Group Buy pellet 2012

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν #13784 από giogud
Απαντήθηκε από giogud στο θέμα Απ: Group Buy pellet

ioannidis έγραψε: Καλημερα

Εγω αυτο το πελλετ το εκανα εισαγωγη στην Ελλαδα απο το εργοστασιο που το κατασκευαζε το 2011 . Εφερα μεγαλες ποσοτητες . Ειχε ομως πολλα προβληματα στην καυση του . Αυτο μου το ελεγαν οι πελατες . Στο δικο μου μηχανημα ηταν καλο αλλα πολυ σταχτη .


Και συνεχίζατε να φέρνετε ΜΕΓΑΛΕΣ ποσότητες; Παρόλο που οι πελάτες σας δεν ήταν ευχαριστημένοι; Μήπως χάλασε η ποιότητα τώρα που δεν μπορείτε να το εισάγεται μόνος σας;
Καλό είναι οι επαγγελματίες να προσέχουν τις τοποθετήσεις τους.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": χρηστος8
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #13849 από athipa
Απαντήθηκε από athipa στο θέμα Απ: Group Buy pellet
Χριστος ανέστη σε όλους! Ομολογώ ότι έχω ...μπερδευτεί κάπως. Περιμένουμε να συντονιστουμε όλοι μας τελικά ή κινείται ο καθένας μόνος;
Θα μπορούσαμε να συντονιστούμε και κατα τόπους και σε προμηθεια και σε μεταφορικά; Αν ναι, υπάρχουν λίστες των ενδιαφερομένων κατα περιοχές;

Οι μάρκες pellet που παραθέσατε είναι δοκιμασμένες από μέλη του φόρουμ, θα μπορούσαμε όμως για την διευκόλυνση της προνήθειας και μεταφοράς να χωριστούν σε εισαγόμενα και ελληνικά; Είναι λογικο εκει οι τιμές να διαφοροποιούνται.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #13853 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Απ: Group Buy pellet

athipa έγραψε: Χριστος ανέστη σε όλους! Ομολογώ ότι έχω ...μπερδευτεί κάπως. Περιμένουμε να συντονιστουμε όλοι μας τελικά ή κινείται ο καθένας μόνος;
Θα μπορούσαμε να συντονιστούμε και κατα τόπους και σε προμηθεια και σε μεταφορικά; Αν ναι, υπάρχουν λίστες των ενδιαφερομένων κατα περιοχές;

Οι μάρκες pellet που παραθέσατε είναι δοκιμασμένες από μέλη του φόρουμ, θα μπορούσαμε όμως για την διευκόλυνση της προνήθειας και μεταφοράς να χωριστούν σε εισαγόμενα και ελληνικά; Είναι λογικο εκει οι τιμές να διαφοροποιούνται.


Εγώ προτείνω να ανοίξουν θέματα από ενδιαφερόμενους ανά περιοχή. Κάνε, αν θέλεις την αρχή. Αυτό κυρίως ισχύει για όσους είναι μακριά από τη Θεσσαλονίκη. Εκεί τα μεταφορικά πρέπει να μοιραστούν.

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #13854 από athipa
Απαντήθηκε από athipa στο θέμα Απ: Group Buy pellet
Δεν έχω αντίρρηση. Ανοίγω νέο θέμα και περιμένω εκεί να αναρτήσουν οι διαχειριστές, αν είναι δυνατόν, λίστα των αιτημάτων από Αττική. Αλλιώς θα πρέπει να τα επαναλάβουμε. Είναι χρήσιμο, εκτός των ποσοτήτων να καταγράφουμε και τις τυχόν επιθυμητές μας προδιαγραφές (πχ. Βιοκαύσιμο εισαγωγής, πρώτη ύλη, πιστοποιήσεις κλπ)
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν - 12 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #13857 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Απ: Group Buy pellet
Παιδιά, σωστή σειρά μου φαίνεται η ακόλουθη:

Μαζευτείτε όσοι επιθυμείτε από κάθε περιοχή,
δηλώστε τόνους,
ανταλλάξτε e-mail και τηλέφωνα,
επιλέξτε πέλλετ και προηθευτή/ές και διαπραγματευτείτε μαζί τους.
Καλή αρχή...

Δώστε e-mail, για να συνεννοηθείτε...

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...
Last edit: 12 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν by KERBEROS.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": ΜΑΡΙΑ
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 11 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 11 Μήνες πριν #14609 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Απ: Group Buy pellet
Μολις παρεληφθησαν 6300 κιλά SAVA(Βοσνία) ... πάντως του χρόνου δεν θα κρυώσουμε :)








Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Συνημμένα:
Last edit: 11 Χρόνια 11 Μήνες πριν by jnet.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": nicholasgr, sugarboy, gatos20vt, DinPellet
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.131 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ