Ομαδική Αγορά Καυσίμων 2013: Συζήτηση

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #100817 από kosmidis80

john88s έγραψε:

kosmidis80 έγραψε:

john88s έγραψε: Καταρχάς ο κ.Ζαφειρόπουλος έλεγε επίσης ότι το Golden Nuggets έχει 10% υγρασία και το Ameco 7%. Προφανώς για να προωθήσει το Ameco, που θυμίζω πάτωσε σε όλα τα τεστ πέρσι.


Σιγα μην δεν προλαβεις να υπερασπιστεις Γκουντελια!


Μου δίνει ποσοστά από τα κέρδη. Εσύ σιγά μην δεν προλάβεις να τον κατηγορήσεις. Καταντάει κουραστικό.


Τι ποσοστο σου δινει? Αν ειναι καλα να αρχισουν κι αλλοι! :lol:

Εγω καλα κανω και σχολιαζω ή κατηγορω οπως λες. Αν ηταν δικο του το φορουμ δεν θα εμπαινα στον κοπο, ελα ομως που δεν ειναι? Ή μηπως ειναι - Μπερδευτηκα τωρα...

Αν σου κατανταει κουραστικο προσπερνα ;), οπως και να εχει τα σχολια μου θα συνεχιστουν! Στην τελικη μπορει να τα κοψει απαντωντας ο ιδιος και οχι παπαγ...χμμμ ε υποστηρικτες!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #100864 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Ομαδική Αγορά Καυσίμων 2013: Συζήτηση
Εγώ ένα έχω να πω παρόλο που δεν είχα χρήματα να αγοράσω ΕΝ-Plus A1 την Παρασκευή με 261€ τον τόνο (πέρσι 263):
Όσοι το καταφέρατε μπράβο και θεωρώ ότι αν δεν ήταν το energ δεν θα υπήρχε αυτή η τιμή.-
Εύχομαι του χρόνου να πάμε στα 259€ :P

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #100866 από vag1234
Θα είχε ενδιαφέρον κάποια στιγμή, αν μπορούσε να γίνει, να βλέπαμε τελικά τι τοναζ πουλήθηκε μέσω της ομαδικής αγοράς..

Ομορφάντρα μου ΔΕΝ πειράζει, που πήρες τόσο ακριβό μηχάνημα, τώρα παρακάλα μην ακριβύνει και αλλό το καυσιμό σου!!!
Θέλουμε φθηνό Ελληνικό & ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ PELLET!!!!!!!!!...[IMG][/IMG][IMG]...[/IMG]
...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #100877 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Ομαδική Αγορά Καυσίμων 2013: Συζήτηση

vag1234 έγραψε: Θα είχε ενδιαφέρον κάποια στιγμή, αν μπορούσε να γίνει, να βλέπαμε τελικά τι τοναζ πουλήθηκε μέσω της ομαδικής αγοράς..


Περσι το είχα ζητήσει και μονο η HellenicecoFuel είχε απαντήσει που ομως είχε κάνει και τους περισσοτερους τόνους. Θεωρώ ομως οτι οι υπολοιποι δεν εκαναν και πολλούς τόνους.

Μαλιστα περσι είχα πει - για να τους πείσω να τα στείλουν - οτι οποιος δεν θα τα στείλει τα στοιχεία δεν θα ξανασυμμετέχει ξανα στην ομαδική - ακόμη δεν υπήρχαν τα Buisness members. Η συμπτωση βεβαια είναι οτι κανενας από τους περσινούς δεν συμμετέχει στην Ομαδική φετος εκτός από την Hellenicecofuel.

Φέτος ειναι νωρίς ακόμη για κατι τετοιο. Προς τον Σεπτεμβριο θα τα ξαναζητήσω.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #100878 από michalisgr
οσο για δανειο πλακα πλακα εχει κανεις σας ακρες;; για ποσο 7500€;;; αν ναι ας στειλει εμαιλ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #100879 από Pellet ZarisEcoEnergy

giogud έγραψε: Άραγε γιατί ο κ. Ζαφειρόπουλος μετά το ποστάρισμα μου (περί αγνώστου προελεύσεως Golden Nuggets) ζήτησε από τον ανταγωνιστή μου 400 τόνους Golden Nuggets? Δεν ξέρω αν τελικά τους πήρε, αλλά ζήτησε τέτοια προσφορά από τον "ανταγωνιστή μου". Δυστυχώς μόνο σε προσωπικές κουβέντες υπόθηκαν αυτά. Δεν έχω αποδείξεις.


Και γιατι σας κάνει αυτο εντύπωση κύριοι στη Hellenicecofuel?
Τι αποδείξεις να έχετε βρε? Αν αγόρασα ή όχι? Και μη χειρότερα!

Ετσι κάνουν οι εμποροι γενικα.... αγοράζουν και πουλάνε! Γιατι ακόμα και αυτό το γεγονός το παρουσιάζετε πάλι σαν κάτι περίεργο? Θέλετε να δώσετε και άλλη δουλειά στους δικηγόρους μου?
Και έτσι να αναφέρω, οι τόνοι είναι 450 και όχι Golden Nuggets αλλα Schweighofer.


Παιδιά, δεν πιστεύετε ότι ξεφτιλίζεται η όποια κουβέντα κάνουμε εδω με αυτά που λένε οι εκπρόσωποι της hellenicecofuel? Δηλαδή αυτό θέλετε να είναι το επίπεδο μας εδώ μέσα?
Αν παραδείγματος χάριν κάποιος είπε στο γκουντέλια οτι ο Κ. Ζαφειρόπουλος αγόρασε x ή y τόνους και άν ο ίδιος είπε σε μένα ότι ο γκουντέλιας κλαίγεται γιατί αγόρασε μόνο 3 φορτηγά και κινδυνεύει να χάσει την συνεργασία του με την Schweighofer, θέλετε να τα λέμε?

Αν ναι, συγνώμη αλλά δεν θα ακολουθήσουμε. Έχουμε καλύτερα πράγματα να κάνουμε από το να ασχολούμαστε με τον κάθε γιωργάκι και γιαννάκι. Κατίνες εμείς δεν θα γίνουμε.

Προσπαθήσαμε να δώσουμε όσο το δυνατόν χαμηλότερες τιμές για τα μέλη, πιστεύοντας ότι κάνουμε κάτι καλό για όλους μας, αλλά δυστυχώς δεχτήκαμε "εγκληματική" (κατά την γνώμη των δικηγόρων μου) επίθεση, με τις ευλογίες του φόρουμ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.100 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ