Αγορά πελλετόπρεσας απο Κίνα

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #21104 από fillmore
Απαντήθηκε από fillmore στο θέμα Απ: Αγορά πελλετόπρεσας απο Κίνα

mastoras έγραψε: Καλησπέρα σε όλους .......τους ενδιαφερόμενους. :)

Μπορεί να γράψαμε 15 σελίδες σε αυτό το θέμα, και να πέρασαν αρκετοί μήνες διαπραγματεύσεων, προσφορών, παραγγελιών, κτλ μην μπορώντας μέχρι στιγμής να βολευτούμε με τα μηχανήματα που μας ενδιαφέρουν......αλλά, κάλιο αργά παρά ποτέ !!!!

Οπως σας είχα πει, η παραγγελία μας είχε "παγώσει" από την εισαγωγική εταιρία που έχει αναλάβει την εισαγωγή των μηχανημάτων για λογαριασμό μας.

Σήμερα είχα μια προσωπική επαφή με τον υπεύθυνο της εταιρίας, ο οποίος μου ανέφερε ότι τελικά θα εκτελεστεί η παραγγελία μας.

Προς τα τέλη του Οκτωβρίου τα μηχανήματα θα βρίσκονται στην Θεσ/νικη. :)



!!!!!!!!!!!!!!!................. :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.....................Δημήτρη μου Δημήτρη μου μυ έφτιαξες τη μέρα!!!!!!!!!!!!!!!!......................

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #21109 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Απ: Αγορά πελλετόπρεσας απο Κίνα

fillmore έγραψε:

mastoras έγραψε: Καλησπέρα σε όλους .......τους ενδιαφερόμενους. :)

Μπορεί να γράψαμε 15 σελίδες σε αυτό το θέμα, και να πέρασαν αρκετοί μήνες διαπραγματεύσεων, προσφορών, παραγγελιών, κτλ μην μπορώντας μέχρι στιγμής να βολευτούμε με τα μηχανήματα που μας ενδιαφέρουν......αλλά, κάλιο αργά παρά ποτέ !!!!

Οπως σας είχα πει, η παραγγελία μας είχε "παγώσει" από την εισαγωγική εταιρία που έχει αναλάβει την εισαγωγή των μηχανημάτων για λογαριασμό μας.

Σήμερα είχα μια προσωπική επαφή με τον υπεύθυνο της εταιρίας, ο οποίος μου ανέφερε ότι τελικά θα εκτελεστεί η παραγγελία μας.

Προς τα τέλη του Οκτωβρίου τα μηχανήματα θα βρίσκονται στην Θεσ/νικη. :)



!!!!!!!!!!!!!!!................. :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.....................Δημήτρη μου Δημήτρη μου μυ έφτιαξες τη μέρα!!!!!!!!!!!!!!!!......................


Αντε να δείς και εσύ καμμια ασπρη μέρα εκεί στην Γκατζολία που σε εστείλανε να φυλας τα σύνορα στα γεράματα.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #21318 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Απ: Αγορά πελλετόπρεσας απο Κίνα
Πω πω πω ...πράμα απο την Δράμα :woohoo:



Ολα τα κάνει ρίγανη Διονύση....όλα !!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #21319 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Απ: Αγορά πελλετόπρεσας απο Κίνα
Τώρα πλέον και σε κόκκινη έκδοση.

Τα μπλέ και τα κίτρινα βγήκαν από την γραμμή παραγωγής.......ξεχάστε το παλιό λαδί χρώμα των κινέζων.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #21357 από OANNHSEA
Απαντήθηκε από OANNHSEA στο θέμα Απ: Αγορά πελλετόπρεσας απο Κίνα
mastoras:
Έχει η Gemco επίσημη αντιπροσωπεία στην Ελλάδα και δεν το είχα πάρει χαμπάρι;;;

Bellum omneum contra omne...
Θάνατος στους πετρελαιάδες!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #21506 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Απ: Αγορά πελλετόπρεσας απο Κίνα
Που να ξέρω :dry:

Εχω γραφτεί στα ενημερωτικά e-mail τους......και μου στέλνουν όμορφες φωτογραφίες. :lol:

το "πράμα από την Δράμα" είναι Βορειοελλαδίτικο σλογκαν, και αφορά κάθε τι ωραίο. Πχ "τεφαρίκι πράμα" "φυστίκι αράπικο" να τρώει η μάνα και του παιδιού να μην δίνει......και πάει λέγοντας. :lol:
Last edit: 11 Χρόνια 8 Μήνες πριν by mastoras.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.119 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ