Πρόβλημα σε πυκνωτή ηλεκτροκινήτηρα 2,2kw

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #122324 από chris lam
Όχι ρε φίλε ο πυκνοτής ειναι δεν εχει κανένα πρόβλημα το δίκτυο ... Απλά σου κάνει μεγάλη βύθιση τάσης και γι αυτό το λόγο μπενει άλλωστε η πυκνοτής


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Και αν κάποιοι φύγαν από τη ζωή σου, σε βλέπουν απ’ το club του παραδείσου, ΑΕΛ θυμήσου, πάντα μαζί σου, βασίλισσα σε θέλουν κι οι νεκροί σου…
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": mastoras

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #122327 από chris lam

chris lam έγραψε: Όχι ρε φίλε ο πυκνωτής ειναι δεν εχει κανένα πρόβλημα το δίκτυο ... Απλά σου κάνει μεγάλη βύθιση τάσης και γι αυτό το λόγο μπενει άλλωστε η πυκνωτής
Τα μαύρα που βλέπεις ειναι θήκες που μέσα έχουν έναν μαύρο εκκινήσεος και έναν άσπρο λειτουργίας και λογικά στο καπάκι πίσω φυγοκεντρικό διακόπτη που βγάζει τον εκκινήσεος εκτός απο το κύκλωμα

Sent from my iPhone using Tapatalk



Sent from my iPhone using Tapatalk

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Και αν κάποιοι φύγαν από τη ζωή σου, σε βλέπουν απ’ το club του παραδείσου, ΑΕΛ θυμήσου, πάντα μαζί σου, βασίλισσα σε θέλουν κι οι νεκροί σου…
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": mastoras

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #122683 από mastoras
Κύριοι ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σας και την βοήθεια σας.....μου ήταν πολύ χρήσιμη.

Οντως ήταν ο μαύρος πυκνωτής, τον οποίο πήγα σε μάστορα να μου τον μετρήσει με καπασιτόμετρο. Γύμνωσε ένα καλώδιο, του έδωσε 220-v και μετά ακούμπησε τις επαφές για να σπινθηρίσουν.

Αφού έβγαλε το συμπέρασμα ότι ήταν καμένος, μου έδωσε τελικά έναν καινούργιο πιο βελτιωμένο.

Και ήρθε η ώρα να ρωτήσω πόσο κοστίζει. :unsure:

Τιμοκατάλογο ο μπάρμπας δεν είχε, αλλά είχε όλες τις τιμές των προϊόντων που πουλούσε στο μυαλό του.

Με κόβει από επάνω μέχρι κάτω, σκέφτεται λίγο, και μου λέει 37ευρώ.......ΩΧ :blink: αναφώνησα. Μην κάνεις έτσι μου λέει η τιμή είναι με το ΦΠΑ. :lol:

Παζάρι στο παζάρι, πιάσαμε κουβέντα και για το ψάρεμα, τελικά με λυπήθηκε και μου το έδωσε στο κόστος.....15 ευρώ. :)

Τέλος καλό όλα καλά......και από του Βαρδάρη την αγορά μακρυά !

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #122690 από hunters1977
Μικροφαραντ και ευρω. Χαχαχαχα

Sent from my C2 using Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #122695 από PRIMUS 45

mastoras έγραψε: Κύριοι ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σας και την βοήθεια σας.....μου ήταν πολύ χρήσιμη.

Οντως ήταν ο μαύρος πυκνωτής, τον οποίο πήγα σε μάστορα να μου τον μετρήσει με καπασιτόμετρο. Γύμνωσε ένα καλώδιο, του έδωσε 220-v και μετά ακούμπησε τις επαφές για να σπινθηρίσουν.

Αφού έβγαλε το συμπέρασμα ότι ήταν καμένος, μου έδωσε τελικά έναν καινούργιο πιο βελτιωμένο.

Και ήρθε η ώρα να ρωτήσω πόσο κοστίζει. :unsure:

Τιμοκατάλογο ο μπάρμπας δεν είχε, αλλά είχε όλες τις τιμές των προϊόντων που πουλούσε στο μυαλό του.

Με κόβει από επάνω μέχρι κάτω, σκέφτεται λίγο, και μου λέει 37ευρώ.......ΩΧ :blink: αναφώνησα. Μην κάνεις έτσι μου λέει η τιμή είναι με το ΦΠΑ. :lol:

Παζάρι στο παζάρι, πιάσαμε κουβέντα και για το ψάρεμα, τελικά με λυπήθηκε και μου το έδωσε στο κόστος.....15 ευρώ. :)

Τέλος καλό όλα καλά......και από του Βαρδάρη την αγορά μακρυά !

Tι 37 euro ???????????????????????????????????????????????????????????????????
ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #122742 από hunters1977
Κοιτα οι εκκινησης ειναι παντα πιο ακριβοι απο τους λειτουργιας. Αν κοστιζει 5 με 6 ευρω ο λειτουργιας κοστιζει 9 ο εκκινησης. Οποτε 15 τον πηρες πολυ καλα. 30 θα επερνα κι εγω αλλα μονο αν πηγαινα να τον αλλαξω ο ιδιος και αν η αποσταση ηταν 50 χιλιομετρα

Sent from my C2 using Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.078 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ