Επισημάνσεις στους συντονιστές

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #85897 από GT
Απαντήθηκε από GT στο θέμα Επισημάνσεις στους συντονιστές
Το "μοντάζ" το έκανες για να γίνεις πιο πειστικός ότι έχεις δίκιο?

Δεν είχα κανένα "υφάκι" γράφοντας τα παραπάνω. Κατάλαβες λάθος. Οπότε τέτοιες άστοχες παρατηρήσεις, καλύτερα να τις κάνεις σε κάποιον κολλητό σου. Καλύτερα τώρα? Ή θα συνεχίσεις να κάνεις ανάλυση λέξη προς λέξη ως συνήθως?

Συμβιώνουμε αρκετό καιρό στο φόρουμ, γνωρίζουμε πάνω κάτω τις ιδιαιτερότητες και τον τρόπο σκέψης και αντίδρασης καθενός συμφορουμίτη που συμμετέχει ενεργά.

Οπότε καθένας βγάζει τα συμπεράσματά του ως προς τα κίνητρα του άλλου.


Ακόμα στα πετρέλαια...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #85899 από kiko73
Απαντήθηκε από kiko73 στο θέμα Επισημάνσεις στους συντονιστές
Παιδια του forum προσεξτε λιγο το θεμα ''διαφημιση και κερδος σας'' γιατι το χρημα εχει χαλασει τις καλυτερες φιλιες και σχεσεις....

Εχω την εντυπωση πως αλλιως ξεκινησε το ολο θεμα και αλλου τραβαει...

Δεν ξερω αν το εχετε καταλαβει αλλα η σταση ορισμενων απο εσας εχει διωξει πολυ κοσμο απο το forum που ειχαν προσφερει πολλα εδω!!!

Φιλικα...
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": ΘΕΟΔΟΣΗΣ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #85902 από DOOM_NX
Απαντήθηκε από DOOM_NX στο θέμα Επισημάνσεις στους συντονιστές
Σου ζητάω με όμορφο τρόπο να επαναφέρεις τις τιμές για να δούμε αν αξίζει η φασαρία. Κι εσύ γυρνάς και μου λες "εσένα τι σε νοιάζει, αφού δεν είναι πιστοποιημένο;". Και τώρα ζητάς και τα ρέστα; Ρε δεν πάμε καθόλου καλά. Σβήστε ό,τι θέλετε, κάντε ό,τι θέλετε, αλλά η ειρωνία και το δούλεμα αλλού!
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": kiko73, Βιομαζιστής, kobra2, stavros kriti

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #85915 από GT
Απαντήθηκε από GT στο θέμα Επισημάνσεις στους συντονιστές

DOOM_NX έγραψε: Σου ζητάω με όμορφο τρόπο να επαναφέρεις τις τιμές για να δούμε αν αξίζει η φασαρία. Κι εσύ γυρνάς και μου λες "εσένα τι σε νοιάζει, αφού δεν είναι πιστοποιημένο;". Και τώρα ζητάς και τα ρέστα; Ρε δεν πάμε καθόλου καλά. Σβήστε ό,τι θέλετε, κάντε ό,τι θέλετε, αλλά η ειρωνία και το δούλεμα αλλού!


Σου μιλάω ευγενικά, κάνε και εσύ το ίδιο.

Κολλητός σου δεν είμαι για να μου μιλάς έτσι.

Αλλά ούτε και "εχθρός" σου για να κάτσω να τσακωθώ μαζί σου.

Δεν το καταλαβαίνεις αυτό, λυπάμαι. Το πρόβλημα όμως είναι δικό σου.

Ούτε τα ρέστα σου θέλω, ούτε σε ειρωνεύομαι, ούτε σε δουλεύω.

Δε σβήνουμε ότι θέλουμε, ούτε κάνουμε ότι θέλουμε.

Κάνουμε αυτά που πρέπει, σβήνουμε αυτά που πρέπει.

Πάντα με βάση τους κανόνες του φόρουμ.

Αυτά.


Ακόμα στα πετρέλαια...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #85917 από vaggelis.alex1968
οι προτάσεις απ' τον καθένα μας είναι πάντα καλοδεχούμενες αρκει να μην έχουν δόλο και εξαπατήσεις.
Εδω ο καθένας δεν πρέπει να παρεξηγήται με το παραμικρό.
Μαζευτήκαμε χωρις να υποχρεόνουμε κανέναν να συζητάμε και να δύνουμε λύσεις όσο μπορούμε ο ένας στον άλλο, και ο καθένας να αναφέρει τις δικές του πραγματικές εμπειρίες και λύσεις ή προβλήματα που αντιμετωπίζει,αναζητώντας μια βοήθεια.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #85926 από GT
Απαντήθηκε από GT στο θέμα Επισημάνσεις στους συντονιστές

kiko73 έγραψε: Παιδια του forum προσεξτε λιγο το θεμα ''διαφημιση και κερδος σας'' γιατι το χρημα εχει χαλασει τις καλυτερες φιλιες και σχεσεις....

Εχω την εντυπωση πως αλλιως ξεκινησε το ολο θεμα και αλλου τραβαει...

Δεν ξερω αν το εχετε καταλαβει αλλα η σταση ορισμενων απο εσας εχει διωξει πολυ κοσμο απο το forum που ειχαν προσφερει πολλα εδω!!!

Φιλικα...


Χρήστο πιάνομαι μεν από τα λεγόμενά σου, αλλά θα μιλήσω γενικά.

Παίρνω το θάρρος και την πρωτοβουλία να γράψω την άποψή μου, αν και τα περί οικονομικού αφορούν στην Ομάδα Διαχείρισης του φόρουμ.

Δεν είναι κέρδος "μας".

Είναι κάλυψη πάγιων εξόδων του φόρουμ που πρέπει να πληρωθούν.

Το φόρουμ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ να λειτουργήσει χωρίς έσοδα. Έχει πάγια έξοδα. Τα οποία έρχονται μόνο από τις διαφημίσεις.

Και ότι κάνει προς αυτή την κατεύθυνση, το κάνει με διαφάνεια.

Τα περί memberships είναι αναρτημένα σε κοινή θέα, δείτε τα.

Για να περιηγούμαστε όλοι με άνεση και ταχύτητα, είμαστε σε dedicated server.

Και αυτό ΚΟΣΤΙΖΕΙ ΠΟΛΥ.

Όλοι μας βρήκαμε αυτό το φόρουμ ως σανίδα σωτηρίας, απέναντι στο δυσβάσταχτο κόστος θέρμανσης.

Έχει σωθεί πολύς κόσμος και το ξέρουμε όλοι.

ΕΧΟΥΜΕ ΕΥΕΡΓΕΤΗΘΕΙ και δεν πρέπει να το ξεχνάμε αυτό.

Πώς θα σας φαινόταν αν έκλεινε κάποια στιγμή για οικονομικούς λόγους?

Ας μην κρίνουμε λοιπόν εκ του ασφαλούς και ελαφρά τη καρδία και μάλιστα χωρίς να γνωρίζουμε, βασιζόμενοι σε υποθέσεις.

Το φόρουμ ήταν και παραμένει ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΟ και κάνουμε ότι μπορούμε για να παραμείνει έτσι. Όπως ξεκίνησε, έτσι και τραβάει.

Μην έχετε καμία αμφιβολία.

Κάνουμε ότι μπορούμε για να προστατεύουμε το φόρουμ και τα μέλη του από επιτήδεια κοράκια που προσπαθούν ν' αρπάξουν ότι προλάβουν.

Για να το κρατήσουμε στον καταναλωτικό του χαρακτήρα.

Δεν έχουν πχ όλα τα μέλη την εμπειρία να ξεχωρίσουν καταστάσεις.

Τους άπειρους λοιπόν ΟΦΕΙΛΟΥΜΕ να τους προστατεύουμε ακόμα περισσότερο από τα αρπακτικά, ώστε οι συμφορουμίτες και μόνο να τους βοηθήσουν στη σωστή επιλογή.

Δεν το βλέπετε ρε παιδιά?

Τι το μεμπτό βλέπετε να γίνεται δηλαδή?

Και όσον αφορά στις αποχωρήσεις συμφορουμιτών, έχω να πω απλά ότι δεν είναι δυνατόν να είναι όλοι ευχαριστημένοι με όλους και κάποιοι αντιδρούν ίσως υπερβολικά όταν θιχτούν.

Σίγουρα λάθη γίνονται από όλους μας και εδώ είμαστε για να το συζητήσουμε. Τώρα αν πχ κάποιοι θίγονται τόσο πολύ πια από κάποια σύσταση και παρεξηγιούνται, όπως και έχει συμβεί, τότε ας φροντίσουν να μη δίνουν δικαίωμα για σύσταση. Υπάρχουν και κανόνες που οφείλουμε να σεβόμαστε, μην τα θέλουμε και όλα δικά μας.

Δυστυχώς, ένας από του ρόλους των συντονιστών είναι και αυτός.

Μακάρι όλοι να σεβόμαστε τους κανόνες, να λειτουργούμε σύμφωνα με αυτούς και να μην υπάρχει ο παραμικρός λόγος για παρέμβαση. Αλλά δυστυχώς η πράξη αποδεικνύει ότι αυτό δε γίνεται.


Ακόμα στα πετρέλαια...
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": carmen

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.097 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ