Ομαδική Αγορά Καυσίμων 2013: Συζήτηση

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #97773 από argitheatis7
Καλησπέρα σε όλους και από εμένα...Μένω στα Γρεβενά τα τελευταία 4 χρόνια.Το χειμώνα του 2010 1 τόνος ξύλα δρύς κόστιζε 110 ευρώ...Το χειμώνα που μας πέρασε κόστιζε 130....Ρώτησα τον έμπορα που μου έφερε ξύλα το φετινό χειμώνα και μου είπε οτι αν έκανα την παραγγελία το καλοκαίρι θα τα έπαιρνα 110 ευρώ...Η οξυά ξεκίνησε φέτος από 100 ευρώ και έφτασε 120 ο τόνος...Υπάρχουν πάρα πολλοί που κάνουν εμπόριο ξυλείας αλλά πάνω κάτω οι τιμές είναι ίδιες.Το θέμα έχει να κάνει με την ποιότητα του ξύλου(ξερό-υγρασία-από ποιό μέρος είναι κομένο,αν δηλ.είναι προσήλιο ή ανήλιο κλπ)και την ειλικρίνεια του εμπόρου.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #97861 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Ομαδική Αγορά Καυσίμων 2013: Συζήτηση
Ο πρώτες τιμές προσφοράς για την ομαδική αγορά καυσίμων θα δοθούν στο τέλος της ερχόμενης εβδομάδας.


Παρακαλουμε τα business members να στείλουν τις προσφορές τους στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε..

Οπως εχουμε πεί οι προσφορές καθώς και οι συμμετοχές μελών θα είναι ανοιχτές οπότε όποιο Business member δεν στείλει τώρα θα μπορεί να στείλει οπότε επιθυμεί. Και όποιο μέλος θέλει μπορεί να μπει και να δηλώσει ακόμη και εάν θα έχει γίνει μέλος το καλοκαίρι του 2013.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Ημέρες πριν #98274 από pannarab
Καλημέρα,

μήπως εκτός από το να ζητήσουμε τιμές από τους εμπόρους, να ζητήσουμε και πως θα μπορέσουμε να πληρώσουμε με κάποιες δόσεις πχ πιστωτικής κάρτας; το "ρευστό" πλέον δεν είναι ρευστό :lol: :lol: .... έχει σφίξει
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": KERBEROS

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Ημέρες πριν #98402 από stam357
σημερα μου εστειλε ο μιλκας απο λυτη μηνυμα στο κινητο για καποιο ecologico pellet 220 ευρω .γνωριζει κανεις για τα τεχνικα του χαρακτηριστικα η' καλυτερα αν το εχει δοκιμασει ακομα καλυτερα , τις εντυπωσεις?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 23 Ώρες πριν #98551 από fritakos
Πότε θα έχουμε τις πρώτες προσφορές ??

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 20 Ώρες πριν - 11 Χρόνια 17 Ώρες πριν #98554 από vag1234

fritakos έγραψε: Πότε θα έχουμε τις πρώτες προσφορές ??


Αλήθεια πότε??

Ομορφάντρα μου ΔΕΝ πειράζει, που πήρες τόσο ακριβό μηχάνημα, τώρα παρακάλα μην ακριβύνει και αλλό το καυσιμό σου!!!
Θέλουμε φθηνό Ελληνικό & ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ PELLET!!!!!!!!!...[IMG][/IMG][IMG]...[/IMG]
...
Last edit: 11 Χρόνια 17 Ώρες πριν by jnet.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.101 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ