Συζήτηση για πώληση καυσόξυλων κατ' όγκον

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #28289 από valsam
Δεν ξερω ρε φιλε πραγματικα αν ειναι αξιοπιστο το οργανο γι'αυτο και ειχα ρωτησει εδω μεσα παλαιοτερα εαν ειναι δυνατον μεσα σε 4-5-6 μηνες τα ξυλα μου να εχουν τοσο λιγη υγρασια αφου παντου διαβαζα οτι για να πεσει η υγρασια στο ξυλο κατω απο 20% χρειαζονται 2 χρονια αποθηκευσης,μου ειπαν να παω σε ενα ζωντανο δεντρο και να το δοκιμασω και στο ζωντανο μου εβγαζε LL η LO κατι τετοιο τελος παντων που σημαινε οτι η υγρασια στο ζωντανο χτυπουσε τερμα,πιστευω παντος οτι εαν δεν ειναι πολυ χοντρα τα ξυλα και αν ειναι σχισμενοι οι κορμοι στα 4 οπως τα περισσοτερα δικα μου με την ηλιοθεραπεια μπορει να γινονται και θαυματα!
Μονο μην τα τρεχω στον δερματολογο!!!
Last edit: 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν by valsam.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #28294 από G.K.
Δεν ξέρω για θαυματα αλλά πιστευω οτι είναι ξερα.. σε λιγο καιρο θα ξέρουμε!! ερχεται ο χειμων και απο οτι ακούω με αγριες διαθεσεις!! εγω τον περιμένω με τα ξυλα μου ξερά!!χαχα :lol: :lol:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #28295 από erimitis
ψειριζεται την μαιμου τωρα.Να καιγονται καλα και ολα ειναι σουπερ.
Εκτος αμα θελετε να γινεται κουβεντα.Το αποτελεσμα ειναι οτι οποιος πηρε ξυλα απο τον απριλιο μαιο και τα εκανε μια σχετικη ηλιοθεραπεια ειναι σε πολυ καλα επιπεδα για να καουν και να μην εχει προβλημα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #28298 από G.K.
erimiti εχω ηθελα να ξερω γιατι τα μισα ξύλα τα εχω στην ταρατσα και τα αλλα μισα στο γκαραζ... δηλ.δεν εχουν κανει ηλιοθεραπεια , αρα θα ηθελα να ξερω αν εχουν ξεραθει και περιπου ποσο..

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #28301 από erimitis
Μην αγχωνεσαι σε κανα μηνα θα μαθεις καρντασι.Αφου εχεις να καψεις αυτο ειναι το σημαντικο.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #28307 από G.K.
ευτυχως που φετος βρηκα ενα βουλγαρο που πηγαινοερχεται και μου φερνει ξυλα σε κυβικα, πληρωνω ομως σε τονο!!!! χαχαχα :lol: :lol: :lol: :lol:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.101 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ