Primus 45

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #89457 από agge72
Απαντήθηκε από agge72 στο θέμα Primus 45

zio1980 έγραψε: καλησπέρα, πήγα να περάσω σήμερα το καινούργιο μειωτήρα που μου έστειλε η εταιρεία...το έβαλα, δούλεψε καλά...μετά απο 3-4 λεπτά λειτουργίας άρχισε να βγαίνει καπνός απο κάποια σημεία του μειωτήρα...η μαβιλ μάλλον κλείνει κατα τις 4 γιατι δεν τοι σηκώνει κανείς...τι μπορεί να είναι αυτό??υπάρχει περίπτωση να είναι καπνός απο την μπογιά γιατί μύριζε το λεβητοστάσιο όπως όταν είχα πρωτοβάλει το λέβητα σε λειτουργία τον δεκέμβριο



Επειδη φανταζομαι οτι το προβλημα θα ειναι μεσα στην εγγυηση γιατι δεν εστειλε η μαβιλ τεχνικο να το
αλλαξη?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #89465 από zio1980
Απαντήθηκε από zio1980 στο θέμα Primus 45
δεν ξέρω..δεν μου είπε οτι μπορεί να στείλει δικό της τεχνικό...τους πήρα τηλ όταν το αλλάζαμε και μας εξήγησε τι να κάνουμε..δεν ήταν κάτι δύσκολο..δεν ξέρω τώρα γιατί βγάζει καπνό..το θέμα είναι οτι με κουράζει η όλη ιστορία

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #89470 από vag1234
Απαντήθηκε από vag1234 στο θέμα Primus 45
Αν και δεν έχω τον mavil μήπως στην επαφή του γωνιακού με τον τουμποσωλήνα του κοχλία είχε κάποια τσιμούχα για να στεγανοποιεί το σημείο επαφής και να μην παίρνει αέρα και δεν το πρόσεξες όταν έβαλες τον νέο.. Αν συμβαίνει αυτό είναι πολύ πιθανό να σου επιστρέφει καπνό λόγω της μη στεγανοποίησης....

Ομορφάντρα μου ΔΕΝ πειράζει, που πήρες τόσο ακριβό μηχάνημα, τώρα παρακάλα μην ακριβύνει και αλλό το καυσιμό σου!!!
Θέλουμε φθηνό Ελληνικό & ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ PELLET!!!!!!!!!...[IMG][/IMG][IMG]...[/IMG]
...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #89520 από agge72
Απαντήθηκε από agge72 στο θέμα Primus 45

zio1980 έγραψε: δεν ξέρω..δεν μου είπε οτι μπορεί να στείλει δικό της τεχνικό...τους πήρα τηλ όταν το αλλάζαμε και μας εξήγησε τι να κάνουμε..δεν ήταν κάτι δύσκολο..δεν ξέρω τώρα γιατί βγάζει καπνό..το θέμα είναι οτι με κουράζει η όλη ιστορία



Τους πηρες τηλ.τους ειπες για το προβλημα που ειχες και απλος σου το εστειλαν να το αλλαξης μονος.

Χαρη σου καναν δηλαδη.

Απο τα προβληματα που εχουν που να πρωτοστειλουν τεχνικο αυτο ειναι αληθεια.

Κουραστηκες? ακομη δεν ειδες τιποτα μου φαινεται για σκεψου να περασης αλλα 5-6 χρονια με τον λεβητα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #89550 από zio1980
Απαντήθηκε από zio1980 στο θέμα Primus 45
ωραία πράγματα..να δω τι θα μου πουν αύριο στο τηλ οι τεχνικοί τους...ας ελπίσω να μου δώσουν μία λύση γιατί με το πετρέλαιο δεν βγαίνει...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #89564 από agge72
Απαντήθηκε από agge72 στο θέμα Primus 45

zio1980 έγραψε: ωραία πράγματα..να δω τι θα μου πουν αύριο στο τηλ οι τεχνικοί τους...ας ελπίσω να μου δώσουν μία λύση γιατί με το πετρέλαιο δεν βγαίνει...



Αυτη τη φορα μπωρει να σου στειλουν να αλαξεις ολοκληρο τον λεβητα.Χαρα στο κουραγιοσου!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.235 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ