Τζάκια Ενεργειακά

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #11549 από Asteris
Απαντήθηκε από Asteris στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά

kox έγραψε: Αστερη σε ευχαριστω για τις γρηγορες απαντησεις σου! Εαν τελικα τρυπησω στα πλαινα την εστια , θα μπορουσα να μονωσω τα σημεια με πυραντοχη σιλικονη ?? ισως να βοηθουσε??


Ροδέλες μέσα έξω, όχι σιλικόνη...
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": kox

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #11556 από pmet
Απαντήθηκε από pmet στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
Τι δηλαδη τωρα που τελειωνει η σεζον ..θα σταματησουμε τις συζητησεις ? :lol: :lol:

Εγω την ανοιξη παντως θα το ανοιξω για το final tunning !!!!

Μακης
Last edit: 12 Χρόνια 2 Μήνες πριν by pmet.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #11558 από pet13
Απαντήθηκε από pet13 στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
Γεια σας.Ειναι η πρωτη φορα που γραφω στο φορουμ αν και εχω διαβασει 88 απο τις 89 σελιδες.Θελω να μετατρεψω το τζακι μου σε ενεργειακο με κασσετα αποκλειστικα λογο διακοζμησης απο μαρμαρο.Εχω συνολ.75τ.μ.Ποια κασσετα να προτιμησω με διαστασεις στο υπαρχον τζακι πλατος 77 και υψος 57.Επισης αν καποιος γνωριζει τις κασσετες salgueda insert 700gv η salgueda insert 700 selenic γραφουν 14KW και οι δυο ειναι αξιοπιστες;Ευχαριστω.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #11567 από androutso
Απαντήθηκε από androutso στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
Με ενδιαφερει να παρω ενα ενεγιακο τζακι για το χωριο μου.Βρεικα σε ενα σαιτ www.keaenergy.gr/index.php?page=shop.pro...irtuemart&Itemid=173 παρα πολη καλες τημες σε edilcamin Tekno 1 1663ευρο και αν παρουμε τρια ταυτοχρονα θα μας κανει εκπτωση ακομα 20%.
Θελετε να οργανοσουμε κατι ομαδηκο?

ATMOS DC32S
Last edit: 12 Χρόνια 2 Μήνες πριν by androutso.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #11572 από Asteris
Απαντήθηκε από Asteris στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά

pet13 έγραψε: Γεια σας.Ειναι η πρωτη φορα που γραφω στο φορουμ αν και εχω διαβασει 88 απο τις 89 σελιδες.Θελω να μετατρεψω το τζακι μου σε ενεργειακο με κασσετα αποκλειστικα λογο διακοζμησης απο μαρμαρο.Εχω συνολ.75τ.μ.Ποια κασσετα να προτιμησω με διαστασεις στο υπαρχον τζακι πλατος 77 και υψος 57.Επισης αν καποιος γνωριζει τις κασσετες salgueda insert 700gv η salgueda insert 700 selenic γραφουν 14KW και οι δυο ειναι αξιοπιστες;Ευχαριστω.


Invicta είναι και οι δύο, δεν ξέρω τι ρόλο παίζει η Salgueda, ισπανός dealer ίσως, που τις πουλάει υπό την επωνυμία του?

Πόσο στις δίνει?
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": pet13

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #11580 από androutso
Απαντήθηκε από androutso στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
Δεν εχω μηλησει μαζι του ακομα αλλα καπου αναφερει οτι κανει 20% εκπτωση με αγορα 3 τεμαχιων εκτος των αξεσουαρ τζακιων ειναι καλη τιμη πιστευω!!!!!!

ATMOS DC32S

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.498 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ