Παραγωγή πέλλετ (pellets) για ιδιόχρηση

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #6442 από mastoras
Δεν υπάρχει ebay APP ID ορισμένο στις ρυθμίσεις του Kunena

terisds έγραψε: mastoras,η μεταφορικη θα στο φερει μεχρι την πορτα σου,195 ευρω ειναι η μεταφορα,αν δεν κανω λαθος απο Ολανδια.Ειχα βρει και πιο φθηνη,παλι στα ιδια κυβικα ,αλλα απο 1099ε που εγγραφε,πιθανον εκανε λαθος και γραφει 10,099.


terisds έχεις κάνει αγορά απο το e-bay τόσου ογκώδους αντικειμένου ? Εννοω ξέρεις την διαδικασία, ρίσκο κτλ ?

Υπάρχει περίπτωση να χρειαστείς και εσύ μηχανή ? Εαν ναι να το σκεφτούμε μηπως κάνουμε αγορά 2 μηχανημάτων......όχι τίποτα άλλο αλλά σε περιπτωση ζημίας να το κλάμα να έχει παρηγοριά :lol:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #6444 από terisds
Δεν υπάρχει ebay APP ID ορισμένο στις ρυθμίσεις του Kunena

mastoras έγραψε:

terisds έγραψε: mastoras,η μεταφορικη θα στο φερει μεχρι την πορτα σου,195 ευρω ειναι η μεταφορα,αν δεν κανω λαθος απο Ολανδια.Ειχα βρει και πιο φθηνη,παλι στα ιδια κυβικα ,αλλα απο 1099ε που εγγραφε,πιθανον εκανε λαθος και γραφει 10,099.


terisds έχεις κάνει αγορά απο το e-bay τόσου ογκώδους αντικειμένου ? Εννοω ξέρεις την διαδικασία, ρίσκο κτλ ?

Υπάρχει περίπτωση να χρειαστείς και εσύ μηχανή ? Εαν ναι να το σκεφτούμε μηπως κάνουμε αγορά 2 μηχανημάτων......όχι τίποτα άλλο αλλά σε περιπτωση ζημίας να το κλάμα να έχει παρηγοριά :lol:

mastoras,αγορασα για λογαριασμο τριτου,απο παγωτομηχανη,μεχρι και πρεσσα για πελλετ,με πατεντα απο διαφορικο αυτοκινητου,τωρα τι να σου πω,απο εγγυηση δεν αναφερει κανενας και τιποτε,ειναι λοταρια η αγορα.Αν δεν μπορεσω να κατασκευασω δικη μου,μαλλον θα παρω και εγω απο εξω.Αλλα οπως και να το κανεις ειναι"χουλαμιζικα" που τα λεμε στο χωριο μου.

ΥΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ-ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ!!!!!!!!
Στράτος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #6450 από terisds
mastoras,βιάστηκες να κάνεις αγορά τεμαχιστή,θα παίρναμε ενα τέτοιο συνεταιρικά,

ΥΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ-ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ!!!!!!!!
Στράτος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #6453 από mastoras
Και μετά να χορηγήσουμε φθηνό πέλλετ στον λαό, να ζεσταθεί το κοκαλάκι του.....να γελάσει και ο κάθε πικραμένος. :lol:

Τι τρομερά μηχανήματα υπάρχουν πάντως.....μεγαλείο. :blink:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #6454 από antisakis

terisds έγραψε: mastoras,βιάστηκες να κάνεις αγορά τεμαχιστή,θα παίρναμε ενα τέτοιο συνεταιρικά,


Εισαι βαλτος εσυ να ξεκανεις τον πλανητη

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #6456 από terisds

antisakis έγραψε:

terisds έγραψε: mastoras,βιάστηκες να κάνεις αγορά τεμαχιστή,θα παίρναμε ενα τέτοιο συνεταιρικά,


Εισαι βαλτος εσυ να ξεκανεις τον πλανητη

Αφου ειναι ανανεωσιμη πηγη,παλι εγω φταιωωωωω?????????/

ΥΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ-ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ!!!!!!!!
Στράτος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.230 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ