Αντικατάσταση καμινάδας σπιράλ με λεία

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #105999 από Stavrax
Για σιγουριά, καθώς είναι μέσα στη φούσκα και τον αέρα θα τον αναπνέετε, νομίζω ότι πρέπει να μπουν με μαγγανέζα. Και σε ένα πτυσόμενο που είχα βάλει ο Αντώνης μου είπε ότι συνήθως τον βάζουν χωρίς μαγγανέζα και λειτουργεί χωρίς πρόβλημα, στο τέλος όμως παραδέχτηκε ότι με μαγγανέζα είναι καλύτερα. Στα συν και το ότι γίνεται πιο σταθερή η κατασκευή και καθαρίζεται πολύ εύκολα, βάζοντας την βούρτσα από το τζάκι προς τα επάνω χωρίς τον προβληματισμό για πιθανό κούνημα και χάσιμο της συνοχής.


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": GeoTa

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #106013 από GeoTa
Τελικά σήμερα το πρωί αποσυναρμολόγησα όλα τα μπουριά, έβγαλα και τον εναλλάκτη για να μη με εμποδίζει και ξανά από την αρχή αυτή τη φορά όμως με σιλικόνη και βίδες βέβαια.
Last edit: 10 Χρόνια 9 Μήνες πριν by GeoTa.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #106021 από GeoTa
Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #106024 από Στελιος1
Μην στεναχωριεσαι μια χαρα ειναι (πεταξες τ σπιραλ, ειναι μεγαλη αναβαθμιση αυτη) και μπραβο που το εκανες μονος σου!
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": GeoTa

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #106105 από GeoTa

Stavrax έγραψε: ........ Αν δεν έχεις αγοράσει ήδη να το βάλεις στο πρόγραμμα για ανιχνευτή μονοξειδίου και καπνού για να σε ειδοποιεί σε περίπτωση που κάτι δεν πάει καλά. Γενικά είναι απαραίτητος σε όλους μας με τον τρόπο που θερμαίνονται τα σπίτια μας, αλλά στην περίπτωση σου είναι επιβεβλημένη η χρήση του.


Σταύρο κάποια στιγμή θυμάμαι είχε συζητηθεί το θέμα για ανιχνευτές και είχαν προταθεί κάποιοι. Θυμάσαι το link;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #106108 από Stavrax
Καπνού και μονοξειδίου
μόνο μονοξειδίου
Εγώ έχω αγοράσει το σετ. Τα παραπάνω είναι από Αγγλία, έχει και φθηνότερα από Κίνα ή Χονγκ Κονγκ αλλά μπορεί να παίξει και τελωνείο...


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": GeoTa

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.101 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ