Προτάσεις και επισημάνσεις

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #76781 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Προτάσεις και επισημάνσεις
Σύμφωνα με κάποιες λαϊκές δοξασίες της Άπω Ανατολής, το κάρμα ακολουθεί τον άνθρωπο κατά τις επίγειες ενσαρκώσεις του, τις συνθήκες των οποίων και προσδιορίζει. Έτσι, όσο ο άνθρωπος εξελίσσεται τόσο λιγότερο εξαρτάται από τα δεσμά του κάρμα, με συνέπεια να καταστεί ο ίδιος συνειδητός δημιουργός των συνθηκών της ζωής του.

Τα ίδια ισχύουν και στο φόρουμ .Ας πούμε ο Doom θα επιστρέψει στην επόμενη ζωή του και θα έχει Fuzzy Logic και θα καίει μόνιμα πιστοποιημένα που έχουν και En και Din Plus στη σακκούλα ,λόγω δυνατού ΚΑΡΜΑ :P :lol:
Κάποιος που θεωρητικά έχει - στο κάρμα ,μπορεί να πάρει τον τωρινό λέβητά του Doom και να καίει και μόνιμα Sava από την παρτίδα του Jnet !!

Ελπίζω να βοήθησα περισσότερο από τις ασάφειες του Doom :cheer: :cheer:

Edit : Πάρε και +1 από μένα βρε Παναγιώτη ,σπαράζει η καρδιά μου να σε βλέπω στο 34 !!

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Last edit: 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν by Sp4wN.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": DOOM_NX

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #76799 από ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ

Sp4wN έγραψε: Σύμφωνα με κάποιες λαϊκές δοξασίες της Άπω Ανατολής, το κάρμα ακολουθεί τον άνθρωπο κατά τις επίγειες ενσαρκώσεις του, τις συνθήκες των οποίων και προσδιορίζει. Έτσι, όσο ο άνθρωπος εξελίσσεται τόσο λιγότερο εξαρτάται από τα δεσμά του κάρμα, με συνέπεια να καταστεί ο ίδιος συνειδητός δημιουργός των συνθηκών της ζωής του.

Τα ίδια ισχύουν και στο φόρουμ .Ας πούμε ο Doom θα επιστρέψει στην επόμενη ζωή του και θα έχει Fuzzy Logic και θα καίει μόνιμα πιστοποιημένα που έχουν και En και Din Plus στη σακκούλα ,λόγω δυνατού ΚΑΡΜΑ :P :lol:
Κάποιος που θεωρητικά έχει - στο κάρμα ,μπορεί να πάρει τον τωρινό λέβητά του Doom και να καίει και μόνιμα Sava από την παρτίδα του Jnet !!

Ελπίζω να βοήθησα περισσότερο από τις ασάφειες του Doom :cheer: :cheer:

Edit : Πάρε και +1 από μένα βρε Παναγιώτη ,σπαράζει η καρδιά μου να σε βλέπω στο 34 !!


:lol: :lol: :lol: :lol: :woohoo: :evil: μέτρησες!!!!!! κι από μένα 1 πόσα μπορώ να βάζω να τον πάω 1000??? μπορώ συνέχεια να βάζω +++++++???

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #76802 από stergiosbik
Απαντήθηκε από stergiosbik στο θέμα Προτάσεις και επισημάνσεις

DOOM_NX έγραψε:

ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ έγραψε: τι παιζει με το καρμα? τι ειναι ακριβως δεν εχω καταλάβει. 'ενα + ενα - τι ρόλο παιζει?


+1 βάζουν όσοι θέλουν να δείξουν ότι είσαι γαμάτος.

Tίποτα δε βάζουν όσοι τους είσαι αδιάφορος.

-1 βάζουν κάτι κολλημένα μυαλά που έχουν ψύχωση με την πάρτη σου και θέλουν να δείξουν σε όλο πόσο ΔΕΝ αξίζεις σαν άτομο.

Ελπίζω να βοήθησα :)


Το να ειναι μια βλακεια κ μιση δεν παιζει?
Αν εγω εχω καρμα 100 κι εσυ 50 σημαινει οτι εγω ειμαι καλυτερος?
Μου θυμιζει οταν ειμασταν πιτσιρικαδες που βαζαμε κοντρα για το οτιδηποτε.
Απο το ποσα παγωτα φαγαμε,ποσες γκομενες ειχαμε μεχρι κ το ποιος την εχει πιο μεγαλη!!! :lol: :lol: :lol:
Μη δινετε σημασια σε αυτα ρε παιδια. :cheer:

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #76803 από DOOM_NX
Απαντήθηκε από DOOM_NX στο θέμα Προτάσεις και επισημάνσεις

ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ έγραψε: :lol: :lol: :lol: :lol: :woohoo: :evil: μέτρησες!!!!!! κι από μένα 1 πόσα μπορώ να βάζω να τον πάω 1000??? μπορώ συνέχεια να βάζω +++++++???

Axaxaxxa! Κάθε 6 ώρες μπορείς να βάλεις κι εσύ ξυπνητήρι!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #76806 από DOOM_NX
Απαντήθηκε από DOOM_NX στο θέμα Προτάσεις και επισημάνσεις

stergiosbik έγραψε: ποιος την εχει πιο μεγαλη!!! :lol: :lol: :lol:

Αυτή την έννοια έχει το κάρμα στο φόρουμ. Μερικοί νομίζουν ότι μου την κόβουν όταν κατεβάζουν κάρμα...
Last edit: 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν by Sp4wN.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #76808 από ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ

DOOM_NX έγραψε:

stergiosbik έγραψε: ποιος την εχει πιο μεγαλη!!! :lol: :lol: :lol:

Αυτή την έννοια έχει το κάρμα στο φόρουμ. Μερικοί νομίζουν ότι μου την κόβουν όταν κατεβάζουν κάρμα...


ουπς... εγώ 15... γαριδάκι... και μου το πε η γκόμενα... αλλά εγώ σφύριζα... θα τους δω όλους έναν έναν τώρα, να δω αν είμαι εγώ με το μικρότερο......(κάρμα) :evil:
Last edit: 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν by Sp4wN.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.105 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ