Invicta Selenic 700

Περισσότερα
10 Χρόνια 6 Μήνες πριν #112765 από pontios74
Απαντήθηκε από pontios74 στο θέμα Invicta Selenic 700
Θα ήθελα να ρωτήσω τους παλιούς ινβικτάδες άν έχουν παρατηρήσει στην εστία τους αυτο που είδα.
Στην αριστερή πλευρά έχει αποκωληθεί ή έχει σπάσει κομμάτι απο κόλα που βάζουν στις ενώσεις κι έχει δημιουργηθεί κάποιο κενό ειναι φυσιολογικό? ή είναι προβληματική η εστία και με το πέρασμα του χρόνου θα έχω θέμα? τελευταία που το καθάρισα απο τις στάχτες έιδα κάποιο χοντρο κομματι κόλας αλλα δεν εδωσα σημασια κι ουτε προσςξα απο που εφυγε σημερα το παρατηρησα.
Συνημμένο αρχείο:

Συνημμένο αρχείο:

Συνημμένο αρχείο:

Συνημμένο αρχείο:

Συνημμένο αρχείο:

ΚΙ ΕΔΩ Η ΔΕΞΙΑ ΠΛΕΥΡΑ ΠΟΥ ειναι σε φυσιολογικα επιπεδα.
Συνημμένο αρχείο:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 6 Μήνες πριν #112773 από liakjim
Απαντήθηκε από liakjim στο θέμα Invicta Selenic 700
Και εμένα κάπως έτσι είναι. Το έχω κάψει μια φορά μόνο όμως.

ΑΡ




Και ΔΕ


Ας πούνε κ οι πιο παλιοι.

Παρουσίαση εγκατάστασης τζακιού εδώ -> www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=57920&Itemid=384

Ορθός Τρόπος Δοκιμής Τύπων Μπρικέτας εδώ -> www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=58124&Itemid=384
Συνημμένα:
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": pontios74

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 6 Μήνες πριν #112781 από pontios74
Απαντήθηκε από pontios74 στο θέμα Invicta Selenic 700
Εγώ το παράκαψα καμμια 10 ρια φορες το εχω αναψει απλα το αναφερω μηπως να αρχιζω να ανησυχω...

Ευχαριστώ liakjim ίσως η κόλα που εχει εκει το περισευμα της δηλ.να ξεκολάει και να ειναι φυσιολογικο για αυτο λεω να μας πουν και οι βετεράνοι των ινβικτα που το έχουν 2 χρονια τουλαχιστον....

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 6 Μήνες πριν #112817 από Stavrax
Απαντήθηκε από Stavrax στο θέμα Invicta Selenic 700
Και στο δικό μου πέσαν κομματάκια μετά τα πρώτα ανάμματα. Περισσέυματα της πάστας είναι που με συστολές διαστολές σπάνε και πέφτουν. Μάλλον δεν υπάρχει θέμα. Για σίγουρα μόνο αν περάσεις αναπτήρα από κοντα μπορείς να καταλάβεις :(


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 6 Μήνες πριν #112823 από pontios74
Απαντήθηκε από pontios74 στο θέμα Invicta Selenic 700
έτσι πιστευω κι εγω το δοκιμασα με αναπτηρα επισης εβαλα και λιβανι μεσα στην εστια και ολα οκ !ο καιρος θα δειξει !στην αρχη τρόμαξα αλλα αφου λες κι εσυ οπως κι ο liakjim πως έτσι γίνονται οι εστίες σας ηρέμησα... :blush: :blush:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 6 Μήνες πριν #112824 από Stavrax
Απαντήθηκε από Stavrax στο θέμα Invicta Selenic 700
Όχι με αυτόν τον τρόπο. Όταν είναι αναμμένο περνάς από έξω τον αναπτήρα και αν έχει καμία τρυπίτσα ρουφάει την φλόγα προς τα μέσα. Το πρόβλημα δεν είναι ότι θα καπνίζει, άλλα ότι θα μπαίνει ανεξέλεγκτα αέρας, μειώνοντας την απόδοση. Μόνο ο Δημήτρης που το έχει ακόμα ανοιχτό μπορει να κάνει την δοκιμή του αναπτήρα. :(


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.128 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ