Παουλόβνια (Paulownia): το δένδρο του μέλλοντος!

Περισσότερα
11 Χρόνια 10 Μήνες πριν #17786 από GeoTa

kosmidis80 έγραψε: ok jnet!

Επειδη ομως ερχονται και email ξεκαρφωτα για δεντρακια, θα κανω μια επεξεργασια και θα αφαιρεσω το email

Οποιος θελει και ειναι μελλος του φορουμ, ας επικοινωνει πρωτα με τον jnet για να παρει το email μου.


Με όλο το θαρρος όταν και αμα έχεις περίσσευμα θα ηθελα και εγω καμμια δεκαρια ρίζες...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 10 Μήνες πριν #17790 από kosmidis80
Κανενα προβλημα να σου δωσω, απλα θα περιμενεις για τα δευτερα μικρα μου που μολις εσκασαν και απ οτι φαινεται θα ειναι παρα πολλα.

Δυστυχως στην πρωτη σπορα και λογω κακιας προηγουμενης εμπειριας εβαλα λιγα δεντρα και βγηκαν μαλλον ολα. Τα μισα απ αυτα ηδη εχουν καβαντζωθει απο συναδερφους και απο το φορουμ θα παρουν οι asteris & jnet. Φυσικα θα κρατησω και εγω καμια 20-30αρια δεντρα για να τα βαλω στο χωραφι.

Υπομονη λοιπον και σε κανα μηνα υπολογιζω οτι θα χωριστουν και τα καινουργια. Θα υπαρχει update στο θεμα, οποτε δεν ξεχνιομαστε!
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": GeoTa

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #18412 από mastoras
SOS .....SOS.....SOS......

Κάποιος μου ξεριζώνει τις Παουλόβνιες μου, βρίσκοντας καθημερινά ξεριζωμένα πολλά από τα δένδρα μου.

Ανθρωπος δεν είναι γιατί βλέπω ίχνη από μουσούδα ζώου που σκάβει δίπλα στην ρίζα.

Τα ξαναφυτεύω άλλα η ζημιά έχει γίνει σε αρκετά δένδρα.

Γνωρίζει κάποιος κάτι ???? :ohmy: :ohmy: Θεέ μου το δασάκι μου δέχτηκε επίθεση...... από τι όμως ??

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #18427 από Βιομαζιστής

mastoras έγραψε:
Γνωρίζει κάποιος κάτι ???? :ohmy: :ohmy: Θεέ μου το δασάκι μου δέχτηκε επίθεση...... από τι όμως ??



Αν δεν το γνωρίζει ο mastoras, δεν το γνωρίζει κανένας! :woohoo:

Χωρίς πλάκα τώρα, υπάρχει σκύλος στη περιοχή; Συνήθως οι σκύλοι σκάβουν τα χώματα των κήπων. Ιδιαίτερα το καλοκαίρι που προσπαθούν να βρουν λίγη δροσιά στο υγρό χώμα.
Ο βρωμόσκυλος μου τα ίδια έκανε στον κήπο και στις ζαρντινιέρες. Μέχρι που τον σάπισα στο ξύλο. :whistle:

Τα Μηχανήματα Τα Πήραμε!
Άντε Να Δούμε Τώρα Αν Θα Τα Κάνουμε Απόσβεση.
Απόσβεση Δεν Εγιναν Και Ούτε Είναι Σε Θέση Να Γίνουν. :(
Τώρα Πια Μένει Να Δούμε Τι Θα Κάνουμε Με Δαύτα. :unsure:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #18432 από sta1
Δεν ξέρω αν είναι σκύλος αλλά τα ζώα που σκάβουν σαν τρελά με τη μουσούδα είναι τα γουρούνια...
Δεν ξέρω αν υπάρχουν ελεύθερα στην περιοχή σου...

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
{Η ΑΓΟΡΑ ΤΟΥ ΠΕΛΛΕΤ} Απο 180 ΕΥΡΩ > ΣΕ 2 ΧΡΟΝΙΑ 280 > ΣΕ ΑΛΛΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΣΟΟΟΟΟΟΟΟΟ????????? :whistle:
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by sta1.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #18451 από gatos20vt
πότε γίνεται η μεταφύτευση σε μεγάλη γλάστρα? έριξα σπόρους σε μια ζαρντινιέρα και έχει γεμίσει παουλοβνιάκια...
πρέπει να προσέξω κάτι??

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.225 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ