Προτάσεις και επισημάνσεις

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #9424 από jose pelleto
Απαντήθηκε από jose pelleto στο θέμα Προτάσεις και επισημάνσεις

KERBEROS έγραψε: Προς ορισμένα μέλη του φόρουμ (για να μην προσωποποιήσω):

Τι ύφος είναι αυτό από κάποιους ρε παιδιά...
Μυαλοπωλείο είπαμε να μην το κάνουμε.
Καφενειακές συζητήσεις ναι, γήπεδο όμως όχι.
Γιατί πρέπει να μειώνει ο ένας τον άλλον; Ούτε έφηβοι δεν τα κάνουν αυτά...

Εξ' αρχής αυτό το φόρουμ παλεύει να μην γίνει σαν κάποια άλλα.
Ο κόσμος που παρακολουθεί δεν ενδιαφέρεται ΚΑΘΟΛΟΥ για τις προσωπικές σας ανασφάλειες.
Χαλαρώστε λίγο.
Ξέρω ότι είναι δύσκολο με τις καταστάσεις που ζούμε, αλλά νομίζω πως μπορεί να γίνει.

ΠΑΤΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΠΑΡΑΚΑΤΩ...


KERBEROS, άθελα σου υπέπεσες στο ίδιο σφάλμα, την ίδια στιγμή που το καταδικάζεις. Χωρίς να με γνωρίζεις προσωπικά, θεωρείς ότι είμαι ένα άτομο που έχει προσωπικές ανασφάλειες και διατηρώ μυαλοπωλειο και μοιράζω μυαλό στους άμυαλους του φόρουμ. Με την ίδια λογική κάποιοι άλλοι αναφέρονται σε μέλη του φόρουμ με εκφράσεις απαξιωτικές και ειρωνικές όπως:

Τις φωτογραφίες τις έβαλα για να βουλώσω το στοματάκι του φίλου που μου έβγαλε γλώσσα.

Στα υπόλοιπα μαστοράκια σοβατζήδες του κώλου, αλοδαπά και μη, που ξεφύτρωσαν σαν τα μανιτάρια

Για συμμαζευτείτε λίγο κύριοι σας παρακαλώ.
Οι περισσότεροι εδώ μέσα δεν έχετε πιάσει κατσαβίδι ποτέ στην ζωή σας, και εάν "σας διαβάσει" κανείς θα νομίσει ότι έχει να κάνει με μηχανοσυνθέτες στον τομέα της έρευνας και εξέλιξης των του πειραματος του CERN

Τώρα εδώ μπερδέψαμε τον κώλο με το σώβρακο.

Σε ευχαριστούμε που πέρασες από εδώ και πέταξες την χοντροκοτσάνα σου......έτσι για να πεις και εσύ κάτι ....
Θα επέτρεπα σε κάποιον να αναφερθεί σε μένα με όποιους χαρακτηρισμούς θέλει, εφόσον με γνωρίζει προσωπικά. Επειδή αυτό το φόρουμ, το έχω «συστήσει» σε πολλά άτομα, μέλη και μη, και με γνωρίζουν πολύ καλά, δεν επιτρέπω σε κανέναν να προβεί σε οποιονδήποτε χαρακτηρισμό εναντίον μου, χωρίς μάλιστα να έχω δώσει δικαίωμα. Τέλος πιστεύω πως πρέπει κάτι να γίνει, ώστε να μπορούν να μέλη να ανταλλάσουν μεταξύ τους προσωπικά μηνύματα, η on-line συνομιλίες. Το joomla απ’ότι γνωρίζω έχει πρόσθετα για αυτές τις λειτουργίες. Το θέμα για εμένα έχει τελειώσει, αλλα τρείς μεχρι τώρα το ξαναξεκινησατε για να κάνετε παρατήρηση. Ελεος.

ΦΙΛΙΚΑ

Οι σοφοί άνθρωποι μιλούν επειδή έχουν κάτι να πουν, οι ανόητοι επειδή πρέπει να πουν κάτι
Last edit: 12 Χρόνια 2 Μήνες πριν by jose pelleto.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #9425 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Προτάσεις και επισημάνσεις
Τώρα, αν μιλήσω, θα παρεξηγηθώ και με άλλον. Ασ' το καλύτερα. Δεν είχα καμιά πρόθεση να σε θίξω.
Πάμε παρακάτω...

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #11201 από OANNHSEA
Απαντήθηκε από OANNHSEA στο θέμα Προτάσεις και επισημάνσεις
Το μέλος γιάννης, αγόρασε τα σχέδια (τι σχέδια δηλαδή μόνο φωτογραφίες ήταν και 2 σχέδια!!!) από μία μπριγκετομηχανή και μου τα έστειλε.
Μετά την άδεια του, θα την τροποποιήσω και θα βγάλω πλήρη κατασκευαστικά σχέδια.

Ερώτηση λοιπόν: πως μπορούμε αυτά τα σχέδια να τα βγάλουμε στο φόρουμ ώστε όποιος θέλει να μπορεί να τα πάρει και να φτιάξει την δική του μηχανή;
Δεν είναι άμεσο: θα χρειαστώ ίσως και ένα μήνα...

Bellum omneum contra omne...
Θάνατος στους πετρελαιάδες!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #11203 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Προτάσεις και επισημάνσεις

OANNHSEA έγραψε: Το μέλος γιάννης, αγόρασε τα σχέδια (τι σχέδια δηλαδή μόνο φωτογραφίες ήταν και 2 σχέδια!!!) από μία μπριγκετομηχανή και μου τα έστειλε.
Μετά την άδεια του, θα την τροποποιήσω και θα βγάλω πλήρη κατασκευαστικά σχέδια.

Ερώτηση λοιπόν: πως μπορούμε αυτά τα σχέδια να τα βγάλουμε στο φόρουμ ώστε όποιος θέλει να μπορεί να τα πάρει και να φτιάξει την δική του μηχανή;
Δεν είναι άμεσο: θα χρειαστώ ίσως και ένα μήνα...


Τα στέλνεις στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. και βρίσκουμε τρόπο να τα ανεβάσουμε.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #11490 από ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ
Γιώργο (jnet),
μπορέις σε παρακλαώ να μεταφέρεις τις 7815, 11416, 11469, 11470, 11471 και 11472 δημοσιεύσεις στο topic κοινωνία- οικονομία???
Εδώ μπερδεύουν και χάνονται και ενώ είχα κατά νου ότι αφορούσε ενέργεια, μπεδρεύτηκα και δημοσιευσα εδώ.. :(
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": KERBEROS

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #11559 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Προτάσεις και επισημάνσεις

ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ έγραψε: Γιώργο (jnet),
μπορέις σε παρακλαώ να μεταφέρεις τις 7815, 11416, 11469, 11470, 11471 και 11472 δημοσιεύσεις στο topic κοινωνία- οικονομία???
Εδώ μπερδεύουν και χάνονται και ενώ είχα κατά νου ότι αφορούσε ενέργεια, μπεδρεύτηκα και δημοσιευσα εδώ.. :(


Διορθώθηκε

Για να βλέπω γρήγορα κάτι τέτοιο ή πατάμε το αναφορά σε συντονιστή που υπάρχει κάτω δεξιά σε κάθε μήνυμα ή το γράφουμε στο παρόν θέμα (Πρότασης και επισημάνσεις). Και με τις 2 αυτές περιπτώσεις έρχεται email και μάλιστα στην 1η το βλέπουν και όλοι οι συντονιστές οπότε μπορεί να το διορθώσει αρκετός κόσμος.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.089 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ