Καμμένο βεντιλατερ

Περισσότερα
1 Χρόνος 5 Μήνες πριν #178549 από Παπανδρέου
Απαντήθηκε από Παπανδρέου στο θέμα Καμμένο βεντιλατερ
Καλησπέρα σας. Επανέρχομαι στην εξέλιξη του θέματος που προέκυψε με την κασέτα. Μετά από επικοινωνία με τον εισαγωγέα της salqueda, μου είπε ότι αν κάηκαν τα μοτέρ είναι δική μου ευθύνη γιατί τα τζάκια έχουν όριο αντοχής και ζεσταίνουν με το χρόνο και όχι την ποσότητα ξύλων και δεν υπάρχει εγγύηση που να συνοδεύει τα μοτέρ. Επομένως, αν θέλω καινούργια μοτέρ πρέπει να στείλω 65 ευρώ. Ο εγκαταστάτης- σημειωτέον αυτοί μου τον σύστησαν-, πιστεύει πως η στάση τους είναι απαράδεκτη και δεν νοείται ένα τέτοιο προϊόν να μην καλύπτει με εγγύηση τα βεντιλατέρ. Θα ήθελα τη γνώμη σας.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 5 Μήνες πριν #178554 από papg
Απαντήθηκε από papg στο θέμα Καμμένο βεντιλατερ
(τα τζάκια έχουν όριο αντοχής και ζεσταίνουν με το χρόνο και όχι την ποσότητα ξύλων και δεν υπάρχει εγγύηση που να συνοδεύει τα μοτέρ.)Τι άλλο θα ακούσουμε επιμένεις για εγγύηση είναι οι κλασικές μ@λ@κίες του Ελληναρά έμπόρου.Αγοράζεις μια συσκευή, την εγκαθιστά τεχνικός που αυτοί συστήνουν και δεν έχει εγγύηση; ότι και να αγοράζουμε υπάρχει μίνιμουμ χρόνος εγγύησης σε όλα τα υποσυστήματα για να είναι η συσκευή λειτουργική.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.078 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ