Επισημάνσεις στους συντονιστές

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #86288 από glf
Απαντήθηκε από glf στο θέμα Επισημάνσεις στους συντονιστές
@Sp4wN
δεν είναι τρομερά κουραστικό το να κρατάνε οι Mod τέτοιες δημοσιεύσεις, να απαντάνε σε email μελών κτλ; και γω έχω... forum και ούτε να το διανοηθώ δε τολμάω! :lol:
εδώ είμαστε για να κάνουμε τα πράγματα εύκολα..

πιο πολύ λογική είναι αυτό που λέει ο GT. τα μέλη έγραψαν τα στοιχεία από τις επιχειρήσεις και τις προσφορές τους. αλλά και πάλι εμένα δε μου λέει κάτι αυτό.
η τελική πληροφορία έφτασε. Το τάδε κάνει τόσο και το βρίσκεις εκεί.
γιατί να μπω στη φάση να ψάχνω στο google ή να μπλέκω τους Mod με email ;

δηλαδή αν πάρω το αυτοκίνητο, πάω στη Φλώρινα και τον βρω και μετά έρθω και το γράψω θα είναι εντάξει;

το αποτέλεσμα θα είναι ακριβώς το ίδιο, μείον τις.. βενζίνες μου!
άρα;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #86289 από daco
Απαντήθηκε από daco στο θέμα Επισημάνσεις στους συντονιστές

Sp4wN έγραψε: Εγώ , γιατί ήταν ειρωνικό .


Την επομενη φορα προτεινω αφου διαγραψεις ενα σχολιο να γραφεις οτι το σχολιο εχει διαγραφει απο τον .... και οχι να σβησεις την θεση του!!!

Δεν συμφωνω για το λογο που το εσβησες, αλλα τα αντανακλαστικα να ειναι τα ιδια για ολους τους συμμετεχοντες. Σκεφτηκες οτι μπορει να βοηθουσε στη αποφορτιση του ζητηματος; Τεσπα.
Το Φορουμ ειναι εξαιρετικο, μην το χαλατε απο υπερβαλον ζηλο.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #86291 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Επισημάνσεις στους συντονιστές

daco έγραψε: Την επομενη φορα προτεινω αφου διαγραψεις ενα σχολιο να γραφεις οτι το σχολιο εχει διαγραφει απο τον .... και οχι να σβησεις την θεση του!!!

Δεν συμφωνω για το λογο που το εσβησες, αλλα τα αντανακλαστικα να ειναι τα ιδια για ολους τους συμμετεχοντες. Σκεφτηκες οτι μπορει να βοηθουσε στη αποφορτιση του ζητηματος; Τεσπα.
Το Φορουμ ειναι εξαιρετικο, μην το χαλατε απο υπερβαλον ζηλο.


Την επόμενη φορά που θα γράψεις ένα σχόλιο ,προτείνω να σκεφτείς πως μπορεί ίσως να προσβληθεί κάποιος από αυτό και αντί για αποφορτιστικό χαρακτήρα που είχες ως πρόθεση να δώσεις ,να έχει ακριβώς τα αντίθετα αποτελέσματα και να γίνει μύλος η υπόθεση .

Για την εμφάνιση της διαγραφής έχεις δίκιο και ζητώ συγνώμη ,αλλά όπως βλέπεις με το φόρτο των απαντήσεων ,το έκανα βιαστικά δυστυχώς .

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Last edit: 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν by Sp4wN.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #86294 από daco
Απαντήθηκε από daco στο θέμα Επισημάνσεις στους συντονιστές

Sp4wN έγραψε:

daco έγραψε: Την επομενη φορα προτεινω αφου διαγραψεις ενα σχολιο να γραφεις οτι το σχολιο εχει διαγραφει απο τον .... και οχι να σβησεις την θεση του!!!

Δεν συμφωνω για το λογο που το εσβησες, αλλα τα αντανακλαστικα να ειναι τα ιδια για ολους τους συμμετεχοντες. Σκεφτηκες οτι μπορει να βοηθουσε στη αποφορτιση του ζητηματος; Τεσπα.
Το Φορουμ ειναι εξαιρετικο, μην το χαλατε απο υπερβαλον ζηλο.


Την επόμενη φορά που θα γράψεις ένα σχόλιο ,προτείνω να σκεφτείς πως μπορεί ίσως να προσβληθεί κάποιος από αυτό και αντί για αποφορτιστικό χαρακτήρα που είχες ως πρόθεση να δώσεις ,να έχει ακριβώς τα αντίθετα αποτελέσματα και να γίνει μύλος η υπόθεση .

Για την εμφάνιση της διαγραφής έχεις δίκιο και ζητώ συγνώμη ,αλλά όπως βλέπεις με το φόρτο των απαντήσεων ,το έκανα βιαστικά δυστυχώς .


Μυλος ειχε ηδη γινει δεν θα γινοταν!!! Το ''εσύ'' ειναι ακομψος τροπος να απευθυνεσε σε καποιον. Ηρεμηστε δεν ειμαστε εχθροι!!!
Last edit: 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν by Sp4wN.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #86296 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Επισημάνσεις στους συντονιστές
Το διόρθωσα .

Μπορεί να λές δεν είμαστε εχθροί,εγώ έχω ξενερώσει τη ζωή μου όμως μ αυτά που διαβάζω !!

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Last edit: 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν by Sp4wN.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": daco

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #86300 από daco
Απαντήθηκε από daco στο θέμα Επισημάνσεις στους συντονιστές
Στο γηπεδο οσοι ειναι θεατες ειναι και προπονητες ταυτοχρονα!!! Μερικα σχολια, γραψτε τα στο χιονι γιατι αλλιως η ηδη δυσκολη δουλεια σας γινεται δυσκολοτερη. Καλες οι αντιπαραθεσεις αλλα χανεται η ουσια.
Off topic Μπορει το φορουμ να προμηθευτει προσκλησεις για την energy tech απο εμπορους που διαφημιζονται ή να κλεισει συμφωνια για χαμηλοτερη τιμη εισοδου;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.094 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ