Προς κύριο Μοσχάλη - custom αερόθερμο κανάλι

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #49273 από GT

GEORGES έγραψε:

N1k0s έγραψε: Αμα μπορείς να μετρήσεις θερμοκρασία καυσαερίων και δεις ότι στο 1 μέτρο είναι κοντά στους 200 βαθμούς , είμαι σίγουρος ότι μπορείς να αποροφήσεις ενέργεια και να ζεστάνεις 1 ή 2 δωμάτια ...


Με λίγα ξύλα η ξυλόσομπα που την έχω μετρήσει φτάνει για πλάκα στους 220 με 250 βαθμούς και στο φουλ που την έχω δοκιμάσει φτάνει άνετα στους 380 με 400 βαθμούς.

Συνήθως την έχω κοντά περίπου στους 280 με 300 βαθμούς.

Για αυτό πιστεύω ότι ο εναλλάκτης θα βοηθήσει πάρα πολύ με ή χωρίς μοτεράκι με ντίμερ.

Αλλά που θα βρω Φ150 εναλλάκτη εδώ μέσα στην Αθήνα.


Tip: αν τελικά αποφασίσεις να το εγκαταστήσεις χωρίς βεντιλατέρ, έχε υπόψη σου ότι για να βοηθήσεις τη φυσική ροή, θα πρέπει να έχεις πολύ χαμηλά την είσοδο και ψηλά τις εξόδους. :)

Περιμένουμε νέα!


Ακόμα στα πετρέλαια...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #56658 από GEORGES
Καλημέρα σας.

Δυστυχώς δεν μπόρεσα να βρω τον εναλλάκτη σε φ15 εδώ στην Αθήνα.

Πώς μπορώ να επικοινωνήσω με τον Κο.Moschalis ώστε να το παραγγείλω από το εργοστάσιο του στην Λάρισα.

Ευχαριστώ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #56660 από theoilia

GEORGES έγραψε: Καλημέρα σας.

Δυστυχώς δεν μπόρεσα να βρω τον εναλλάκτη σε φ15 εδώ στην Αθήνα.

Πώς μπορώ να επικοινωνήσω με τον Κο.Moschalis ώστε να το παραγγείλω από το εργοστάσιο του στην Λάρισα.

Ευχαριστώ.


Έχει διαφήμιση στην αρχική σελίδα του energ και το εργοστάσιο του είναι στον Βόλο

φέτος καίμε πετρέλαιο...


Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": GEORGES

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #56661 από GEORGES
Ευχαριστώ πολύ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #57771 από GEORGES
Γεια σας.

Προσπάθησα αρκετές φορές να έρθω σε επαφή με τον Κον Μόσχαλη αλλά δυστυχώς δεν τα κατάφερα , είτε με το τηλέφωνο προσπάθησα και με έχει στην αναμονή μονίμως και δεν κατορθώθηκε κάποια επαφή , είτε μέσω e-mail πριν από 3-4 ημέρες που του εξηγώ τι θέλω ακριβώς μαζί με τα στοιχεία μου.
Μήπως ξέρει κανείς κανέναν άλλον επαγγελματία να μου προτείνει , γιατί από τι βλέπω πρέπει να έχει πρόβλημα με τις επικοινωνίες του ο Κος Μόσχαλης.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #57813 από Moschalis

GEORGES έγραψε: Γεια σας.

Προσπάθησα αρκετές φορές να έρθω σε επαφή με τον Κον Μόσχαλη αλλά δυστυχώς δεν τα κατάφερα , είτε με το τηλέφωνο προσπάθησα και με έχει στην αναμονή μονίμως και δεν κατορθώθηκε κάποια επαφή , είτε μέσω e-mail πριν από 3-4 ημέρες που του εξηγώ τι θέλω ακριβώς μαζί με τα στοιχεία μου.
Μήπως ξέρει κανείς κανέναν άλλον επαγγελματία να μου προτείνει , γιατί από τι βλέπω πρέπει να έχει πρόβλημα με τις επικοινωνίες του ο Κος Μόσχαλης.


Καλησπέρα σας,
Εχετε δίκιο , έχω ενεργοποιήσει μια επιλογή στο outlook για spam , και δυστυχώς μόλις είδα το email σας έιχε πάει στα ανεπιθύμητα. Αυριο πρωι πρωι θα μιλήσω με το Γιαννη και θα επικοινωνήσω πρωί πρωί.
Συγγνώμη για την ταλαιπωρία , ευθύνομαι καθαρά εγώ, (Σταύρος).
οσον αφορά τα τηλέφωνα είμαστε σε φάση αναβάθμισης του τηλεφωνικού κέντρου. Εμεις και ο server του φορουμ όλο αναβαθμίσεις είμαστε.
Και πάλι συγγνώμη , θα τα πούμε αύριο το πρωί.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.119 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ