Δεν αποδιδει το τζακι καθολου!!Τι φταιει?

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #115923 από liakjim
Ναι το σπιράλ απαγορεύεται δια ροπάλου.
Οι επικαθίσεις κρεαζώτου είναι αδύνατον να καθαρισθούν οπότε κάποια στιγμή θα αναφλεγούν.
Λογικά δεν θα έχεις πρόβλημα αλλά πάντα υπάρχει ο κίνδυνος κάτι να πάει στραβά.
Ας μιλήσουν και οι μάστορες του forum επί του θέματος.

Παρουσίαση εγκατάστασης τζακιού εδώ -> www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=57920&Itemid=384

Ορθός Τρόπος Δοκιμής Τύπων Μπρικέτας εδώ -> www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=58124&Itemid=384

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #115928 από LEONAS
Ωραιο νημα αυτο αν και δεν ηρθαν τα κρυα αρχισαν τα προβληματα
με τα τζακια φανταζομαι τι θα γινει οταν πεσει η θερμοκρασια :lol:

Το ζητας το τσιπας !!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #115937 από pontios74
sakmar μια τρύπα έκανες και είδες διαφορά άν ακούσεις τους συμφορουμίτες θα έχεις πολύ καλύτερη απόδοση
όσο για το βεντιλατέρ μη βιαστεις πρώτα φτιάξε τον θερμοθάλαμο και το παταράκι και μετά βλέπεις γιατι θα δεις πολύ μεγαλη διαφορα επίσης το μοτερ που θες πάνω απο 250 ευρω δεν κοστίζει και πολλά λέω!!αλλα αν κάνεις τα παρπάνω δεν θα το χρειαστεις το μοτέρ!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #115972 από sakmar
καλημέρα σε όλους.Ασφαλως και είμαι διατεθημένος να πάρω τις γνώμες όλων σας για αυτό και κάνουμε αυτή την συζήτηση.Απο χθές δεν μπορώ να ηρεμησω μ αυτό που αναφέρθηκε για τον εύκαμπτο που υπάρχει θέμα αναφλεξης.Δε με νοιάζουν οι μονώσεις αν θα κάνω παρα μόνο αυτό είναι το νουμερο 1 πως θα το φτιάφω.Το τραγικό είναι τώρα που το βλέπω ότι έχει αλλάξει και το χρώμα του εχει γίνει λιγο μπορντώ.Αλλα και πως να το αλλαξω αφου ο σωλήνας απο την καμηνάδα μου είναι 50 ποντους πιο αριστερα λόγο άλλης σωλήνας που είναι διπλα στην δικιά μου.Αναφέρθηκε επίσης στο και να βγάλω αν χρειαστεί και τον συλλέκτη αλλα μετά πως θα συνδέσω την εστία μου με τον σωλήνα της καμηνάδας?πάλι ευκαμπτος δε θα χρειαστεί?
Άλλο θέμα τώρα...ο πάταράκι σε πιο ύψος θα χρειαστεί να γίνει λέτε?μέχρι το πάνω μέρος της εστίας ή μεχρι το ύψος των περσίδων?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #115975 από LEONAS

sakmar έγραψε: Οχι παιδιά δε χρειάζομαι κάτι άλλο σας ευχαριστώ ΟΛΟΥΣ πάρα πολύ ,πραγματικά ,απλά δεν είχα ιδέα τι ήθελε αυτή η μακακια που μου εφτιαξε αυτός ο και καλά μάστορας.Φανταστείτε ότι μου στοίχησε αυτό το πράγμα 4300 και ζεστασιά δεν έχω.Με κατατοπείσατε και θα το παλέψω να το κάνω.ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ :P




Οπως βλεπω τα 5000 ευρω θα τα πιασεις για ενα τζακι ??

Το ζητας το τσιπας !!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #115977 από dimitris11
Κριμα τα λεφτα που εδωσες,ο μαστορας που στο εφτιαξε ειναι απαραδεκτος,Το καλο ειναι οτι δεν πηρες καμια φωτια με αυτες τις κακοτεχνιες.

Φτιαξε οτι σου προτειναν παραπανω γιατι τα παραγματα ειναι επικινδυνα.
Last edit: 10 Χρόνια 5 Μήνες πριν by dimitris11.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.078 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ