που δουλευουν ravelli και eva calor μονο.
οσο για τους πωλητές αν προσέξεις είναι εταιρίες.. ο μηχανισμός του e-bay το οποίο το έχω δουλεψει γενικώς και έχω φέρει πράγματα απο όλο τον κόσμο δίνει αξιόπιστα στοιχεία για τον προμηθευτη.

ξέρω γω .. είναι μια εναλλακτική...εφόσον τα συνεργεία φτιάχνουν ότι να'ναι δεν νομίζω ότι το ανταλακτικό θα είναι πρόβλημα για αυτες τις μάρκες.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #72222 από dimlyk
προσωπικα δεν εχω ασχοληθει με τετοιες αγορες και ειμαι επιφυλακτικος ...εσυ που εχεις παρει τον αερα προχωρα :)


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #72334 από Fokion
ναι μεν στα λεφτα που διαθετεις εισαι κοντα αλλα βλεπω μια... "ευρυτητα" στα KW, απο 9 μεχρι σχεδον 14... 30% διαφορες....

ENERGY GP 8000 (X2) εφυγαν - απολυτα ευχαριστημενος
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...mid=144&limitstart=0
ECOSPAR AUGIRA 23KW NEW ENTRY....
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=59591&Itemid=384

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #72472 από zevooazaz

Fokion έγραψε: ναι μεν στα λεφτα που διαθετεις εισαι κοντα αλλα βλεπω μια... "ευρυτητα" στα KW, απο 9 μεχρι σχεδον 14... 30% διαφορες....


ναι ειναι αλήθεια ..... δεν πάω για τα 9 πλεον ... τα έχω εκει γιατι λόγω απόδοσης, μαρκας, κάλυψης όγκου. αλλα δεν θα πάω σε 9kw

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.083 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ