Προτάσεις....Στηριξτε την Ελληνική οικονομία SOS

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #142569 από jnet
Δημητρη εχεις διαβασει σε αλλο ποστ μου σχετικά με την αγορα ηλεκτρικής κουζίνας?
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...45&Itemid=144#140837

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #142574 από mastoras
Γιώργο γνωριζόμαστε πολύ καλά, και έχουμε κάνει προσωπικά χιλιάδες συζητήσεις. Ξέρω πολύ καλά τις απόψεις σου για την αγορά....εξάλλου είσαι άνθρωπος της αγοράς.

Για αυτό σε έβαλα στην έδρα σας γραμματέα. Ο γραμματέας δεν συμμετέχει στην όποια λήψη των αποφάσεων της έδρας.

Εξάλλου καλαμπούρι κάνουμε....αφού με ξέρεις.

Δεν έκανα το κουιζ για να προσβάλω η να θίξω κανέναν. Απλά η συζήτηση όπως πάντα πήρε πάλι τον γνωστό δρόμο, και απλά γράφουμε.....για να περνάει η ώρα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #142577 από mastoras

john88s έγραψε: Το βασικό πρόβλημα της ελληνικής οικονομίας είμαστε όλοι εμείς.

Η λύση; Μα φυσικά την ξέρουν καλά οι Έλληνες. Τα 2 μεγάλα κόμματα. 90% έπαιρναν κάποτε , μετά από 4 χρόνια καθημερινού βρισίματος θα χτυπήσουν μαζί με το ποτάμι ένα 45%. Όχι άσχημα...

Όταν εμείς χτίζαμε Παρθενώνες οι Γερμανοί ζούσαν πάνω στα δέντρα...


Μην μασάς τίποτα......δεν μασάμε τίποτα ;)

Εσείς οι νέοι είστε η ελπίδα αυτού του τόπου. Εσείς οι νέοι ειστε αυτοί που θα τιμωρήσουν και θα αλλάξουν το σύστημα κάποτε.

Οταν εμείς είμασταν στην ηλικία σας, ανεβαίναμε στις κολώνες σε κάθε πολιτική συγκέντρωση για αρπάξουμε όσο γίνονταν περισσότερο κουτόχορτο.

Σήμερα ο νέος δεν τρώει ούτε κουτόχορτο, ούτε μπαγιάτικο ταραμά. Εχει την άποψη του....και θα τους τσακίσει τα κόκκαλα.

ΑΠΛΑ ΘΑ ΠΡΈΠΕΙ ΝΑ ΚΆΝΕΤΕ ΥΠΟΜΟΝΉ ΜΈΧΡΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΣ ΒΑΣΤΑΝ ΤΑ ΠΌΔΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΖΥΓΏΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΚΑΛΠΗ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #142578 από jnet
Εγω παντως Δημητρη δεχομαι τον οποιοδηποτε και οποιασδηποτε προελευσης ανεξαρτητου χρωματος θρησκείας αθεισμού κλπ. ερθει εδω που ζούμε και συμμορφωθεί με τους νομους που εχει αυτή η χωρα και δουλέψει. Θα τον προτιμήσω περισσοτερο απο τον οποιοδηποτε που φοροδιαφεύγει και απο εκεί και περα θα κοιταξω το ποσα λεφτα θα φυγουν απο την τσεπη μου σε σχεση με αυτό που εχει να με προσφέρει._

Ολα τα κακά ξεκίνησαν την ωρα που ο ανθρωπος είπε αυτό το κομματι γής είναι δικό μου. Δεν είπε θα παρω τους καρπους αυτού του δεντρου αλλά είπε οτι αυτό το δεντρο είναι δικό μου. (και λιγο φιλοσοφείν ωρα που είναι).

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #142638 από jnet

mastoras έγραψε: ΑΠΛΑ ΘΑ ΠΡΈΠΕΙ ΝΑ ΚΆΝΕΤΕ ΥΠΟΜΟΝΉ ΜΈΧΡΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΣ ΒΑΣΤΑΝ ΤΑ ΠΌΔΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΖΥΓΏΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΚΑΛΠΗ





Κοντος Ψαλμός...

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #142912 από mastoras
Η ώρα της ενημέρωσης του καταναλωτή.

Κατα την καθιερωμένη εβδομαδιαία επίσκεψη στο leroy Merlin παρατήρησα ότι το Βουλγάρικο πιστοποιημένο πέλλετ που έφεραν ανέβηκε η τιμή του στα 3.80 το σακί [την προηγούμενη εβδομάδα είχε 3.39]

Στην συνέχεια πέρασα από το practiker για να διαπιστώσω εάν και αυτοί ανέβασαν την τιμή του Ελληνικού πέλλετ της ALFA WOOD .......αλλά εκεί όλα καλά μέχρι στιγμής. Το σακί παραμένει στα 3.79 ευρώ.


Η φώτο είναι απο τις αρχές του χειμώνα.
Last edit: 9 Χρόνια 5 Μήνες πριν by mastoras.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.141 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ