Group Buy pellet 2012

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #12562 από giogud
Απαντήθηκε από giogud στο θέμα Απ: Group Buy pellet

KERBEROS έγραψε: Και κάτι που θυμήθηκα.

Όλοι έχετε συνεργαστεί φέτος με διάφορους εισαγωγείς και εμπόρους. Ενημερώστε τους γι' αυτό που γίνεται στο φόρουμ. Εγώ έχω αρχίσει να το κάνω με όσους συνεργάστηκα και φάνηκαν σοβαροί ως επαγγελματίες. Πιστέψτε με, ΘΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΘΟΥΝ, ό,τι κι αν σας πούνε αρχικά. Θα μπουν στο φόρουμ και θα ψάξουν.
Σας ξαναλέω, για την επόμενη σεζόν θα μπει στον χώρο της εμπορίας του πέλλετ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥΣ ΚΟΣΜΟΣ.
400 τόνοι σε ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΟ ΕΠΙΠΕΔΟ δεν είναι απλό πράγμα. Κυρίως το δεύτερο στοιχείο είναι το σημαντικότερο, για όποιον το καταλαβαίνει.
Αν πετύχει το εγχείρημα φέτος, του χρόνου θα μιλάμε για πάρα πολλούς τόνους, για να μην πω νούμερα.
Διαδώστε το...

Όχι πως είναι κάποια ποσότητα που δεν θα ενδιέφερε κάποιον, σίγουρα δεν με αφήνει αδιάφορο, αλλά 400 τόνοι είναι 3-4 μέρες δουλειά για 1 εργοστάσιο.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": mega pellet
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #12564 από frakyd
Απαντήθηκε από frakyd στο θέμα Απ: Group Buy pellet
ποτε πιστευτε οτι θα γινει η παραγγελεια?
μεχρι τελη Μαη ή πιο νωρις?

Ακουσα οτι οσο μεγαλυτερη ειναι η ποσοτητα τοσο καλυτερη θα ειναι η τιμη, κ
λογικο βεβαια.
Αλλα υπαρχει η περιπτωση να μαζευτουν 1000 τονοι?

Εμας εδω το κακο ειναι οτι μας ανεβαζουν πολυ τα μεταφορικα,
γι αυτο ρωταω μηπως κ βρεθει καποια καλη ακρη.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #12565 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Απ: Group Buy pellet
Λίγη υπομονή...

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #12567 από maxsto
Απαντήθηκε από maxsto στο θέμα Απ: Group Buy pellet

KERBEROS έγραψε: Και κάτι που θυμήθηκα.

Όλοι έχετε συνεργαστεί φέτος με διάφορους εισαγωγείς και εμπόρους. Ενημερώστε τους γι' αυτό που γίνεται στο φόρουμ. Εγώ έχω αρχίσει να το κάνω με όσους συνεργάστηκα και φάνηκαν σοβαροί ως επαγγελματίες. Πιστέψτε με, ΘΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΘΟΥΝ, ό,τι κι αν σας πούνε αρχικά. Θα μπουν στο φόρουμ και θα ψάξουν.
Σας ξαναλέω, για την επόμενη σεζόν θα μπει στον χώρο της εμπορίας του πέλλετ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥΣ ΚΟΣΜΟΣ.
400 τόνοι σε ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΟ ΕΠΙΠΕΔΟ δεν είναι απλό πράγμα. Κυρίως το δεύτερο στοιχείο είναι το σημαντικότερο, για όποιον το καταλαβαίνει.
Αν πετύχει το εγχείρημα φέτος, του χρόνου θα μιλάμε για πάρα πολλούς τόνους, για να μην πω νούμερα.
Διαδώστε το...


Πολυ σωστός!!!
Ήδη σήμερα μίλησα με γνωστό μου έμπορο ,και ενδιαφέρθηκε αμέσως μόλις του είπα τι γίνετε εδώ περα!!
Κάνει και αυτός επαφές να φέρει μόνος του εισαγωγή.....για να δούμε...το θέμα αποκτά πολυ ενδιαφέρον!!
Last edit: 12 Χρόνια 1 Μήνας πριν by maxsto.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #12579 από michalisgr
Απαντήθηκε από michalisgr στο θέμα Απ: Group Buy pellet
καλημερα.πειτε μου ποσους τονους εχουμε μεχρι τωρα;θα ρωτησω γνωστο μου απο γερμανια να μου πει τιμη. γκουδελια;ειχα και εγω +2 καρμα και μου εκανες 0! ευγε αγορι μου
Last edit: 12 Χρόνια 1 Μήνας πριν by michalisgr.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #12580 από giogud
Απαντήθηκε από giogud στο θέμα Απ: Group Buy pellet

michalisgr έγραψε: καλημερα.πειτε μου ποσους τονους εχουμε μεχρι τωρα;θα ρωτησω γνωστο μου απο γερμανια να μου πει τιμη. γκουδελια;ειχα και εγω +2 καρμα και μου εκανες 0! ευγε αγορι μου


Γκουντέλια με λένε. Και δεν κατάλαβα το πρόβλημά σου. Σου έκανα τα τρία δύο; :) :) :) :) :) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Ο καθένας 1 + ή - μπορεί να βάλει.
Όσα - και να σου βάλουν, εμένα δεν με φτάνεις...... χα χα χα :lol: :lol: :lol:
Last edit: 12 Χρόνια 1 Μήνας πριν by giogud.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.104 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ