Primus 45

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #86891 από PRIMUS 45
Απαντήθηκε από PRIMUS 45 στο θέμα Primus 45
Δεν βοηθανε ετσι οι φωτογραφιες μπορει να βλεπουμε οτι μαλλον ειναι λαδι
η καποιο αλλο υλικο που εχει μεσα ο μειωτης, το μπλε εξαρτημα.
Αλλα κοιτα μηπως δεν ειναι καλα βιδωμενο το μοτερ στον μειωτη
Βγαλε μια φωτο πως ειναι λιγο ποιο μακρια


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #86903 από zio1980
Απαντήθηκε από zio1980 στο θέμα Primus 45

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #86908 από electron
Απαντήθηκε από electron στο θέμα Primus 45

LEONAS
Εγω απορω που ειδε ο φιλος την υποστηριξει απο την
στιγμη που τα κανει ολα μονος του. :lol:

dimosmav Πανέξυπνο σχόλιο :P Διόρθωσε λίγο την ορθογραφία σου γιατί σε βλέπουν πολλοί ;) Αν κρίνω όμως από το avatar και όσα γράφεις δε φαίνεται να σε ενοχλούν και πολύ. Συνέχισε την καλή δουλειά.


Συμφωνώ και επαυξάνω..

Γιατί ο φίλτατος κατά τα άλλα LEONAS επεμβαίνει συνεχώς αφενός με αρνητικά σχόλια για το ενλογω μηχάνημα? Και αφετέρου με σχόλια τα οποία δεν έχουν καμία χρησιμότητα?, Το έχει ο ίδιος στην κατοχή του? Από ότι ξέρω όχι… Μήπως λέω (δεν ξέρω) εξυπηρετεί κάποια συμφέροντα για να τα λέει αυτά?, Το θέμα είναι ότι όχι μόνο δεν βοηθάει στην όλη κουβέντα αλλά από ότι φαίνεται κατά καιρούς εκνευρίζει και κάποια αλλά μέλη.

Συγνώμη φίλε LEONA δεν ξέρω τι απαγγέλλεσαι, αν είσαι επαγγελματίας του είδους, έχουμε πάρει το “μήνυμα” σου για τον εν λόγο μηχάνημα, όποτε οκ, από εκει και πέρα άσε εμάς τους τελικούς χρηστές να βοηθηθούμε (όπως και κάνουμε μεταξύ μας εδώ και πολύ καιρό) και μην πετάς πέλλετ…. Εεε λαδί θέλω να πω στην φωτιά!


Αυτά και σορρυ για το offtopic


"Η τεχνητή νοημοσύνη δεν μπορεί να κερδίσει τη φυσική ηλιθιότητα..."
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
"κάτοχος Mavil Primus 25"
Last edit: 11 Χρόνια 2 Μήνες πριν by electron.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #86912 από electron
Απαντήθηκε από electron στο θέμα Primus 45
Φίλε Ζιο

φαίνεται να έχει σκάσει κάποια τσιμούχα με αποτέλεσμα να χάνει λαδί λίπανσης..

επικοινώνησε με την εταιρία και σου πουν τι πρέπει να κανείς


"Η τεχνητή νοημοσύνη δεν μπορεί να κερδίσει τη φυσική ηλιθιότητα..."
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
"κάτοχος Mavil Primus 25"

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #86916 από PRIMUS 45
Απαντήθηκε από PRIMUS 45 στο θέμα Primus 45

electron έγραψε:

LEONAS
Εγω απορω που ειδε ο φιλος την υποστηριξει απο την
στιγμη που τα κανει ολα μονος του. :lol:

dimosmav Πανέξυπνο σχόλιο :P Διόρθωσε λίγο την ορθογραφία σου γιατί σε βλέπουν πολλοί ;) Αν κρίνω όμως από το avatar και όσα γράφεις δε φαίνεται να σε ενοχλούν και πολύ. Συνέχισε την καλή δουλειά.


Συμφωνώ και επαυξάνω..

Γιατί ο φίλτατος κατά τα άλλα LEONAS επεμβαίνει συνεχώς αφενός με αρνητικά σχόλια για το ενλογω μηχάνημα? Και αφετέρου με σχόλια τα οποία δεν έχουν καμία χρησιμότητα?, Το έχει ο ίδιος στην κατοχή του? Από ότι ξέρω όχι… Μήπως λέω (δεν ξέρω) εξυπηρετεί κάποια συμφέροντα για να τα λέει αυτά?, Το θέμα είναι ότι όχι μόνο δεν βοηθάει στην όλη κουβέντα αλλά από ότι φαίνεται κατά καιρούς εκνευρίζει και κάποια αλλά μέλη.

Συγνώμη φίλε LEONA δεν ξέρω τι απαγγέλλεσαι, αν είσαι επαγγελματίας του είδους, έχουμε πάρει το “μήνυμα” σου για τον εν λόγο μηχάνημα, όποτε οκ, από εκει και πέρα άσε εμάς τους τελικούς χρηστές να βοηθηθούμε (όπως και κάνουμε μεταξύ μας εδώ και πολύ καιρό) και μην πετάς πέλλετ…. Εεε λαδί θέλω να πω στην φωτιά!


Αυτά και σορρυ για το offtopic

ELECTRON PLEASE
Αφηστε αυτα παλι ο καθενας κρινεται απο αυτα που γραφει........


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #86917 από PRIMUS 45
Απαντήθηκε από PRIMUS 45 στο θέμα Primus 45

electron έγραψε: Φίλε Ζιο

φαίνεται να έχει σκάσει κάποια τσιμούχα με αποτέλεσμα να χάνει λαδί λίπανσης..

επικοινώνησε με την εταιρία και σου πουν τι πρέπει να κανείς

ΣΩΣΤΟΣ ΚΑΤΑ 99%


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.289 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ