Τζάκια Ενεργειακά

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #30707 από house
Απαντήθηκε από house στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
Εγω παντος το αναψα χτες , με ανοιχτα τα παραθυρα , για να ξεμιρισει πριν ερθει το καλο κρυο !
Εχω παθει πλακα απ τον ενελακτη που εβαλα , στα πρωτα 2 κιλα , το τζακι κρυο και εναλακτης να βγαζει φουλ ζεστη ! Εχω παθει πλακα , μιας και περισι δεν ειχα !
Αιντε καλο χειμωνα !!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #30708 από kenwood
Απαντήθηκε από kenwood στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
Πως μπορεί να γίνει η σύνδεση μιας αμόνωτης 45αρας γωνιας που θα ειναι μεσα στην φούσκα και μιας μονωμένης 45αρας 200-250που θα συνεχίζει για την καμινάδα;
Tι προτείνετε για αντιανεμικό καπέλο;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #30727 από PAPACHATZAKIS
Απαντήθηκε από PAPACHATZAKIS στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
ΑΣΤΕΡΗ Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΘΕΡΜΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ,ΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΠΡΟΤΙΜΑΣ ΤΗ ΛΥΣΗ ΤΟΥ ΚΙΤ ΑΝ ΒΡΕΘΗ ,ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΟΤΙΝΟΜΕΝΗ ΤΩΝ 2 ΒΕΝΤΙΛΑΤΕΡ ΜΕ ΠΕΡΣΙΔΕΣ.ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΣΤΕΡΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΓΙΝΑΝΕ ΟΛΟΙ ΕΙΔΙΚΟΙ ΚΑΙ ΕΜΕΤΑΛΕΥΟΝΤΑΙ ΤΟΥΣ ΑΣΧΕΤΟΥΣ ΣΤΟ ΑΝΤΙΚΗΜΕΝΟ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #30729 από stergiosbik
Απαντήθηκε από stergiosbik στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
PAPACHATZAKIS γραφε με πεζα(μικρα) σε παρακαλω. :)

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #30766 από gio
Απαντήθηκε από gio στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά

Asteris έγραψε: Αν κάνει η κασέτα 1000, τότε είναι καλή η τιμή, βάλτην. Τόσο έχει και την Invicta το Leroy (1070€).



Asteris ....
Φιλαράκι καλό απόγευμα , επειδή εκτιμώ ιδιαίτερα της απόψεις σου ήθελα να σε ρωτήσω εάν η κασέτα της invicta η 700 η turbo θα καταφέρει να μου ζεστανει χώρο 100τμ ενιαίο με μόνωση σε τοίχους και αλουμίνια παράθυρα , και δεύτερον μήπως γνωρίζεις εάν μπορούμε να καψουμε πευκο καυσοξυλα μέσα σε αυτη την εστία ή θα έχουμε πρόβλημα

Σε ευχαριστω
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": PAPACHATZAKIS

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #30809 από house
Απαντήθηκε από house στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά

gio έγραψε:

Asteris έγραψε: Αν κάνει η κασέτα 1000, τότε είναι καλή η τιμή, βάλτην. Τόσο έχει και την Invicta το Leroy (1070€).



Asteris ....
Φιλαράκι καλό απόγευμα , επειδή εκτιμώ ιδιαίτερα της απόψεις σου ήθελα να σε ρωτήσω εάν η κασέτα της invicta η 700 η turbo θα καταφέρει να μου ζεστανει χώρο 100τμ ενιαίο με μόνωση σε τοίχους και αλουμίνια παράθυρα , και δεύτερον μήπως γνωρίζεις εάν μπορούμε να καψουμε πευκο καυσοξυλα μέσα σε αυτη την εστία ή θα έχουμε πρόβλημα

Σε ευχαριστω


Μια χαρα σου κανει , οσο για τα ξυλα , ολα καιγονται , ποιος καθαριζει την καμιναδα και το τζακι ομως !
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": gio

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.477 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ