Παραγωγή πέλλετ (pellets) για ιδιόχρηση

Περισσότερα
10 Χρόνια 6 Μήνες πριν #113747 από stratis 1
Ανέβασε φωτογραφίες του κοχλία και της εστιας μήπως και εντοπίσουμε το πρόβλημα.
Αν μπορεις κάποιο βίντεο.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #117630 από nikosxalk
γεια σου σάκη είμαι ο νίκος από ολυνθο εχασα το τηλεφονο σου μπορις να μου ξαναδοσις γιατι θελω να σε ρωτησω κατι το mail ειναι Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #117645 από xrysafis72
αν μπορουν ολοι οσοι εχουν στην κατοχη τους πρεσσες πελλετ να μετρησουν και να γραψουν ποσα χιλιοστα παχος εχουν η μητρες των μηχανων τους?
ευχαριστω :)

ΑΓΡΟΤΗ-ΜΕΤΑΠΟΙΗΤΗΣ ΖΩΤΡΟΦΩΝ ΚΑΙ ΠΕΛΛΕΤΟΦΤΙΑΧΤΗΣ.ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΜΕ "ΜΕΙΩΝΕΙ"ΑΠΛΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΠΟΙΟ ΔΥΝΑΤΟ!!!

Συνημμένο αρχείο:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #117672 από kosmidis80
Μην μας κανεις τετοια τωρα! :whistle: Που να την βγαζω παλι?

Χρυσαφη συντομα θα τελειωσει το τριμμα μου και θα βαλω την πρεσα στον παγκο για ολικο ανοιγμα και μετρηση διαστασεων,μεταλλων κτλ (+ βλεπεις θα ξεκινησουμε τα σχεδιων για την κατασκευή μεγάλης) οποτε θα σου πω.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #117935 από nikosxalk
antisaki σου εστιλα μνμ πιο κατο δες

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #117989 από nikosxalk
καλησπερα σημερα εβαλα στην πελλετιερα ενα υλικο 10%υγρασια και δεν μου βγαζει πελλετ οπως το εβαζα ετσι το εβγαζε εριξα λιγο νερο και μου το εβγαλε το θεμα ειναι οτι ειναι πολυ μαλακο και εχει υγρασια 35% δοκιμασα με κοπρια την εβγαζε ωραια αλλα και αυτην πολι μαλακια τι πρεπει να κανο γνωριζει κανενας εριξα σκετο άχυρο και το βγαζει πριονιδι

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.216 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ