Videos για θέρμανση και ενέργεια

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #98951 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Videos για θέρμανση και ενέργεια

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #99558 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Videos για θέρμανση και ενέργεια

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #100287 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Videos για θέρμανση και ενέργεια

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #100288 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Videos για θέρμανση και ενέργεια

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #100519 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Videos για θέρμανση και ενέργεια
BIOMASS (ΕΚΘΕΣΗ ΛΑΜΙΑΣ)


Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...
Last edit: 10 Χρόνια 10 Μήνες πριν by KERBEROS.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #100520 από egglezos
Απαντήθηκε από egglezos στο θέμα Videos για θέρμανση και ενέργεια

KERBEROS έγραψε:


αφήγηση από τον φανταστικό μας χρήστη B) : εδώ λοιπόν βλέπουμε τον λέβητα ξύλου μας, ο οποίος μέν πετάει κάπνες από παντού αλλά εμάς μας ζεσταίνει κανονικά, δεν πειράζει να καπνίσει και λίγο ο χώρος, ούτως'ή άλλως έξω είναι και ανοικτό από παντού, με την ωραία καμινάδα μας: είδατε τί καλή που είναι? και πρέπει να είναι και ακριβή, γιατί μόνο η δικιά μας έχει έχει αλλάξει τέτοια ωραία χρώματα...κοκκινίζον ασημί...(ένας βλ@%$ που μου είπε ότι άλλαξε χρώμα από την υψηλή θερμοκρασία των καυσαερίων τον πέταξα έξω τον άσχετο...) Μέσα δουλεύει πολύ καλά και μήν ακούω αηδίες για κάτι τρίοδες, δοχεία αδρανείας και ξερ@#$ γιατί εμένα δουλεύει πολύ καλά χωρίς αυτά...τώρα κάτι μαυρίλες που τρέχουν μέχρι τις πόρτες ένας φίλος μου είπε ότι είναι πίσσες αλλά εγώ δεν ξέρω...πού να την βρεί την πίσσα το ξύλο μου...εγώ καθαρά τα κόβω από το βουνό... Αα, και επειδή έχω κάψει το μισό βουνό, χρειάστηκε να πάρω και ένα δεύτερο αλυσοπρίονο γιατί το πρώτο είχε πάρει φωτιά από την χρήση και τα παιδιά μέσα στο σπίτι κρυώνανε... :silly:

Το ανωτέρω κείμενο είναι καθαρά χιουμοριστικό :P . Οποιαδήποτε ταύτιση με πρόσωπα ή καταστάσεις είναι καθαρά συμπτωματική και τίποτα παραπάνω. :kiss: ;)

It would be possible to describe everything scientifically, but it would make no sense; it would be without meaning, as if you described a Beethoven symphony as a variation of wave pressure. - Albert Einstein
Last edit: 10 Χρόνια 10 Μήνες πριν by egglezos.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.117 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ