Τζάκια Ενεργειακά

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #6128 από liakjim
Απαντήθηκε από liakjim στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
Δεν το θελω ως κυρια πηγη θερμανσης , παρα μονο ως μεσο αξιοποιησης της ενεργειας του τζακιου το οποιο ετσι κ αλλιως θα το αναβα. Οκ ευχαριστω πολυ!!!

υ.γ. Αν πεσει στην υποληψη σου καποια αλλη προταση θα χαρω να την δω!!! Κυριως ποιο μοντερνο , με ενιαιο κρυσταλλο θα προτιμουσα λογω μοντερνου υφους σπιτιου.

Παρουσίαση εγκατάστασης τζακιού εδώ -> www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=57920&Itemid=384

Ορθός Τρόπος Δοκιμής Τύπων Μπρικέτας εδώ -> www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=58124&Itemid=384
Last edit: 12 Χρόνια 3 Μήνες πριν by liakjim.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #6129 από kavem
Απαντήθηκε από kavem στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά

liakjim έγραψε: Νομιζω θα καταληξω εδω : www.asdshop.gr/pellet-esties-xulou/1114-...0-ventilato-h49.html

και εγω σε αυτη κατεληξα απο το καταστημα αυτο στο χαλανδρι
θελω μονο να διευκρινισω αν περιλαμβανει βεντιλατερ για εξοδο θερμου αερα απο περσιδες ψηλα πανω απο
την φουσκα. εχει 2 μοτερ αλλα δεν ξερω αν εχουν ικανοποιητικη ισχυ να προωθουν τον αερα πανω
Η δευτερη επιλογη μου ειναι η edilkamin ecostar επιπεδη στα ιδια χρηματα και με ισχυ 12-13
θα το ψαξω περισσοτερο γιατι θα το βαλω μαιο-ιουνιο
αν μαθεις κατι περισσοτερο σχετικα ενημερωσε με
ευχαριστω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #6133 από liakjim
Απαντήθηκε από liakjim στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
Ειδα κ αυτο που μου ταιριαζει κουτι : clam.it/prodotti_scheda.php?id=100

Παρουσίαση εγκατάστασης τζακιού εδώ -> www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=57920&Itemid=384

Ορθός Τρόπος Δοκιμής Τύπων Μπρικέτας εδώ -> www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=58124&Itemid=384

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #6134 από Asteris
Απαντήθηκε από Asteris στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά

liakjim έγραψε: Δεν το θελω ως κυρια πηγη θερμανσης , παρα μονο ως μεσο αξιοποιησης της ενεργειας του τζακιου το οποιο ετσι κ αλλιως θα το αναβα. Οκ ευχαριστω πολυ!!!

υ.γ. Αν πεσει στην υποληψη σου καποια αλλη προταση θα χαρω να την δω!!! Κυριως ποιο μοντερνο , με ενιαιο κρυσταλλο θα προτιμουσα λογω μοντερνου υφους σπιτιου.


Palazzetti Inserto H66, αλλά νομίζω στην διπλή τιμή.

www.palazzetti.it/en/Prodotti/focolari_dettaglio.aspx?prid=4738




Αλλιώς θα πρέπει να πας σε 55cm ύψος για να βρεις ότι θες σε μοντέρνα κασέτα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #6162 από kavem
Απαντήθηκε από kavem στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά

liakjim έγραψε: Ειδα κ αυτο που μου ταιριαζει κουτι : clam.it/prodotti_scheda.php?id=100

απο οτι καταλαβα εχεις περιορισμο με το υψος συνηθως τα ετοιμα τζακια ειναι 55 εκατοστα υψος
το δικο μου ειναι 56.5 οποτε χωραει ανετα ολα τα 55νταρια που είναι και τα περισσοτερα στην αγορα
αυτο το clam υπαρχει στην ελληνικη αγορα??

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #6176 από liakjim
Απαντήθηκε από liakjim στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
Εδω : www.tzakiioannina.gr/tzakia/clam-caminet...calorsystem-720.html
Αλλα ειναι Ιωαννενα.

Επισης στο σιτε εχει αυτο : clam.it/rete_vendita.php?tipo=rivenditori&nazione=76

Δεν ξερω αν ειναι ο ιδιος.

Παρουσίαση εγκατάστασης τζακιού εδώ -> www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=57920&Itemid=384

Ορθός Τρόπος Δοκιμής Τύπων Μπρικέτας εδώ -> www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=58124&Itemid=384

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.553 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ