Τζάκια Ενεργειακά

Περισσότερα
11 Χρόνια 11 Μήνες πριν #16038 από Pamino
Απαντήθηκε από Pamino στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
Χαίρετε Κύριοι.

Σκέφτομαι ν' αλλάξω την επένδυση από γθψοσανίδα που έχω στο τζάκι με ζτιστό τοίχο από τσιμεντότουβλα. Άκουσα ότι έχουν μεγάλη θερμοχωρητικότητα και ότι θα έχω κάποιο κέρδος κυρίως τις νυχτερινές ώρες που σβήνει το τζάκι. Σε συζητήσεις με φίλο μου στο Βέλγιο μου ανέφερε οτι τα νέας γεννιας τζάκαι λειτουργούν μ ' αυτη τη φιλοσοφία, της επένδυσης από υλικά με μεγάλη θερμοχωρητικότητα. Πρόσφατα ο ίδιος άλλαξε το παλιό ενεργρειακό του τζακι με καινούργιο, Φιλανδικής εταιρίας με επένδυση από SOAPSTONE το πέτρωμα με τη μεγαλύτερη θερμοχωρητικότητα.Θα ήθελα τη γνώμη σας.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 11 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 11 Μήνες πριν #16057 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
παιδια εχετε υποψην κανα αλλο τζακα εκτος απο τον μπεν του μερλιν γιατι ο τυπος για ενα φιλαρακι ζηταει για το σελενικ το 700 2000 ευρω.Δηλαδη 750 το τζακι 100 εναλλακτης 150 βεντιλατερ 50 θερμοστατης και 200 λοιπα υλικα μας κανουν 1200 παει να βγαλει 800 ευρω μεροκαματο τι λες ρε παιχτη,περιμενω πληροφοριες γιατι τα εχω παρει στην κρανα με τον μπεν
Last edit: 11 Χρόνια 11 Μήνες πριν by erimitis.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 11 Μήνες πριν #16060 από legend7ts
Απαντήθηκε από legend7ts στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
Αλήθεια μπορεί να γράψει κάποιος το κοστος όλων των υλικών που χρειάζεται για την τοποθέτηση τουselenic700 με εναλλακτη-βεντιλατερ-γυψοσανιδα-περσιδα-πετροβαμβακα και ότι άλλο μπορει να χρειαστεί για την εγκατάσταση εκτός καμιναδας

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 11 Μήνες πριν #16067 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
Legend εαν δεν κανω λαθος 150 το βεντιλατερ 120 ο εναλλακτης 50 ο θερμοστατης περσιδες ποσο να κανουν ολα μαζι με γυψοσανιδα και πετροβαμβακα 200 ευρω συνολο υλικων 520 αντε να πουμε στρογγυλα 600 και 750 το τζακι πηγαμε στο 1350 ποσο μεροκαματο ομορφαντρες μου για δουλεια 3 ωρων αντε 4/κια χωρις αποδειξη εννοειται ετσι

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 11 Μήνες πριν #16086 από vazelos
Απαντήθηκε από vazelos στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
εριμιτη το τζακι κανει 600 και οχι 750 και στη τελικη ασ το βαλει μονοσ του, αν ζητησει βοηθεια μεσα απο εδω νομιζω οτι θα βοηθησουν ολοι, δεν ειναι δυσκολο

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 11 Μήνες πριν #16127 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
φιλε βαζελε δεν το κατεχει το αθλημα και δευτερον περιμενει παιδι οποτε καταλαβαινεις.Ελα μπεν να βαλεις τζακι με 2500 χιλιαρικα φιλε λεφτα υπαρχουν!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.486 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ