Ομαδική Αγορά Καυσίμων 2013: Συζήτηση

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν - 11 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν #98790 από kosmidis80

giogud έγραψε:

kosmidis80 έγραψε: Το μονο σιγουρο ειναι οτι εχεις ξεφυγει παρα πολυ!!! Το αστειο ειναι επισης οτι θεωρεις πλεον το energ φορουμ σου και ΔΕΝ επεμβαινει κανεις να σε συμμαζεψει!

Τα παραπανω βγαινουν ως συμπερασμα απο τα ποστ και το υφος σου εδω και καιρο και ειμαι σιγουρος οτι εχουν απομακρυνει κοσμο - εν δυναμει πελατες σου.. ;)


Τι εμποδίζει τον καθένα από το να κάνει προσφορά;


Τιποτα δεν εμποδιζει κανεναν... Αρκει βεβαια να γινει γνωστο και να ασχοληθηκαν καποια ατομα ζητωντας συμμετοχες και προσφορες εμπορων. Εγινε κατι τετοιο? Ασχοληθηκε η ομαδα αξιολογησης? Ας μας ενημερώσει καποιος επισημα! Γιατι αν εγιναν επαφες και οι εμποροι απλα αρνηθηκαν να συμμετεχουν, εστω και σε σημειο προσφορας και μονο που δεν ηταν συμφερουσα τοτε το προβλημα ειναι δικο τους!

Εγω παντως εχω την εντυπωση οτι κανεις δεν ασχοληθηκε και οι μονοι που μεινατε να κανετε προσφορα εισασταν οι 3 edit 2 (zarris, giogud, πολλαπλοτητα). Μακαρι να ειμαι λαθος!
Last edit: 11 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν by kosmidis80.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν #98791 από giogud

kosmidis80 έγραψε:

giogud έγραψε:

kosmidis80 έγραψε: Το μονο σιγουρο ειναι οτι εχεις ξεφυγει παρα πολυ!!! Το αστειο ειναι επισης οτι θεωρεις πλεον το energ φορουμ σου και ΔΕΝ επεμβαινει κανεις να σε συμμαζεψει!

Τα παραπανω βγαινουν ως συμπερασμα απο τα ποστ και το υφος σου εδω και καιρο και ειμαι σιγουρος οτι εχουν απομακρυνει κοσμο - εν δυναμει πελατες σου.. ;)


Τι εμποδίζει τον καθένα από το να κάνει προσφορά;


Τιποτα δεν εμποδιζει κανεναν... Αρκει βεβαια να γινει γνωστο και να ασχοληθηκαν καποια ατομα ζητωντας συμμετοχες και προσφορες εμπορων. Εγινε κατι τετοιο? Ασχοληθηκε η ομαδα αξιολογησης? Ας μας ενημερώσει καποιος επισημα! Γιατι αν εγιναν επαφες και οι εμποροι απλα αρνηθηκαν να συμμετεχουν, εστω και σε σημειο προσφορας και μονο που δεν ηταν συμφερουσα τοτε το προβλημα ειναι δικο τους!

Εγω παντως εχω την εντυπωση οτι κανεις δεν ασχοληθηκε και οι μονοι που μεινατε να κανετε προσφορα εισασταν οι 3 edit 2 (zarris, giogud, πολλαπλοτητα). Μακαρι να ειμαι λαθος!


Όλοι οι περυσινοί που πήγαν; Όλοι οι διαφημιζόμενοι που πήγαν; Όσοι γράφουν κατά καιρούς που πήγαν;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν - 11 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν #98793 από kosmidis80
Μαλλον εχουν δουλεια και δεν ασχολουνται με τα φορουμ! :lol:

Σοβαρα παντως, ποιοι ειναι οι διαφημιζομενοι? Υπαρχουν business members εκτος απο εσας τους δυο?

Οι περσινοι ηταν επαφες που εγιναν τοτε απο μελη για να παρουμε τιμες και να δουλεψει ο ανταγωνισμος (οσο δουλεψε βεβαιως). Αυτοι που γραφουν κατα καιρους, μαλλον εννοεις δυο τρεις... Αφου ξερεις οτι ενας τουλαχιστον εξ αυτων αγοραζει απο εσενα, οποτε μην λεμε μαλακιες να περνα η ωρα. :whistle:


Αυτο λεω, φετος ζητησαμε συμμετοχες???? ή αρκεστηκαμε στο οτι θα ερθουν αυτοι στο φορουμ απο μονοι τους?
Last edit: 11 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν by kosmidis80.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν #98794 από Pellet ZarisEcoEnergy

kosmidis80 έγραψε:

giogud έγραψε:

kosmidis80 έγραψε: Το μονο σιγουρο ειναι οτι εχεις ξεφυγει παρα πολυ!!! Το αστειο ειναι επισης οτι θεωρεις πλεον το energ φορουμ σου και ΔΕΝ επεμβαινει κανεις να σε συμμαζεψει!

Τα παραπανω βγαινουν ως συμπερασμα απο τα ποστ και το υφος σου εδω και καιρο και ειμαι σιγουρος οτι εχουν απομακρυνει κοσμο - εν δυναμει πελατες σου.. ;)


Τι εμποδίζει τον καθένα από το να κάνει προσφορά;


Τιποτα δεν εμποδιζει κανεναν... Αρκει βεβαια να γινει γνωστο και να ασχοληθηκαν καποια ατομα ζητωντας συμμετοχες και προσφορες εμπορων. Εγινε κατι τετοιο? Ασχοληθηκε η ομαδα αξιολογησης? Ας μας ενημερώσει καποιος επισημα! Γιατι αν εγιναν επαφες και οι εμποροι απλα αρνηθηκαν να συμμετεχουν, εστω και σε σημειο προσφορας και μονο που δεν ηταν συμφερουσα τοτε το προβλημα ειναι δικο τους!

Εγω παντως εχω την εντυπωση οτι κανεις δεν ασχοληθηκε και οι μονοι που μεινατε να κανετε προσφορα εισασταν οι 3 edit 2 (zarris, giogud, πολλαπλοτητα). Μακαρι να ειμαι λαθος!



Γιατι δεν τους ρωτας? Εμεις παλι φταιμε και γι'αυτο? Μηπως επειδη δεν δωσανε αλλοι εμποροι προσφορες να μην δωσουμε και εμεις? Εγω προσωπικα δεν εχω αντίρρηση. Αν θελει και ο giogud μπορουμε να αποσύρουμε τις προσφορες μας, να φιξαρουμε μια φυσιολογικη καλοκαιρινη τιμη και οποιος θελει ας αγορασει, οποιος δεν θελει να ειναι καλα, ας παρει απο αλλου πιο φτηνα και ας τον εξυπηρετήσουν καλυτερα.

δεν υπαρχει "zarris", (ουτε το "Zaris" ειναι το ονομα μου), αλλα ZarisEcoEnergy (και Γιωργος, αντιστοιχα). Σ'ευχαριστω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν #98795 από Pellet ZarisEcoEnergy

kosmidis80 έγραψε: Μαλλον εχουν δουλεια και δεν ασχολουνται με τα φορουμ! :lol:

Σοβαρα παντως, ποιοι ειναι οι διαφημιζομενοι? Υπαρχουν business members εκτος απο εσας τους δυο?

Οι περσινοι ηταν επαφες που εγιναν τοτε απο μελη για να παρουμε τιμες και να δουλεψει ο ανταγωνισμος (οσο δουλεψε βεβαιως). Αυτοι που γραφουν κατα καιρους, μαλλον εννοεις δυο τρεις... Αφου ξερεις οτι ενας τουλαχιστον εξ αυτων αγοραζει απο εσενα, οποτε μην λεμε μαλακιες να περνα η ωρα. :whistle:


Αυτο λεω, φετος ζητησαμε συμμετοχες???? ή αρκεστηκαμε στο οτι θα ερθουν αυτοι στο φορουμ απο μονοι τους?


Αυτο δεν προτεινα και εγω σε προηγουμενο ποστ μου? Μαζευτειτε και ζητηστε προσφορες απο τους εμπορους. Πειτε τους π.χ. θελουμε 200 τονους AMECO να δειτε τι τιμη θα σας κανουν.
Αληθεια, ποιος ειναι ο τριτος εμπορος εδω μεσα?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν #98796 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Ομαδική Αγορά Καυσίμων 2013: Συζήτηση

kosmidis80 έγραψε:

giogud έγραψε:

kosmidis80 έγραψε: Το μονο σιγουρο ειναι οτι εχεις ξεφυγει παρα πολυ!!! Το αστειο ειναι επισης οτι θεωρεις πλεον το energ φορουμ σου και ΔΕΝ επεμβαινει κανεις να σε συμμαζεψει!

Τα παραπανω βγαινουν ως συμπερασμα απο τα ποστ και το υφος σου εδω και καιρο και ειμαι σιγουρος οτι εχουν απομακρυνει κοσμο - εν δυναμει πελατες σου.. ;)


Τι εμποδίζει τον καθένα από το να κάνει προσφορά;


Τιποτα δεν εμποδιζει κανεναν... Αρκει βεβαια να γινει γνωστο και να ασχοληθηκαν καποια ατομα ζητωντας συμμετοχες και προσφορες εμπορων. Εγινε κατι τετοιο? Ασχοληθηκε η ομαδα αξιολογησης? Ας μας ενημερώσει καποιος επισημα! Γιατι αν εγιναν επαφες και οι εμποροι απλα αρνηθηκαν να συμμετεχουν, εστω και σε σημειο προσφορας και μονο που δεν ηταν συμφερουσα τοτε το προβλημα ειναι δικο τους!

Εγω παντως εχω την εντυπωση οτι κανεις δεν ασχοληθηκε και οι μονοι που μεινατε να κανετε προσφορα εισασταν οι 3 edit 2 (zarris, giogud, πολλαπλοτητα). Μακαρι να ειμαι λαθος!


Θοδωρή στείλαμε πρόσκληση σε όλα τα offers business members που έχουν σχέση με τα καύσιμα και κάποια μέλη της ομάδας αξιολόγησης ζήτησαν από κάποιους άλλους τιμές. Η Ομάδα αξιολόγησης μετά τις αποχωρίσεις πολλών μελών για διάφορους λόγους έχει μικρύνει πάρα πολύ. Όποιος θέλει και μπορεί φυσικά μπορεί να ενημερώσει κάποιους να στείλουν προσφορές. Ακόμη και χωρίς να γίνουν business members μπορούν να προσφέρουν μέσω της πολλαπλότητας. Αρκετοί παρακολουθούν το forum μπορεί να στείλουν στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. το ενδιαφέρον τους για να δώσουν προσφορά.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.116 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ