Τζάκια Ενεργειακά

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #4681 από michalisgr
Απαντήθηκε από michalisgr στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
γεια χαρα..εγω χθες αλακαλυψα οτι στο ενεργειακο τζακι μου ειχαν ξεχασει αυτη να κανουν τρυπες στο σημειω καυσης για να ερχεται ο αερας απο εξω μεσα.. τους πηρα τηλ και ηρθαν αμεσως..το εκαναν και μιλαμε για μεγαλη διαφορα.. τα ξυλα καιγονται πολυ πιο αργα και με 2-3 ξυλαρακια βγαζει υπερβολικη ζεστη..καμια σχεση με πριν... 2 τρυπες ηταν ολη η δουλεια με τεραστια ομως αποτελεσματα..

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #4718 από polis
Απαντήθηκε από polis στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
Καλησπέρα,έχετε να μου προτείνετε κανέναν τζακά στην περιοχή της θεσσαλονίκης?Αστέρι,πήρα τηλέφωνο τον ΜΠΕΝ και μου ειπε 1400 με όλα τα υλίκα και περαστικά 1400 ευρο χωρίς το τζάκι...μου φάνηκαν πολλα.... Ευχαρίστω :cheer:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #4724 από stergiosbik
Απαντήθηκε από stergiosbik στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά

polis έγραψε: Καλησπέρα,έχετε να μου προτείνετε κανέναν τζακά στην περιοχή της θεσσαλονίκης?Αστέρι,πήρα τηλέφωνο τον ΜΠΕΝ και μου ειπε 1400 με όλα τα υλίκα και περαστικά 1400 ευρο χωρίς το τζάκι...μου φάνηκαν πολλα.... Ευχαρίστω :cheer:


Τα υλικα τι περιλαμβανουν?
Αν σου εχει βαλει στα υλικα π.χ. μονωμενη καμιναδα παιζει ρολο.
Το κοστος της ειναι περιπου 80-100euro το μετρο αν δε κανω λαθος.
Η αμονωτη ομως ειναι πολυ φθηνοτερη.
Ρωτα κ 2-3 τζακαδες ακομα για τιμες για να παρεις μια καλυτερη εικονα.
(Με τα ιδια υλικα ομως)

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #4726 από str1979
Απαντήθηκε από str1979 στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά

polis έγραψε: Καλησπέρα,έχετε να μου προτείνετε κανέναν τζακά στην περιοχή της θεσσαλονίκης?Αστέρι,πήρα τηλέφωνο τον ΜΠΕΝ και μου ειπε 1400 με όλα τα υλίκα και περαστικά 1400 ευρο χωρίς το τζάκι...μου φάνηκαν πολλα.... Ευχαρίστω :cheer:


καλησπερα

να υπολογίζεις οτι ολοι σχεδόν βγάζουν περίπου 1000ευρω μεροκάματο κ πανω στο καθε τζακι που περνανε.
Χωρια τα υλικα
Για αυτο κ εγω αποφασισα να το κανω μονος μου
Παρε κ απο αλλου τιμες αλλα μαλλον θα σου πουν τα ιδια πανω κατω

Invicta Compact 700

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #4733 από Asteris
Απαντήθηκε από Asteris στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά

polis έγραψε: Καλησπέρα,έχετε να μου προτείνετε κανέναν τζακά στην περιοχή της θεσσαλονίκης?Αστέρι,πήρα τηλέφωνο τον ΜΠΕΝ και μου ειπε 1400 με όλα τα υλίκα και περαστικά 1400 ευρο χωρίς το τζάκι...μου φάνηκαν πολλα.... Ευχαρίστω :cheer:


Τζάκι από την αρχή κάνεις? Στην τιμή είναι και μάρμαρα-πέτρες και λοιπές διακοσμήσεις? Μήπως όπως λένε τα παιδιά παραπάνω, θες και καμινάδα?

Εμένα για απλή αντικατάσταση εστίας μου πήρε 400€ (μέσα και η περσίδα, λίγος ανοξείδωτος αεραγωγός και 2-3 κομμάτια μάρμαρα). Εξήγησέ μας τι είναι το παλιό σου τζάκι για να καταλάβουμε πως έφτασαν τα εργατικά του Μπεν στα 1400. Μήπως και βεντιλατέρ και εναλλάκτης μέσα? Κασέτα ή απλή εστία?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #4740 από GeoTa
Απαντήθηκε από GeoTa στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά

polis έγραψε: Καλησπέρα,έχετε να μου προτείνετε κανέναν τζακά στην περιοχή της θεσσαλονίκης?Αστέρι,πήρα τηλέφωνο τον ΜΠΕΝ και μου ειπε 1400 με όλα τα υλίκα και περαστικά 1400 ευρο χωρίς το τζάκι...μου φάνηκαν πολλα.... Ευχαρίστω :cheer:


Αν θες γράψε τι ζητάς να κάνεις. Έχω κάποιον υπόψη

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.735 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ