Παραγωγή πέλλετ (pellets) για ιδιόχρηση

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #72526 από mastoras

osakis έγραψε: Μάστορα δεν πιστεύω να με ξεχάσεις και να μην μου στήλης πρόσκληση στον αρραβώνα (όταν θα δοκιμάζετε τα μηχανήματα )


Γεια σου καλέ μου φίλε Θανάση. Και βέβαια δεν θα σε ξεχάσω........απλώς πες μου πότε και ποια μέρα σε βολεύει να κατέβεις, για να κανονίσουμε να βρεθούμε όλοι μαζί.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #72530 από theoilia

mastoras έγραψε:

osakis έγραψε: Μάστορα δεν πιστεύω να με ξεχάσεις και να μην μου στήλης πρόσκληση στον αρραβώνα (όταν θα δοκιμάζετε τα μηχανήματα )


Γεια σου καλέ μου φίλε Θανάση. Και βέβαια δεν θα σε ξεχάσω........απλώς πες μου πότε και ποια μέρα σε βολεύει να κατέβεις, για να κανονίσουμε να βρεθούμε όλοι μαζί.


Και εγώ θα ήθελα να παρακολουθήσω την όλη διαδικασία.Αν σας είναι εύκολο ενημερώστε και μένα

φέτος καίμε πετρέλαιο...


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #72535 από kiko73
antisakis εχεις υπολογισει ποσο σου κοστιζει να φτιαξεις πελλετ?
(3η φορα που ρωταω και ακομα απαντησει δεν εχω παρει...)
Αν μπορει και καποιος αλλος συμφορουμιτης που φτιαχνει πελλετ να μας πει το κοστος

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #72547 από mastoras

antisakis έγραψε: Αν εισαι εδω στον πολυγυρο πες μου ποτε και ερχομαι ευχαριστως.


Σάκη προς το παρών τα μηχανήματα δεν τα πήγα στο σπίτι, λόγω έλλειψης τριφασικού [σύντομα θα έχω] Τις δοκιμές μου τις κάνω προσωρινά στο Καλοχώρι σε χώρο που μου έχει διαθέσει η εταιρία.

Οποτε είναι ο δρόμος σου έλα για καφέ ;) ......και να δούμε ποιο κόσκινο να βάλουμε στον σφυρόμυλο. :unsure:

Το τηλ μου είναι 6047 834969

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #72556 από antisakis

kiko73 έγραψε: antisakis εχεις υπολογισει ποσο σου κοστιζει να φτιαξεις πελλετ?
(3η φορα που ρωταω και ακομα απαντησει δεν εχω παρει...)
Αν μπορει και καποιος αλλος συμφορουμιτης που φτιαχνει πελλετ να μας πει το κοστος



Γεια σου kiko73 δεν σε απαντησα γιατι δεν εχω την απαντηση,
ξεκινησα την περσινη χρονια γραφοντας ολα τα εξοδα για να δω και γω τι γινεται αλλα με αφησε η πρεσσα.
Εκανα 2+ τονους πελλετ εχοντας ερκετο κλαδι ακομη για θρυμματισμα και πρεσσαρισμα και θρυμματισμενο ετοιμο για πρεσσαρισμα με αποτελεσμα να μην μπορεσω να βγαλω το κοστος ακομα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #72560 από mastoras

theoilia έγραψε:
Και εγώ θα ήθελα να παρακολουθήσω την όλη διαδικασία.Αν σας είναι εύκολο ενημερώστε και μένα


Λίγες ημέρες υπομονή να οργανωθούμε, και θα ακολουθήσει ανακοίνωση για συνάντηση μελών του energ.gr που θα αφορά την παραγωγή πέλλετ για ιδιόχρηση.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.219 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ