Επισημάνσεις στους συντονιστές

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #86271 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Επισημάνσεις στους συντονιστές

Sp4wN έγραψε: Δέν σε είδα όμως να κάθεσαι συντονιστής για να συνεχίσεις το έργο σου Πέτρο όμως ... Είπες μία ωραία πρωία πως δε συμφωνείς και έφυγες ανένδοτος .

Τώρα έρχεσαι με το hand-book του καλού συντονιστή και της ομαλής λειτουργίας του φόρουμ να μας δείξεις το δρόμο ...

Αυτή τη στιγμή εσύ μου μοιάζεις βασιλικέστατος των βασιλικοτέρων ;)
Τα περί δημοκρατικών ιδεών και απόψεων διάβασέ τα στη διακήρυξη της ανεξαρτησίας του Doom .

Εσύ περιγράφεις το Χριστό ,όχι συντονιστές εδώ και πολύ καιρό .Λές και είναι ο GT και ο κάθε συντονιστής υποχρεωμένος να ανέχεται προκλήσεις και προσβολές καθημερινά .

Κάνεις λάθος και το λέω για χιλιοστή φορά !!


Νίκο, προτάσεις κάνω, τίποτα παραπάνω. Κανένα δρόμο δε δείχνω, ούτε διεκδικώ το αλάθητο (καλό θα είναι να έχετε κι εσείς υπόψη σας το ίδιο πράγμα)
Το γιατί έφυγα είναι εμφανέστατο απ' αυτά που μόλις έγραψες. Διαφορετικές αντιλήψεις έχουμε περί συντονισμού. Πώς θα μπορούσαμε να συνυπάρχουμε στην ίδια ομάδα;

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #86272 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Επισημάνσεις στους συντονιστές
Συζητώντας ίσως ... Το να φεύγεις δεν είναι λύση .Το ξέρεις αυτό κατά βάθος είμαι σίγουρος

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #86273 από glf
Απαντήθηκε από glf στο θέμα Επισημάνσεις στους συντονιστές
εγώ να ρωτήσω κάτι εντελώς καλοπροαίρετα;

στις τιμές για μπριγκέτες, αναφέρθηκε κάποιος στη Φλώρινα. μιας και είναι κοντά μου με ενδιαφέρει να δω τι τιμές έχει.
για τους γνωστούς λόγους η ανάρτηση διαγράφηκε.

στο ίδιο θέμα όμως, έχω δει τιμές επωνυμίες και τηλέφωνα από 2 επιχειρήσεις στην Αττική. αυτό πως γίνεται;

προσωπικά πιστεύω πως μια ανάρτηση σε ένα φορουμ δεν έχει καμία σχέση με την προβολή διαφήμισης σε ένα site.
το πρώτο παίζει εκείνη τη μέρα και όποιος είναι τακτικός του φορουμ θα το δει,
το δεύτερο παίζει κάθε μέρα φάτσα κάρτα για να το βλέπουν όλοι, όλη την ώρα.

είναι ευαίσθητο θέμα, ξέρω, αλλά όταν υπάρχουν δύο μέτρα και δύο σταθμά το πράμα γίνεται περίεργο.
τόσες μέρες δεν είπα τίποτα γιατί εντελώς.. εγκυκλοπαιδικά με ενδιαφέρει η τιμή αυτή την περίοδο.
αλλά με την ευκαιρία της κουβέντας, το ρίχνω.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #86275 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Επισημάνσεις στους συντονιστές

glf έγραψε: εγώ να ρωτήσω κάτι εντελώς καλοπροαίρετα;

στις τιμές για μπριγκέτες, αναφέρθηκε κάποιος στη Φλώρινα. μιας και είναι κοντά μου με ενδιαφέρει να δω τι τιμές έχει.
για τους γνωστούς λόγους η ανάρτηση διαγράφηκε.

στο ίδιο θέμα όμως, έχω δει τιμές επωνυμίες και τηλέφωνα από 2 επιχειρήσεις στην Αττική. αυτό πως γίνεται;

προσωπικά πιστεύω πως μια ανάρτηση σε ένα φορουμ δεν έχει καμία σχέση με την προβολή διαφήμισης σε ένα site.
το πρώτο παίζει εκείνη τη μέρα και όποιος είναι τακτικός του φορουμ θα το δει,
το δεύτερο παίζει κάθε μέρα φάτσα κάρτα για να το βλέπουν όλοι, όλη την ώρα.

είναι ευαίσθητο θέμα, ξέρω, αλλά όταν υπάρχουν δύο μέτρα και δύο σταθμά το πράμα γίνεται περίεργο.
τόσες μέρες δεν είπα τίποτα γιατί εντελώς.. εγκυκλοπαιδικά με ενδιαφέρει η τιμή αυτή την περίοδο.
αλλά με την ευκαιρία της κουβέντας, το ρίχνω.


Νίκο το φόρουμ δεν είναι απρόσωπο .Μπορείς κάλλιστα να στείλεις ένα Mail και να ζητήσεις τα στοιχεία του εμπόρου που σε ενδιαφέρουν .Το ίδιο θα μπορούσε να είχε κάνει και ο Doom χτές ,άν τον ενδιέφερε να μάθει όντως την τιμή .Σβήνονται για να μήν είναι παραπλανητικά σε δημόσια θέα.Όχι για να χάσεις εσύ την οποιαδήποτε προσφορά .
Επίσης στην προκειμένη κάποιο μέλος μπορεί να έκανε αναφορά και να σβήστηκε και σε προηγούμενα πόστ να μήν έγινε και να ξέφυγε από τους συντονιστές .

Απαντώ εννοείται χωρίς να γνωρίζω το σκηνικό ,μιάς και έλειπα 10 μέρες .Είναι όμως μία λογική υπόθεση

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Last edit: 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν by Sp4wN.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #86278 από GT
Απαντήθηκε από GT στο θέμα Επισημάνσεις στους συντονιστές

glf έγραψε: εγώ να ρωτήσω κάτι εντελώς καλοπροαίρετα;

στις τιμές για μπριγκέτες, αναφέρθηκε κάποιος στη Φλώρινα. μιας και είναι κοντά μου με ενδιαφέρει να δω τι τιμές έχει.
για τους γνωστούς λόγους η ανάρτηση διαγράφηκε.

στο ίδιο θέμα όμως, έχω δει τιμές επωνυμίες και τηλέφωνα από 2 επιχειρήσεις στην Αττική. αυτό πως γίνεται;

προσωπικά πιστεύω πως μια ανάρτηση σε ένα φορουμ δεν έχει καμία σχέση με την προβολή διαφήμισης σε ένα site.
το πρώτο παίζει εκείνη τη μέρα και όποιος είναι τακτικός του φορουμ θα το δει,
το δεύτερο παίζει κάθε μέρα φάτσα κάρτα για να το βλέπουν όλοι, όλη την ώρα.

είναι ευαίσθητο θέμα, ξέρω, αλλά όταν υπάρχουν δύο μέτρα και δύο σταθμά το πράμα γίνεται περίεργο.
τόσες μέρες δεν είπα τίποτα γιατί εντελώς.. εγκυκλοπαιδικά με ενδιαφέρει η τιμή αυτή την περίοδο.
αλλά με την ευκαιρία της κουβέντας, το ρίχνω.


Εγώ το έσβησα, ήταν ανάρτηση του παραγωγού των μπριγκετών. Αν ψάξεις στο google θα τον βρεις πάντως. ;)

Μήπως οι τιμές που λες αναφέρονται από μέλη?


Ακόμα στα πετρέλαια...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #86283 από spyroskosmas
Απαντήθηκε από spyroskosmas στο θέμα Επισημάνσεις στους συντονιστές

Asteris έγραψε: Και τι θες να κάνουμε, δικαστήριο με ενόρκους όλα τα μέλη του Energ, για να δώσουμε ένα ban δύο ημερών?


Εσύ τι λες να κάνουμε; Το έτσι γουστάρω και σε διαγράφω;
Να τιμωρήσει άλλος mod τον Doom ή ο διαχειριστής. θεωρώ θα ήταν καλύτερο να έβγαζε ετυμηγορία ο jnet, εφόσον σε κόντρα ήταν mod με συνοφουρίτη.
Αλλά είναι πολύ ωραίο. Να έχεις μια κόντρα για 20 ποστ και στο 21ο να του ρίχνεις καμπάνα.

Η απογοήτευση λόγω κακής ποιότητας διαρκεί περισσότερο από την ικανοποίηση λόγω χαμηλής τιμής

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.119 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ