Λέβητες Progetto Pellet

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #129478 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Λέβητες Progetto Pellet
φιλε PAPADAKI καλησπερα.απλα οτι κανω το κανω οπως πρεπειδιοτι θα το βρω μπροστα μου.ειναι και στον ανθρωπο .την βαρκα μου που παω για ψαρεμα να δεις .οποιος τη βλεπει σε πιλοτηριο αεροσκαφους μπαινω??χαχαχαχαχ.μακαρι να εκαναν ολοι ετσι.εχω πει κατι το λιγο καιρο που γραφω εδω οταν η θερμοκρασια καμιναδας ανεβει πανω απο τα ορια που λεει ο κατασκευαστης ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΣΕΙΣ για να κερδισεις να μην ζεστενεις το περιβαλλον να μην καις περισσοτερο καυσιμο και να αποδιδει το βαθμο αποδοσης μαχ το μηχανιμα!!!!!!!!! :)
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": PAPADAKIS

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #129480 από panava
Απαντήθηκε από panava στο θέμα Λέβητες Progetto Pellet
Δήμο δεν είναι τπτ, θα ήταν ανησυχητικό αν εξακολουθούσε σε βάθος.
Κώστα τον έχω καθαρίσει 2 φορές πριν κάψει τόνο. Καλή δουλεία και όπως όλα τα μηχανήματα, η καλή συντήρηση τα κρατάει πάντα λειτουργικά.
Πείτε μου τι ρύθμιση έχει το Μ-9-6-01;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #129483 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Λέβητες Progetto Pellet
φιλε panava καλησπερα το βαζεις 25΄ λεπτα οριζουμε το μεγιστο χρονικο διαστημα μεσα στο οποιο θα ολοκληρωθει η αναφλεξη χωρις να βγαλει σφαλμα στην οθονη.την εχω πατησει και γω οτν καταλαθος το εβαλα 00

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #129485 από panava
Απαντήθηκε από panava στο θέμα Λέβητες Progetto Pellet
Κώστα σε ευχαριστώ. Εγώ το έβαλα στο 10' και δουλεύει μια χαρά. Ηταν στο 5' και ενώ είχα φλόγα. μου έβγαζε σφάλμα. Πάντως τον ιδανικό χρόνο μπορούμε να τον βάλουμε παρακολουθώντας την θερμοκρασία καυσαερίων. Κατά το άναμμα.
Καλό βράδυ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #129489 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Λέβητες Progetto Pellet
οταν η θερμοκρασια καυσαεριων περναει τους 90-95 βαθμους και εχει ερθει και ο χρονος τοτε μπαινει σε work.εργοστασιακα ηταν στο 25 εμενα ενω σε work μπαινει σε 20 λεπτα περιπου.αν δεν βγαλει αλαρμ
αστο εκει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #129601 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Λέβητες Progetto Pellet
καλησπερα σε ολη την παρεα.σημερα τελειωσαν τα μαστορια τα αλουμηνια και τη θωρακισμενη πορτα εισοδου.ΠΑΡΑΤΗΡΙΣΗ=ειχα στο σπιτι 18 και ανοιξα θερμοστατη να παει στους 21.προγραμμα ισχυ 4 νερα 68 εφταναν 65 (εριχνε ισχυ 3-2-4 κυκλο παλι)κυκλοφωριτης στους 43.το σπιτι επιασε θερμοκρασια 21 σε 1 ωρα και 14 λεπτα για 38 λεπτα εστελνε ο κυκλοφωριτης νερο μεχρι να κοψει εφτασε 22C.τωρα θελω να δω σε ποση ωρα θα ξαναπαρει!!παντως πιστευω πως θα κανω δουλεια.μερικες φωτο τι εκανα

ΜΟΝΩΣΗ ΤΑ ΚΕΝΑ ΤΩΝ ΣΥΡΩΜΕΝΩΝ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΜΕ NEOPOR 5CM γραφιτουχο καληφτηκαν ανοιγματα 16cm που εμπεναν τα συρωμενα μεσα



ΘΩΡΑΚΙΣΜΕΝΗ ΠΟΡΤΑ ΕΙΣΟΔΟΥ







6mm τριπλεξ εσωτερικα θερμογεφυρα 16mm και 4mm ενεργιακο εξωτερικο σειρα PROGILCO NEW

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.176 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ