Οι προσφορές για την Ομαδική Αγορά Pellet

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν #14226 από γιαννης-δραμα

mega pellet έγραψε:

γιαννης-δραμα έγραψε: Καλημερα σε ολα τα κατεχομενα νοτια βαλκανια(λιγος χρονος σας απομενει ΠΡΟΔΟΤΕΣ).
Χθες μιλησα με εμπορο και μου ειπε οτι ερχεται κατι πολυ καλο σε λιγες μερες(7-10)που θα ταραξει τα νερα σε τιμη και ποιοτητα B)
Ετοιμαζει προσφορα και για το φορουμ!!!


Φίλε Γιάννη ποιον λες προδότη?

Τους πολιτικους!ποιους αλλους?
Οσο για την προσφορα και εγω περιμενω,για να δουμε!
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #14228 από BLACKBIRT
μακάρι να έχουμε νεα σύντομα !!!!!
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #14338 από jnet
H Hellenic Eco Fuel αποσύρει από την προσφορά της το ΑΜΕCO και μόνο για τον μήνα Ιούλιο θα έχει προσφορά το Golden Nuggets(Schweighofer) ΕnPlus/A1 Με τιμή 260€ και παραδομένο στον πελάτη από 263€.

Θα ενημερωθεί και ο πίνακας της αρχικής σελίδας της επόμενες ημέρες.

Αν κάποιος άλλος από τους προμηθευτές θέλει να κάνει κάποια αλλαγή με email το Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Ημέρες πριν #14610 από jnet

jnet έγραψε: H Hellenic Eco Fuel αποσύρει από την προσφορά της το ΑΜΕCO και μόνο για τον μήνα Ιούλιο θα έχει προσφορά το Golden Nuggets(Schweighofer) ΕnPlus/A1 Με τιμή 260€ και παραδομένο στον πελάτη από 263€.

Θα ενημερωθεί και ο πίνακας της αρχικής σελίδας της επόμενες ημέρες.

Αν κάποιος άλλος από τους προμηθευτές θέλει να κάνει κάποια αλλαγή με email το Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.


Αναρτηθηκε ενημερωμένος πίνακας στην 1η σελίδα

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Ημέρες πριν #14616 από kosmidis80
Jnet εντελώς τυχαία Και ψάχνοντας για ξύλα βρήκα στην περιοχή μου τιμή 225 Ε/τ για 15 κιλα τσουβαλακι.
Φαντάζομαι αν σας δώσω τηλέφωνα και επικοινωνήσετε για τους τόνους που θέλετε θα σας δώσουν και καλύτερες τιμές!

Στείλε μου σε παρακαλώ ενα τηλέφωνο να σου πω τα τηλέφωνα επικοινωνίας τους
Το email μου Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Ημέρες πριν #14618 από thegoul

kosmidis80 έγραψε: Jnet εντελώς τυχαία Και ψάχνοντας για ξύλα βρήκα στην περιοχή μου τιμή 225 Ε/τ για 15 κιλα τσουβαλακι.
Φαντάζομαι αν σας δώσω τηλέφωνα και επικοινωνήσετε για τους τόνους που θέλετε θα σας δώσουν και καλύτερες τιμές!

Στείλε μου σε παρακαλώ ενα τηλέφωνο να σου πω τα τηλέφωνα επικοινωνίας τους
Το email μου Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.


Σε ποια περιοχή το βρήκες και ποιας εταιρίας είναι;
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.113 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ