Skladova Tehnika Sahara ή κάτι αντίστοιχο (οικονομικό)

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #131985 από Fokion
Ας πιασουμε τα απλά.
Την εχεις "καψει¨???? εννοω στη φουλ ενταση για κανα μισαωρο ωστε να καουν οι μπογιες??? ( Αν οχι καντο αλλα το μωρό στους παπουδες και τα παραθυρα τεντα ανοιχτα)

ENERGY GP 8000 (X2) εφυγαν - απολυτα ευχαριστημενος
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...mid=144&limitstart=0
ECOSPAR AUGIRA 23KW NEW ENTRY....
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=59591&Itemid=384
Last edit: 10 Χρόνια 2 Μήνες πριν by Fokion.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #131986 από xort

Fokion έγραψε: Ας πιασουμε τα απλά.
Την εχεις "καψει¨???? εννοω στη φουλ ενταση για κανα μισαωρο ωστε να καουν οι μπογιες??? ( Αν οχι καντο αλλα το μωρό στους παπουδες και τα παραθυρα τεντα ανοιχτα)


την πρώτη 1 1/2 μέρα την έκαψα στο full με παράθυρα ανοιχτά και τον μικρό "φυλακισμένο" στο υπνοδωμάτιο. τις πρώτες 2-3 ώρες μύρισε ελαφρά αλλά συνέχισα να την καίω (προληπτικά) με τα παράθυρα ανοιχτά για αρκετές ώρες έπειτα και απο την οδηγία του ανθρώπου που την αγόρασα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #131987 από xort
Δεν υπάρχει ebay APP ID ορισμένο στις ρυθμίσεις του Kunena

xort έγραψε:

theoilia έγραψε:

xort έγραψε: Ερώτηση: Μερικές φορές, όχι πολύ συχνά, όταν την ανάβω βγαίνει άσπρος καπνός απο το πάνω μέρος της σόμπας. ο αντιπρόσωπος μου είπε ότι μπορεί να είναι σκόνη/στάχτη που δεν έχει καθαριστεί καλά η οποία καίγεται και καπνίζει. είναι σωστό αυτό? αν είχε κάποιου είδους διαρροή καπνού θα μύριζε? ή γενικότερα θα γινόταν εύκολα αντιληπτό?


Ρίξε μια ματιά εδώ,αχρείαστο να ναι

www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...mid=144&limitstart=0


τώρα με άγχωσες!... αλλά θα μου πείς "better safe than sorry"
ωστόσο το CO είναι άχρωμο, άοσμο κτλ, δεν μπορεί δηλαδή να είναι ο άσπρος καπνός που λέω παραπάνω...


αυτό που είναι και οικονομικό θα είναι αξιόπιστο ή "θα σφυρίζει αδιάφορα" :)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #131988 από theoilia
Το καλύτερο είναι να μην χρειαστή να το ακούσεις ποτέ έτσι ώστε να καταλάβεις αν είναι ή όχι αξιόπιστο :)
Να ξέρεις όμως ότι έχουν ημερομηνία λήξης

φέτος καίμε πετρέλαιο...


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #131990 από xort

theoilia έγραψε: Το καλύτερο είναι να μην χρειαστή να το ακούσεις ποτέ έτσι ώστε να καταλάβεις αν είναι ή όχι αξιόπιστο :)

ρε φίλος άμα έχω διαρροή και δεν χτυπήσει δεν θα είναι αξιόπιστο και δεν θα πάρω και χαμπάρι! χε χε χε!

theoilia έγραψε: Να ξέρεις όμως ότι έχουν ημερομηνία λήξης

ναι το διάβασα ότι έχουν ημερομηνία λήξης.

το ερώτημα είναι αν κάτι οικονομικό σαν αυτό που παραθέτω παραπάνω έχει νόημα ή πρέπει να τα σκάσεις για να έχεις αξιόπιστο sensor?

ευχαριστώ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #132411 από xort
όπως και να έχει το παρήγγειλα μιας και είδα πάλι άσπρο καπνό σήμερα με το που την άναψα. ο αντιπρόσωπος πάντως μου είπε ότι μπορεί να χάνει λίγο από τις συνδέσεις των μπουριών (στο κομμάτι που βρίσκετε μέσα στην σόμπα) κατά την εκκίνηση πριν αρχίσει ο ελκυσμός των καυσαερίων.
εμένα αυτό που με αγχώνει αφάνταστα είναι ότι το CO είναι άοσμο και άχρωμο και δεν μπορώ να γνωρίζω αν υπάρχει κάποιου είδους διαρροή. ο άσπρος καπνός είναι ορατός οπότε και μπορώ να τον δώ.
ποιά είναι η γνώμη σας? είμαι λίγο υπερβολικός?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.073 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ