Τζάκια Ενεργειακά

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #5099 από kavem
Απαντήθηκε από kavem στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
οχι δεν φοβαμαι δεν ειναι hightech εργαλειο μαντεμι είναι--- θα τους πω να κανουν και καλη συσκευασια γιατι ο μονος φοβος ειναι το τζαμι--- ενταξει αν την εβρισκα 1200 με φπα θα την επερνα απο εδω -θα ψαξω λιγο περισσοτερο
απο αλλα πραγματα που εχω αγορασει απο εξωτερικο ειχαν καταπληκτικες συσκευασιες

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #5101 από pantelis1973
Απαντήθηκε από pantelis1973 στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά

kavem έγραψε: οχι δεν φοβαμαι δεν ειναι hightech εργαλειο μαντεμι είναι--- θα τους πω να κανουν και καλη συσκευασια γιατι ο μονος φοβος ειναι το τζαμι--- ενταξει αν την εβρισκα 1200 με φπα θα την επερνα απο εδω -θα ψαξω λιγο περισσοτερο
απο αλλα πραγματα που εχω αγορασει απο εξωτερικο ειχαν καταπληκτικες συσκευασιες


Για δες εδω νομιζω οτι ειναι καλη τιμη.
www.tzaki-shop.gr/nordica.html?page=shop...id=24&category_id=16

Δεν κανει κρυο στην Ελλάδα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #5109 από Asteris
Απαντήθηκε από Asteris στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά

georgebest έγραψε:

Asteris έγραψε:

kavem έγραψε: 3. ειναι προτειμοτερη η εξωτερικη εισαγωγη αερα ή να τραβαει απο τις γριλιες κατω απο τον θαλαμο καυσης


3) Ναι, αν η κασέτα δεν έχει ειδική εισαγωγή εξωτερικού αέρα καύσης, δεν γίνεται αλλιώς.


Στο ανοιχτό τζάκι που έχω έχω τρύπα στο έξω και κάτω μέρος της πρόσοψής του που φέρνει εξωτερικό αέρα. Έτσι δεν μπορείς να κάνεις εισαγωγή εξωτερικού αέρα ??? Ή είναι λάθος ο τρόπος αυτός γιατί κρυώνει το σπίτι κατά κάποιον τρόπο ???

Και κάτι άλλο. Δίφατση κασσέτα υπάρχει ??


Αν δεν έχει ειδική υποδοχή αέρα καύσης το τζάκι, θα του φέρεις αεραγωγό κάτω από το συρταράκι του. Δεν είναι ο καλύτερος τρόπος (αν ανοίξεις απορροφητήρα θα φέρνει απο τον σωλήνα κρύο αέρα), αλλά δεν γίνεται διαφορετικά.

Κασέτα δίφατση έχει η Edilkamin αν δεν κάνω λάθος, την Riga.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #5112 από kavem
Απαντήθηκε από kavem στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
μπραβο παντελη θελει λιγο ψαξιμο ε αυτος μαλιστα 1000 ευρώ .Μαλλον επεσα σε απατεωνα ακου 1600 +φπα ε ........μου λεει θα σου κανω και καποια εκπτωση

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #5113 από Asteris
Απαντήθηκε από Asteris στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά

kavem έγραψε: οχι δεν φοβαμαι δεν ειναι hightech εργαλειο μαντεμι είναι--- θα τους πω να κανουν και καλη συσκευασια γιατι ο μονος φοβος ειναι το τζαμι--- ενταξει αν την εβρισκα 1200 με φπα θα την επερνα απο εδω -θα ψαξω λιγο περισσοτερο
απο αλλα πραγματα που εχω αγορασει απο εξωτερικο ειχαν καταπληκτικες συσκευασιες


tzaki.com.gr/detail.php?Product_ID=239

Στα 1073€. Μην ψωνίζετε τώρα πάντως, η σαιζόν τέλειωσε, δν προλαβαίνετε να το κάψετε φέτος. Περιμένετε να πιάσει καλοκαίρι, θα τους βρείτε όλους πιό πεινασμένους, και τους εμπόρους και τους τεχνίτες και θα πάρετε καλύτερη τιμή...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #5114 από kavem
Απαντήθηκε από kavem στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά

Asteris έγραψε:

kavem έγραψε: οχι δεν φοβαμαι δεν ειναι hightech εργαλειο μαντεμι είναι--- θα τους πω να κανουν και καλη συσκευασια γιατι ο μονος φοβος ειναι το τζαμι--- ενταξει αν την εβρισκα 1200 με φπα θα την επερνα απο εδω -θα ψαξω λιγο περισσοτερο
απο αλλα πραγματα που εχω αγορασει απο εξωτερικο ειχαν καταπληκτικες συσκευασιες


tzaki.com.gr/detail.php?Product_ID=239

Στα 1073€. Μην ψωνίζετε τώρα πάντως, η σαιζόν τέλειωσε, δν προλαβαίνετε να το κάψετε φέτος. Περιμένετε να πιάσει καλοκαίρι, θα τους βρείτε όλους πιό πεινασμένους, και τους εμπόρους και τους τεχνίτες και θα πάρετε καλύτερη τιμή...


σωστα asteris μετα το πασχα μαιο-ιουνιο είναι μια χαρα
τωρα δεν τους βρισκεις ευκολα τους τζακαδες

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.460 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ