Τζάκια Ενεργειακά

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #42620 από legend7ts
Απαντήθηκε από legend7ts στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά

erimitis έγραψε: Φιλε μην το κλεισεις τερμα.Σημερα την γλυτωσα στο παρα πεντε.Ειχα σφραγισει στην κυριολεξια το τζακι με αποτελεσμα το τζακι να καιει αλλα να μαυριζει το τζαμι.Το κλαπε τερμα κλειστο.Ως αποτελεσμα των παραπανω ηταν να εχω τρελη οικονομια αλλα λόγω ελλειψης οξυγονου χτες το τζακι καπνισε και το σπιτι να ειναι μες την καπνα.

Σημερα εκανα παλι πειραματα.Πλεον εχει αυξηθει κατα 20% η καταναλωση εχω θερμοκρασια 82-92 βαθμους και καιει μια χαρα.
Φτηνα την γλυτωσαμε.Ουφ παρα λιγο να ξαναγινω προεδραρα!!!!


Για μένα χτυπάει η κουδουνα;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #42623 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά

GeoTa έγραψε: Έπεσε κράξιμο ή το γλίτωσες;; :P


Γιωργο εδω διπλα ειναι η γυναικα μου.Τα παιδια εφυγαν σαν καπνιζμενες ρεγγες και πηγαν στην γιαγια τους.Ξεχεσα για μια ακομα φορα την αγαπητη Τεχνοκαμιν.
Χτες το βραδυ 12 η ωρα ανοιχτα παραθυρα.
Σημερα απο 15:00 εως 18:00 ανοιχτα παραθυρα και πορτες.Αμα περναγε και με εβλεπε κανενας θα ελεγε καλα τι κανει ο μαλακας?ΠΟυ να ξερεις ρε ερμε τζακοκαμενος.
Και ακομα η μυρουδια δεν εχει φυγει.
Οπως λεει ο γειτονας στο βιλαμπαχο ακομα τριβουν.
Α ρε κουφαλα να βαλω τον πελλετεκ και μετα θα σου κουνιεμαι οποτε κατεβαίνεις να πάρεις ξύλα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #42625 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά

legend7ts έγραψε:

erimitis έγραψε: Φιλε μην το κλεισεις τερμα.Σημερα την γλυτωσα στο παρα πεντε.Ειχα σφραγισει στην κυριολεξια το τζακι με αποτελεσμα το τζακι να καιει αλλα να μαυριζει το τζαμι.Το κλαπε τερμα κλειστο.Ως αποτελεσμα των παραπανω ηταν να εχω τρελη οικονομια αλλα λόγω ελλειψης οξυγονου χτες το τζακι καπνισε και το σπιτι να ειναι μες την καπνα.

Σημερα εκανα παλι πειραματα.Πλεον εχει αυξηθει κατα 20% η καταναλωση εχω θερμοκρασια 82-92 βαθμους και καιει μια χαρα.
Φτηνα την γλυτωσαμε.Ουφ παρα λιγο να ξαναγινω προεδραρα!!!!


Για μένα χτυπάει η κουδουνα;


Οχι φιλε χτυπησε για μενα για τα καλα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #42626 από Asteris
Απαντήθηκε από Asteris στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά

legend7ts έγραψε:

legend7ts έγραψε: Asteris θα δοκιμάσω σήμερα τη πατέντα με τις ροδελες (μισο χιλιοστο)στις δυο ακριες στο πάνω τζαμι, έβαλα μπακιρο ροδελες δε θα έχω πρόβλημα έτσι;

Τζιφος πάλι μαυρισε το τζαμι , να ρισκαρω να βάλω μεγαλύτερη ;


Άμα και με μισό χιλιοστό ροδέλα καπνίζει το τζάμι, έχεις χάλια ξύλα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #42627 από Asteris
Απαντήθηκε από Asteris στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά

erimitis έγραψε:

GeoTa έγραψε: Έπεσε κράξιμο ή το γλίτωσες;; :P


Γιωργο εδω διπλα ειναι η γυναικα μου.Τα παιδια εφυγαν σαν καπνιζμενες ρεγγες και πηγαν στην γιαγια τους.Ξεχεσα για μια ακομα φορα την αγαπητη Τεχνοκαμιν.
Χτες το βραδυ 12 η ωρα ανοιχτα παραθυρα.
Σημερα απο 15:00 εως 18:00 ανοιχτα παραθυρα και πορτες.Αμα περναγε και με εβλεπε κανενας θα ελεγε καλα τι κανει ο μαλακας?ΠΟυ να ξερεις ρε ερμε τζακοκαμενος.
Και ακομα η μυρουδια δεν εχει φυγει.
Οπως λεει ο γειτονας στο βιλαμπαχο ακομα τριβουν.
Α ρε κουφαλα να βαλω τον πελλετεκ και μετα θα σου κουνιεμαι οποτε κατεβαίνεις να πάρεις ξύλα


Πράμα που σημαίνει ότι πάλι θα μου πουλήσεις τα ξύλα σου, που στοίβαζες όλο το καλοκαίρι? ;) :P

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #42635 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
ΟΧΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ
τωρα κατεβαινω να φουλαρω ο γουιλι ο καπνισμενος θερμαστης.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.724 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ