Group Buy pellet 2012

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #12243 από zagoraarg
Απαντήθηκε από zagoraarg στο θέμα Απ: Group Buy pellet
1.zagoraarg
2.Βολος (Ζαγορα)
3.6 τονους
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #12244 από egglezos
Απαντήθηκε από egglezos στο θέμα Re: Απ: Group Buy pellet
Κάτι που ξέχασα να κοιτάξω στα προηγούμενα ποσταρίσματα σας...έχετε μεριμνήσει πώς θα γίνει η παράδοση των τόνων που θέλει ο καθένας?

ωραία, θα φέρει όποιος πάρει την δουλειά κάποιους τόνους για τα μέλη...πως θα παραδοθούν σε κάθε σπίτι και με τί μεταφορικά έξοδα? με παπαγαλάκι ή κλάρκ? ή με τα χέρια? και πού? και για να γίενι μεταφόρτωση σε μικρό φορτηγό ξέρετε ότι πρέπει να έχει και παραστατικά...

παίδες σόρρυ άν έχετε καλύψει το θέμα και δεν το πρόσεξα αλλά το θυμήθηκα σήμερα και είπα να το τονίσω..για να προλάβετε καμιά έκπληξη του στύλ: παίρνουμε 250 και στο τέλος μας φτάνει μέχρι το σπίτι στα 350 €...

It would be possible to describe everything scientifically, but it would make no sense; it would be without meaning, as if you described a Beethoven symphony as a variation of wave pressure. - Albert Einstein
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": XAALAARAA
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #12245 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Απ: Group Buy pellet
Υπάρχουν μεταφορικές εταιρίες που αναλαμβάνουν αυτήν την δουλειά.....φτηνά, αποτελεσματικά, υπεύθυνα....για μακρινές αποστάσεις.

Υπάρχουν ιδιώτες μεταφορείς,που αναλαμβάνουν αυτήν την δουλειά.....φτηνά, αποτελεσματικά,υπεύθυνα.....για κοντινές αποστάσεις.

Απλά πράγματα. :)
Last edit: 12 Χρόνια 1 Μήνας πριν by mastoras.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #12272 από alfalfa
Απαντήθηκε από alfalfa στο θέμα Απ: Group Buy pellet
alfalfa
Σέρρες
2000 κιλά (2 τόνοι)
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #12289 από STAMKON
Απαντήθηκε από STAMKON στο θέμα Απ: Group Buy pellet
STAMKON
ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
8 ΤΟΝΟΥΣ
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #12390 από athipa
Απαντήθηκε από athipa στο θέμα Απ: Group Buy pellet
Athipa
Καλησπερίζω το ενεργειακό forum . Είμαι καινούργια στη χρήση βιοκαυσίμου, όπου για πρώτη χρονιά πειραματίστηκα με μία σόμπα. Οι εντυπώσεις είναι πολύ θετικές και το συστήνω ανεπιφύλακτα σε κάθε νεοενδιαφερόμενο. Όχι ότι δεν αντιμετώπισα κι εγώ πολλούς από τους προβληματισμούς σας. Είναι όμως καινούργια η αγορά στη χώρα μας και λογικά θα περάσουμε από...40 κύματα.
Τυχαία έπεσα πάνω σας ψάχνοντας στο διαδίκτυο για καλοκαιρινές τιμές .
Μπορώ λοιπόν κι εγώ να προσθέσω το ενδιαφέρον μου για

2 τόνους
Βαρυμπόπη, Αχαρνές
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.101 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ