Τζάκια Ενεργειακά

Περισσότερα
11 Χρόνια 10 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #17523 από valsam
Απαντήθηκε από valsam στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
Yπαρχει καποιος τροπος να στειλω προσωπικο μυνημα σε αλλο μελος του φορουμ?
Διαβασα ολα τα ποστ του kwnmix για τα απειρα προβληματα που αντιμετοπισε με την κασετα eco star και θα'θελα αν γινετε μιας και βρισκετε στην Περαια οπου ειμαι και γω αν γινοταν να επικοινονουσαμε με καποιον τροπο μιας και ειναι ολοιδια τα τζακια μας και επειδι σκεφτομαι και γω την λυση της edilcamin eco star να απεφευγα τα προβληματα!
Last edit: 11 Χρόνια 9 Μήνες πριν by valsam.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #17526 από Στελιος1
Απαντήθηκε από Στελιος1 στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
Ερημιτης δεν καταλαβα καλα, εχεις τζακι και θες να το αναβαθμισεις η εκανες ηδη αναβαθμιση (η αλλαγη) και εννοεις οτι το εψαξες πριν καλα κ ετσι κατανοησες καποια πραγματα? Οποιοδηποτε μαντεμενιο τζακι παντως αν ανοιχτει-σχεδον ξηλωθει τοτε με πολυ απλα πραγματα γινεται εφαμιλο με αυτα που βλεπω να συζητατε εδω (πολλα μην παιδια εδω, μπερδευομαι δ εχω κ πολυ χρονο, στ κασετες και σε αυτα με ανοιγομενη πορτα αναφερομαι).

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #17532 από panosvlass
Απαντήθηκε από panosvlass στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
Χθες εγκαταστάθηκε η κασσέτα ecostar της edilkamin.
Η εγκατασταση ηταν άψογη και ελπίζω το χειμώνα να ζεσταθούμε....

Ανεβάζω φωτογραφίες πριν κατα και μετα την εγκατάσταση.
Περιμένω να "ανοιξει" ο καιρός (Ισως απο σεπτεμβρη) για να του κάνω το πρώτο κάψιμο να φύγουν μυρωδίες για να είμαι έτοιμος για το χειμώνα.

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #17535 από nafplio
Απαντήθηκε από nafplio στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά

panosvlass έγραψε: Χθες εγκαταστάθηκε η κασσέτα ecostar της edilkamin.
Η εγκατασταση ηταν άψογη και ελπίζω το χειμώνα να ζεσταθούμε....

Ανεβάζω φωτογραφίες πριν κατα και μετα την εγκατάσταση.
Περιμένω να "ανοιξει" ο καιρός (Ισως απο σεπτεμβρη) για να του κάνω το πρώτο κάψιμο να φύγουν μυρωδίες για να είμαι έτοιμος για το χειμώνα.


Δεν ειμαι ειδικός αλλα μήπως μυρισει η ταινιά που εχεις βάλει στην καμινάδα; δεν θυμάμαι ποιος ειχε αναφέρει στο forum οτι ειχε προβλημα με την ταινία που ηταν πάνω στην καμινάδα με μυρωδιά

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #17536 από michalisgr
Απαντήθηκε από michalisgr στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
ΓΕΙΑ χαρα σε ολους... Λοιπον ηρθε χθες ο θειος μου και ειδε το τζακι μου.. Ειναι οπως ειπε ενεργειακο ΑΛΛΑ το μοτερ που μου εβαλε ο σουπερ ουαου εγκαταστατης ειναι υπερβολικα μικρο.. Αυτος ειναι και ο λογος που δεν φυσαει οπως τα αλλα.. Υπαρχει κανα καλο μοτερ;; Ξερετε κανα καλο;;οχι υπερβολες ομως..

ΜΟΤΕΡ εδω κοιταξα αλλα δε ξερω τι χρειαζεται...

Ακουω αποψεις και προτασεις..

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #17539 από panosvlass
Απαντήθηκε από panosvlass στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά

nafplio έγραψε:

panosvlass έγραψε: Χθες εγκαταστάθηκε η κασσέτα ecostar της edilkamin.
Η εγκατασταση ηταν άψογη και ελπίζω το χειμώνα να ζεσταθούμε....

Ανεβάζω φωτογραφίες πριν κατα και μετα την εγκατάσταση.
Περιμένω να "ανοιξει" ο καιρός (Ισως απο σεπτεμβρη) για να του κάνω το πρώτο κάψιμο να φύγουν μυρωδίες για να είμαι έτοιμος για το χειμώνα.


Δεν ειμαι ειδικός αλλα μήπως μυρισει η ταινιά που εχεις βάλει στην καμινάδα; δεν θυμάμαι ποιος ειχε αναφέρει στο forum οτι ειχε προβλημα με την ταινία που ηταν πάνω στην καμινάδα με μυρωδιά


Αλουμινοταινία ειναι το πολυ να μυρισει η κόλλα της αλλα πιστέυω με τα το πρώτο κάψιμο να ξεμυρισει,δεν ξέρω τι να πω ας μας απαντήσει κάποιος που το έχει δοκιμάσει.Με προβλημάτισες πάντως :unsure:
Εχω δει δουλειές του συγκεκριμένου εγκαταστάτη και σε ολες τις δουλειές του την ίδια ταινία έχει βάλει παντού.Αν είχε παράπονα δεν θα άλλαζε τακτική?πχ να περναγε κοκκινη σιλικόνη αντί ταινίας?
Δυστυχώς με τον κάυσωνα δεν μπορω να το δοκιμάσω γιατι θα πάθω τιποτα απο την ζεστη.

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.644 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ