energ.gr: Αναβάθμιση & New Look!!!

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #104365 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα energ.gr: Αναβάθμιση & New Look!!!

KERBEROS έγραψε: Γιώργο, μου κάνει εντύπωση εδώ και λίγες μέρες το γεγονός ότι, ενώ οι επισκέπτες φτάνουν τους 200-300, δε γίνονται εγγραφές στο φόρουμ. Πρώτη φορά συμβαίνει αυτό. Σίγουρα δεν είναι τεχνικό ζήτημα;


Μπράβο Πέτρο για την Παρατήρηση. Υπήρχε πρόβλημα. Στην αρχή δεν πήγε ο νους μου γιατί οντως γράφτηκαν καποιοι μετά το upgrade. To προβλημα δημιουργήθηκε την ωρα που αποσύραμε το παραθυρο που βγάνει αφου καταχωρήσεις κατι και επρεπε να πατήσεις χ για να φύγει, το οποίο σε αρκετά μέλη δεν αρεσε. Γιαυτό και το εχουμε επαναφέρει μεχρι να δούμε πως θα δουλεύει σωστά το capcha.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #104367 από DOOM_NX
Απαντήθηκε από DOOM_NX στο θέμα energ.gr: Αναβάθμιση & New Look!!!

jnet έγραψε:

DOOM_NX έγραψε: Έπαθαν κάτι τα πρόσφατα; Ένα απέραντο κενό...


Ποια πρόσφατα εννοείς Παναγίωτη? στο tapatalk?

Never mind! Φορτώνει κανονικά!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #104373 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα energ.gr: Αναβάθμιση & New Look!!!

jnet έγραψε:

KERBEROS έγραψε: Γιώργο, μου κάνει εντύπωση εδώ και λίγες μέρες το γεγονός ότι, ενώ οι επισκέπτες φτάνουν τους 200-300, δε γίνονται εγγραφές στο φόρουμ. Πρώτη φορά συμβαίνει αυτό. Σίγουρα δεν είναι τεχνικό ζήτημα;


Μπράβο Πέτρο για την Παρατήρηση. Υπήρχε πρόβλημα. Στην αρχή δεν πήγε ο νους μου γιατί οντως γράφτηκαν καποιοι μετά το upgrade. To προβλημα δημιουργήθηκε την ωρα που αποσύραμε το παραθυρο που βγάνει αφου καταχωρήσεις κατι και επρεπε να πατήσεις χ για να φύγει, το οποίο σε αρκετά μέλη δεν αρεσε. Γιαυτό και το εχουμε επαναφέρει μεχρι να δούμε πως θα δουλεύει σωστά το capcha.


Τώρα τα μέλη μειώθηκαν κατά ένα, 4990 (;). :dry:

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #104376 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα energ.gr: Αναβάθμιση & New Look!!!

KERBEROS έγραψε:

jnet έγραψε:

KERBEROS έγραψε: Γιώργο, μου κάνει εντύπωση εδώ και λίγες μέρες το γεγονός ότι, ενώ οι επισκέπτες φτάνουν τους 200-300, δε γίνονται εγγραφές στο φόρουμ. Πρώτη φορά συμβαίνει αυτό. Σίγουρα δεν είναι τεχνικό ζήτημα;


Μπράβο Πέτρο για την Παρατήρηση. Υπήρχε πρόβλημα. Στην αρχή δεν πήγε ο νους μου γιατί οντως γράφτηκαν καποιοι μετά το upgrade. To προβλημα δημιουργήθηκε την ωρα που αποσύραμε το παραθυρο που βγάνει αφου καταχωρήσεις κατι και επρεπε να πατήσεις χ για να φύγει, το οποίο σε αρκετά μέλη δεν αρεσε. Γιαυτό και το εχουμε επαναφέρει μεχρι να δούμε πως θα δουλεύει σωστά το capcha.


Τώρα τα μέλη μειώθηκαν κατά ένα, 4990 (;). :dry:


Χαχα αρχισε να μας φεύγει ο κόσμος.

Προφανώς ο farantos να διέγραψε κάποιον τεστ χρήστη για να ξαναδοκιμάσει νεες καταχωρήσεις.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #104379 από Stavrax
Απαντήθηκε από Stavrax στο θέμα Re:Απ: energ.gr: Αναβάθμιση & New Look!!!
Πατατακ ΟΚ:mrgreen:
Έχω την εντύπωση ότι δουλεύει και καλύτερα από το προηγούμενο energ:!:

Στάλθηκε από το GT-P5100 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #104380 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα energ.gr: Αναβάθμιση & New Look!!!

liakjim έγραψε: 1. Το πρασινο στο "νεο" ειναι πολυ αχνο.


Η αλήθεια είναι οτι αυτό το ζήτησα εγώ να γίνει ετσι γιατί προηγουμένως ήταν λευκό σε πράσινο φόντο και εβγαζε μάτια. Θα προσπαθήσουμε να το κανουμε bold

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Last edit: 10 Χρόνια 10 Μήνες πριν by jnet.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.098 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ