Λέβητες Progetto Pellet

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #8015 από pantelis1973
Απαντήθηκε από pantelis1973 στο θέμα Λέβητες Progetto Pellet

blackbird έγραψε: Εγω τον πηρα 1750 φετος.


Εσυ τον πηρες απο την Global? Αν μπορεις,μπορεις να αναφερεις καταναλωση,τη χωρο θερμαινεις,και γεικα τις εντυπωσεις γιατι ειναι για εμενα μια καλη-οικονομικη επιλογη.

Δεν κανει κρυο στην Ελλάδα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #8019 από blackbird
Απαντήθηκε από blackbird στο θέμα Λέβητες Progetto Pellet
Ναι απο κει τον πηρα,το σπιτι ειναι 120τμ. διοροφο με πολυ καλη μονωση αλλα χωρις σκεπη,μεχρι τωρα εχω καψει 2,7 τονους.Το προβλημα ειναι οτι δεν εχω ηλεκτροβανες και δεν ξερω αν θα επρεπε να βαλω και δοχειο αδρανειας (αν το λεω καλα) για να εχω πιο πολυ οικονομια και να το καιω λιγο παραπανω.Αυτο το μηνα με τα κρυα για να ειμαι ευχαριστημενος πρεπει να καιω περιπου 45 κιλα τη μερα,δηλαδη οσο εκαψα μεχρι τον προηγουμενο μηνα θα καψω τωρα μου φαινεται!!!Δεν ξερω βεβαια αν η καταναλωση των 45 κιλων ειναι φυσιολογικη για λειτουργεια 15 ωρες του λεβητα και τζαμπα προσπαθω να βρω τροπο για περισσοτερη οικονομια.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #8025 από ΠΑΠΑΣ
Απαντήθηκε από ΠΑΠΑΣ στο θέμα Λέβητες Progetto Pellet

pantelis1973 έγραψε:

ΠΑΠΑΣ έγραψε:

mastoras έγραψε:

tonie έγραψε:
Θυμαμαι και εγω αυτο το μυνημα,απο το αλλο φορουμ,οποτε τωρα σχεδον ξεκαθαρισε. Γνωρίζουμε πόσο κανουν οι εν λόγω λεβητες?


Λιγο ποιο πανω εδωσα 3 διευθυνσεις οπου μπορεις να δεις και τιμες.Εμενα για το Vesta μου ειπαν 2200.Ειναι οτι καλυτερο εχω βρει απο θεμα τιμης.Εδω danos.skroutzstore.gr/p.Levitas-Pellet-40kcal.536767.html + 560 ευρω.

Αν βγαλουν μια ανακοινωση, εστω για προεκλογικες σκοπιμοτητες (οπως το "λεφτα υπαρχουν",επανιδρυση του κρατους" ),για φθηνο πετρελαιο,πολλοι θα μηνουν με τα μηχανηματα στο χερι και εμεις θα τα αγορασουμε μισοτιμης

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #8033 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Λέβητες Progetto Pellet
Κύριοι είστε σίγουροι ότι αυτές οι σόμπες και οι λέβητες κατασκευάζονται εδώ στην Σίνδο ? :dry:

Έχει κανείς δει από κοντά την μονάδα παραγωγής αυτού του εργοστασίου ? :whistle:
Last edit: 12 Χρόνια 2 Μήνες πριν by mastoras.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #8034 από blackbird
Απαντήθηκε από blackbird στο θέμα Λέβητες Progetto Pellet
Ναι εδω φτιαχνονται και οι ανθρωποι ειναι εξυπηρετικοτατοι,εγω χρειαστηκα κατι το σαββατο παραμονη χριστουγεννων και ο νετος μου εστειλε τεχνιτη απο βεροια και ο θεοφιλος που εχει το εργοστασιο στη σινδο ηρθε απο την περαια για να ανοιξη το εργοστασιο και να με εξυπηρετησουν.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #8039 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Λέβητες Progetto Pellet

blackbird έγραψε: Ναι εδω φτιαχνονται και οι ανθρωποι ειναι εξυπηρετικοτατοι,εγω χρειαστηκα κατι το σαββατο παραμονη χριστουγεννων και ο νετος μου εστειλε τεχνιτη απο βεροια και ο θεοφιλος που εχει το εργοστασιο στη σινδο ηρθε απο την περαια για να ανοιξη το εργοστασιο και να με εξυπηρετησουν.


Ρε Γιώργη αυτό το εργοστάσιο είναι αυτής της εταιρίας που φτιάχνει σταντ για εκθεσιακά περίπτερα, για πλακάκια και είδη υγιεινής, και λέγεται SHOW ROOM ?

Δηλαδή αν αύριο τους ζητήσω να πάω επίσκεψη στην μονάδα παραγωγής και να βγάλω φωτογραφίες για να τις ανεβάσω εδώ στο φόρουμ, έτσι ώστε να έχουμε την ευκαιρία όλοι μας να καμαρώσουμε ένα Ελληνικότατο εργοστάσιο κατασκευής λεβητών και σομπών πέλλετ.....θα μου πουν ορίστε ? :dry:
Last edit: 12 Χρόνια 2 Μήνες πριν by mastoras.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.214 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ